Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за филма "Игрите на глада"?
Как може да се опише сюжетът на филма "На ръба"?
Какви са мненията за филма "The Woman in Black"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за филма "Игрите на глада"?
-
Как може да се опише сюжетът на филма "На ръба"?
-
Какви са мненията за филма "The Woman in Black"?
Мненията за филма "The Woman in Black" варират. Някои хора смятат, че е глупав, скучен и дори смешен, без истински страшни елементи. Други изразяват разочарование от актьорската игра на Даниел Радклиф и липсата на плашещи моменти. Въпреки това има и хора, които са впечатлени от къщата във филма, но смятат, че това е единственото зловещо нещо в него.
-
Как може да се опише сюжетът на филма "Perrier's Bounty"?
-
Какви са мненията за френските филми в публикациите?
Само че Ридли Скот е режисьор само на първия "Пришълец" (и най-добър) от 1979 . В следващите се изявяват Джеймс Камърън и Дейвид Финчър, а има и четвърти Пришълец на Жан-Пиер Жьоне...
А иначе пришълците в един период доста се бяха нароили, чак и срещу хищника ги запратиха. Къде за добро, къде за лошо. Те в Холивуд като усетят, че нещо носи пари и карат до дупка. Човещинка, какво да ги правиш.
То комай това е единственият хорър, който бих изтърпяла.
. Ума Търман беше богиня, и нямаше как да не се сетя за ролята и в "Опасни връзки"- дълъг път е изминала, от образа на глупавото момиченце, играчка в ръцете на опитните интриганти, тук тя се е добрала до еквивалента на мадам дьо Мертьой
Както казах, не съм гледала филма, но тази реплика ще я запомня.
...
?