Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 758
  • 751
# 300
Цвети Пиронкова в Мall Plovdiv.
Беше с много хубава рокля и красив кавалер.
Виж целия пост
# 301
Емил Чолаков
Виж целия пост
# 302
Ева-от биг брадър, в глория мар-беше много хубаво облечена. Маги Вълчанова в салон за краота правеше скандал, че много щяла а се забави на педикюра и се фръцкаше нещо.
Виж целия пост
# 303
Много харесвам grandfoods. Един от малкото магазини в София с прекрасни продукти и обслужване.

За да не е спам- вчера видях Годжи в едно заведение срещу БТВ с някаква кака  Mr. Green Май не съм я виждала и не я знам коя е.
Виж целия пост
# 304
Левон Хампарцумян по-миналата неделя в Confetti, нещо оглеждаше на витрината със сирена, шунки и паста. В "Черешката на тортата" се показа като гурман от висока класа.
От там само сладоледа признава,казвал го е  bouquet
За първата си вечер в "Черешката на тортата" Левон Х. пазаруваше оттук - http://grandfoods.bg/bg/home. Има страхотни неща.  chef
И му е на две крачки от банката... Dolce vita, както се казва  Flowers Four Leaf Clover
Сега разглеждам онлайн магазина и се чудя защо в секцията промоции, по-ниската цена е зачертана и е оставена по-високата newsm78 http://grandfoods.bg/bg/browse/1-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83% … D0%B8/discounts/1?

Защото е грешка. Ако кликнеш върху продукта си излиза правилно, например:

http://grandfoods.bg/bg/product/473-%D0%A2%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0% … C%D0%B5%D1%86/1--

Магазинът наистина е много хубав и обслужването е такова, каквото в Бг все още моооого рядко се среща. Има сирена и колбаси на съвсем поносими цени. Много е подходящ за подаръци.   
Виж целия пост
# 305
Вихра с Ава  Peace много симпатична ми се видя, детенцето също  Heart Eyes да я похваля, че беше с прекрасна рокля, абе много хубава жена  Grinning
Виж целия пост
# 306
Анелия с Ивон на басейн в "Макси"..
Виж целия пост
# 307
Доктор Енчев, брат му - близнак, гаджето на доктора на една сватба в събота вечерта. Нямаше надувки и превземки.
Виж целия пост
# 308
Вчера - съпругът на водещата Нана и синът й.
Виж целия пост
# 309
Виргиния Здравкова - събота вечер, в Пловдив. Красива и елегантна. Времето е благосклонно към нея, спряло е някъде преди 15-ина години  Simple Smile.
Виж целия пост
# 310
Виргиния Здравкова - събота вечер, в Пловдив. Красива и елегантна. Времето е благосклонно към нея, спряло е някъде преди 15-ина години  Simple Smile.

Дали е времето или скалпела Wink?
Виж целия пост
# 311
Симеон Дянков
Джена
Янка Рупкина
Виж целия пост
# 312
Току-що на Стамболийски и Константин Величков, посока Западен парк, Зейнеб май беше, онази при Гала репортерката, с един оператор, който не снимаше в момента, а си носеше камерата, пресичаха булеварда, заедно с Йоана Буковска. Качиха се в някаква кола без обозначителните знаци на Нова, предполагам ще й взима интервю. Буковска е в доста напреднала бременност, беше с много приятна лятна рокля и красива шапка.
Виж целия пост
# 313
Вили Вуцов - разправяше, че много обича сладолед, но си позволявал да яде по един на ден. Беше с чехли и много дълги нокти на краката.
Виж целия пост
# 314


Защото е грешка. Ако кликнеш върху продукта си излиза правилно, например:

http://grandfoods.bg/bg/product/473-%D0%A2%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0% … C%D0%B5%D1%86/1--

Магазинът наистина е много хубав и обслужването е такова, каквото в Бг все още моооого рядко се среща. Има сирена и колбаси на съвсем поносими цени. Много е подходящ за подаръци.   
На мен ми прави лошо впечатление колко правописни грешки имат.Може ли да продаваш продукти на тези цени и да допускаш такива груби грешки? Rolling Eyes
Ето само един пример.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия