Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 753
  • 751
# 360
Тони Минасян - много симпатичен, с червени очила. Дъвчеше дъвка доста нервно и отиваше в посока НДК.

Това момченце, уж е замислен като негтивен персонаж, а аз все се чудих тази девойка как устоява да не се сгуши в него. Ако имаше такива мутри, да съм се цанила за мутреса от ранна детска възраст  Heart Eyes

Аз пък днес видях Рашал Бахар, Бахар Рашал или нещо друго подобно. Онзи от Стъклен дом, дето си говореше по телефона с Боряна...Похапваше на едно невзрачно заведение до градината на сина ми. Много сконфузно стана, защото явно съм го зяпнала. И той ме погледна въпросително. И аз, понеже се почувствах длъжна да кажа нещо, му казах "Извинявайте, обаче сте като истински"  ooooh! Той се засмя, а аз си продължих по пътя засрамено....Като се връщах, вече с детето, ни се усмихна много мило.  Laughing
Виж целия пост
# 361
Василена Матакиева.
Тъкмо паркираше по една от малките преки на Оборище.  Като излезе от колата видях, че е бая бременна.

Мда-а-а-а
Виж целия пост
# 362
Във в. Галерия има голям мат'рял за Вихра и Кузов и е цитиран форума с новината, че са били забелязани в заведение в Борисовата градина, но без детето. Малко изопачено и изсмукано от пръстите, специално за тази случка, беше написано, но не мога да го намеря в интернет.
Виж целия пост
# 363
Вчера в The Mall DJ Дамян и Ваня, честно казано той ми се стори страшно симпатичен и усмихнат като забеляза, че го гледам Simple Smile Тя беше скрита зад големи очила Thinking
Виж целия пост
# 364
Любимата на Слави Трифонов - много е грозновата, само нос.
Виж целия пост
# 365
Вчера в самолета от Варшава за София (бизнес класа) - Боби Михайлов и Мария Петрова. Много хубава двойка  Heart Eyes Много земни и възпитани. Боби много сладко й викаше "Миме" Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Вчера в самолета от Варшава за София (бизнес класа) - Боби Михайлов и Мария Петрова. Много хубава двойка  Heart Eyes Много земни и възпитани. Боби много сладко й викаше "Миме" Simple Smile
много са готини, аз редовно ги виждам
Боби не отказва автографи.
Виж целия пост
# 367
 За пред хората сигурно са готина двойка.
Виж целия пост
# 368
За пред хората сигурно са готина двойка.
В какъв смисъл,искаш да кажеш ,че не са ?
Виж целия пост
# 369
Никой не съм видяла, ама да ви чета  bouquet
Виж целия пост
# 370
За пред хората сигурно са готина двойка.
В какъв смисъл,искаш да кажеш ,че не са ?

И у мен събуди любопитство!  Simple Smile Ако не ти се споменава тук, моля те на ЛС!  Praynig
Виж целия пост
# 371
 Искам да кажа, че е готина двойка не само с нея.
Виж целия пост
# 372
Отдавна се говори за безбройните му афери с разни госпожици  Whistling Даже имаше слух за бившата му секретарка, една Елена беше омъжена за един футболист от ЦСКА
Виж целия пост
# 373
Аз съм ги засичала тях по почивки..
честно казано - тя вечно е сама с дъщеря си, а той някъде другаде по мъжки.. Thinking

По темата - вчера в парка Заимов, видях Радина, Деян и куче. Сладки бяха.
А тя изглежда в пъти по-добре, от колкото на екрана..и прилича на 12 г момиченце - с едни кльощави крачета.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 374
Тони Минасян - много симпатичен, с червени очила. Дъвчеше дъвка доста нервно и отиваше в посока НДК.

Това момченце, уж е замислен като негтивен персонаж, а аз все се чудих тази девойка как устоява да не се сгуши в него. Ако имаше такива мутри, да съм се цанила за мутреса от ранна детска възраст  Heart Eyes

Аз пък днес видях Рашал Бахар, Бахар Рашал или нещо друго подобно. Онзи от Стъклен дом, дето си говореше по телефона с Боряна...Похапваше на едно невзрачно заведение до градината на сина ми. Много сконфузно стана, защото явно съм го зяпнала. И той ме погледна въпросително. И аз, понеже се почувствах длъжна да кажа нещо, му казах "Извинявайте, обаче сте като истински"  ooooh! Той се засмя, а аз си продължих по пътя засрамено....Като се връщах, вече с детето, ни се усмихна много мило.  Laughing


Башар Рахал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия