Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 753
  • 751
# 315
Веселин Маринов, Неве, Мартин Гяуров във Фантастико срещу Макси. Мисля, че някои от тях са ми съседи.
Виж целия пост
# 316


Защото е грешка. Ако кликнеш върху продукта си излиза правилно, например:

http://grandfoods.bg/bg/product/473-%D0%A2%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0% … C%D0%B5%D1%86/1--

D1%84%D0%B5%D0%BB/1--]Ето[/url] само един пример.

Орис  Joy, а после е написано правилно
Виж целия пост
# 317
Меглена Кунева на пазар.
Виж целия пост
# 318
Андрей Слабаков - не беше с цигара. Grinning
Виж целия пост
# 319
Андрей Слабаков - не беше с цигара. Grinning

невъзможно... да не си го видяла в църква? Simple Smile
Виж целия пост
# 320
Веселин Маринов току що.....влезе в Областната управа Велико Търново.Разцелува се с областият управител.....Сам,дебелогъз  Mr. Green
Виж целия пост
# 321

Не се ли беше поизпотил Mr. Green?
Че дебело дупе жега не търпи.
Виж целия пост
# 322
Андрей Слабаков - не беше с цигара. Grinning

невъзможно... да не си го видяла в църква? Simple Smile

Aaa, и аз го видях без цигара - миналия понеделник на "Графа" - не можах да повярвам, че не пуши. Ма може да ги отказва човека  Grinning
Виж целия пост
# 323
Андрей Слабаков - не беше с цигара. Grinning

невъзможно... да не си го видяла в църква? Simple Smile

Aaa, и аз го видях без цигара - миналия понеделник на "Графа" - не можах да повярвам, че не пуши. Ма може да ги отказва човека  Grinning

И аз не повярвах и даже се обърнах да погледна пак да не съм се объркала. Laughing Беше с къси гащи и неговите си слънчеви очила и си вървше съвсем безгрижно. Сигурно тъкмо е хвърлил цигарата и аз тогава съм го видяла. Joy
Виж целия пост
# 324
Евгени Димитров -Маестрото с детенце на ескалаторите.
Детето му или просто някакво детенце? Като не членувате, не става ясно за чие дете става въпрос.
Виж целия пост
# 325
Цветелина Янева вчера - наистина е много хубава, идеална кожа, без грим и на ниски пантофки.
Е, на мен ми е малко дупеста, но определено изглежда много добре. Peace
Виж целия пост
# 326
Преди малко - Рут Колева в едно заведение на "Иван Асен"
Виж целия пост
# 327
Новият на Ирина, стария на Вихра и малкото Ави. Днес във ВИМ.
Ми мнооого нагъл е бащата... Чакаме всички с децата, жега над 27-8градуса и изведнъж, хоп... малката кипра  бива пробутана най-отпред.  Close
Виж целия пост
# 328
Какво е ВИМ?
Виж целия пост
# 329
Военноисторически музей! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия