Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 55 190
  • 742
# 390
За всички, които помнят с добро трите филма за пришълеца - "Прометей" http://www.imdb.com/title/tt1446714/  Peace

Е как може някой да не ги помни с добро  Sunglasses Само че Ридли Скот е режисьор само на първия "Пришълец" (и най-добър) от 1979 . В следващите се изявяват Джеймс Камърън и Дейвид Финчър, а има и четвърти Пришълец на Жан-Пиер Жьоне... Party

"Прометей " ще го гледам задължително! Мерси за препоръката,  lulumba  Hug
Виж целия пост
# 391
Кики, това ми беше и мисълта - режисьорът-бащица се завръща. Grinning А иначе пришълците в един период доста се бяха нароили, чак и срещу хищника ги запратиха. Къде за добро, къде за лошо. Те в Холивуд като усетят, че нещо носи пари и карат до дупка. Човещинка, какво да ги правиш. Mr. Green Този път обаче е за добро. Както се казва - татито се намеси. Peace На мен специално ми беше много мило и леко носталгично да гледам този филм. Поради причините от първото изречение. Simple Smile То комай това е единственият хорър, който бих изтърпяла.
Виж целия пост
# 392
Идвам и аз да се изкажа за "Бел Ами". Понеже така и не можах да си съставя ясна позиция за филма като цяло, ще се изкажа за нещата, които ми харесаха, и тези, които ме подразниха в него.
Сред харесалите ми на първо място е визията- красиви костюми, красиви декори, върху които пада прекрасна поетична светлина. Хареса ми и историята, не я свързвам с кнгата, от която нямам ясен спомен, така че съм литературно необременена Mr. Green. Трите актриси- прекрасни. Кристин Скот-Томас е моя много голяма любимка, тук както обикновено е изящна и емоционална. Кристина Ричи беше приятна изненада за мен, винаги съм я смятала за комерсиална актриса (а хем скоро я гледах във великолепния Prozac Nation), но в този филм много ми хареса. Освен това е чаровна до безобразие Heart Eyes. Ума Търман беше богиня, и нямаше как да не се сетя за ролята и в "Опасни връзки"- дълъг път е изминала, от образа на глупавото момиченце, играчка в ръцете на опитните интриганти, тук тя се е добрала до еквивалента на мадам дьо Мертьой Laughing.
Това, което не ми хареса- музиката например. Също ми се струва, че сценарият леко куца, действието ми изглежда накъсано. Пак повтарям, нямам спомен от романа, но ми се струва, че сценаристите не са съумели да напъхат цялата история в двата часа екранно време.
И нещото, за което се колебая- Робърт Патинсън. Много е красив, много изящен, очевидно много усилия беше вложил в тази роля. Но точно усилията се набиваха в очи, сякаш прекалено се стараеше и си личеше Rolling Eyes. Особено на фона на партньорките, на които нещата им се получаваха с лекота... Все пак от тук ми хареса най-много от всичко, в което съм го гледала досега Simple Smile.
Стига толкова, че се престарах този път Mr. Green
Виж целия пост
# 393
Не съм гледала филма, но пък помня сравнително добре книгата - там главният герой (Бел Ами) много се пънеше да се впише във висшето общество, да е винаги на ниво, да не му хванат лъжите и т.н. Все беше напрегнат. Та в тази връзка може и Патисън всъщност да играе реалистично ролята си. Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Може, ама неговото напрежение беше като че ли от постоянни колики Rolling Eyes. Аз обичам по-малко мимики и повече емоция в очите- ето и Хийтклиф е напрегнат литературно, ама не видях Ралф Файнс да си криви всяко лицево мускулче така...
Виж целия пост
# 395
Може, ама неговото напрежение беше като че ли от постоянни колики Rolling Eyes.

 Joy Както казах, не съм гледала филма, но тази реплика ще я запомня.  Joy
Виж целия пост
# 396
http://www.imdb.com/title/tt1437358/  изгледах снощи, "Докато спиш". Психарийка, препоръчвам.
Виж целия пост
# 397
Не съм гледала филма, но пък помня сравнително добре книгата - там главният герой (Бел Ами) много се пънеше да се впише във висшето общество, да е винаги на ниво, да не му хванат лъжите и т.н. Все беше напрегнат. Та в тази връзка може и Патисън всъщност да играе реалистично ролята си. Simple Smile

Ха! Аз и казах същото на Джо!  Joy
Даже ми се струва, че мимиките му ги има описани тук - таме.
За съжаление заради Здрачовте всички ще подхождат с предубеждение към Патинсън.
Виж целия пост
# 398
Не съм предубедена, Здрачове не гледам Mr. Green
Виж целия пост
# 399
А аз ги гледах здрачовете и не съм предубедена,  харесва ми момчето как играе. Има потенциал в него.

Снощи си пуснах Защо тъгува Гилбърт Грейп. Тежкият живот на едно младо и красиво момче, разказана по много лек и комичен начин.
Невероятно как един филм може да го гледаш няколко пъти и да откриваш нови неща в него. Преди като съм го гледала ми изпъкваше играта (всъщност не играта, а красотата) на Джони Деп. И цвета на косата - тъмен махагон, как му отива на кадифената кожа  Crazy...
Сега като го гледах водещият образ ми дойде героят на Леонардо Ди Каприо. Много е добър! Не само, че е хубав, но е и наистина талантлив актьор. Отделно в този филм е доста малък. Като го гледам в тази роля си мисля, че наистина е бавноразвиващ се. Страхотна игра!
Интересна история. Препоръчвам на тези, които са пропуснали този хубав филм!
Виж целия пост
# 400
И аз разбрах, че Лео ще стане недостижим точно от тази роля - една от първите негови, които съм гледала.
Виж целия пост
# 401
Разгеле, от доста време насам мога да кажа, че гледах наистина интересни филми  Rolling Eyes! С две ръце препоръчвам La voz dormida  Peace.

Колко е силен и тъжен този филм! И с две прелестно красиви жени. Заслужава си!
Виж целия пост
# 402
искам нещо с Хавиер Бардем  Hugочалователен е  Mr. Green
Виж целия пост
# 403
искам нещо с Хавиер Бардем  Hugочалователен е  Mr. Green

 luvbed ?
Виж целия пост
# 404
Ване, станала си хормонална и ти, гледам hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия