Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 756
  • 751
# 210
вчера в Дъ Малл:
Кака Лара с Вая- те остарява тази жена, много свежа, а дребното е голям сладур.
Кали с 3 момчета и мъжа и. В черни дрехи, много усмихната и свежа
Виж целия пост
# 211
Алекс Сърчаджиева с малка сладкишка. Изглеждаше ми изморена.
Виж целия пост
# 212
Днес за първи път имах доста "богат улов" на звезди в The mall  Laughing
Деси Банова в New Yorker -висока ,слаба и много красива .На живо е много по-хубава.
Иван Христов в H&M-доста е дребен,около 160см,много отслабнал,усмихнат,говореше оживено по телефона.Не му личат годините-като момченце е,много добре изглежда .
Евгени Димитров -Маестрото с детенце на ескалаторите.
Васил Найденов и импресариото му Ивайло(не си спомням фамилията  ) -много свежи и готини ,качиха се в кабриолет.

Виж целия пост
# 213
Вчера, на главната в Плпвдив- Д-2 имаха концерт. Дидо изглежда много по-едър и мускулест по тв, отколкото е в действителност, а краката му от коленете до глезените ми се видяха много слаби Confused. Кърнев е доста дребен.
Виж целия пост
# 214
Преди няколко дни Софи Маринова беше в еднo от заведенията за бързо хранене в  The Mall
Виж целия пост
# 215
Oнзи ден Силвия Кацарова и Фънки, имаше концерт в Ямбол
Виж целия пост
# 216
 Николай Банев и свита тази нощ в пиано бар в Хасково. Голям купон! Празнуваше годишнина от завършване на гимназията-35. Времето се е отнесло благосклонно към него.
Виж целия пост
# 217
Аз снощи видях Соломон и Гергана Паси в един гръцки ресторант.Бяха много свежи и готини. Peace
Виж целия пост
# 218
Аз снощи видях Соломон и Гергана Паси в един гръцки ресторант.Бяха много свежи и готини. Peace
много хубава двойка са, често ги виждам.
Виж целия пост
# 219
Вергния Здравкова на кафе в Пазарджик-тя е от там.Нищо особено, даже невзрачна....... Tired
Виж целия пост
# 220
Дичо в Пицарела (срещу БТВ), заедно с руса жена. Не ми е позната.
Виж целия пост
# 221
Привет! Днес видях Милена в Карфур, беше с цикламен блестящ клин и татуси по краката Mr. Green
Виж целия пост
# 222
Графа  newsm51, на концерт по случай празника на община Младост Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Вчера - Коцето-Калки.
Виж целия пост
# 224
Аз снощи видях Соломон и Гергана Паси в един гръцки ресторант.Бяха много свежи и готини. Peace
В  кой гръцки ресторант ? Не останаха много такива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия