Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 27

  • 66 334
  • 725
# 120
Питам дали някой  знае нещо
Виж целия пост
# 121
Все си мисля че тук влизаме за да зададем въпрос свързан с подаване на документи или да споделим ЧЕ ИМА ПРЕВЕДЕНИ някъде пари а не за да питаме кога ще има,някой знае ли ,някой чул ли е....това са само догадки!?Кой би могъл да знае кога ще ги преведат?ако искаш догадки има много форуми в които се правят такива-не пълнете темата с глупости newsm78
Виж целия пост
# 122
Все си мисля че тук влизаме за да зададем въпрос свързан с подаване на документи или да споделим ЧЕ ИМА ПРЕВЕДЕНИ някъде пари а не за да питаме кога ще има,някой знае ли ,някой чул ли е....това са само догадки!?Кой би могъл да знае кога ще ги преведат?ако искаш догадки има много форуми в които се правят такива-не пълнете темата с глупости newsm78

Точно! За това попитах кого пита. Въпросът ми беше реторичен!
Виж целия пост
# 123
Все си мисля че тук влизаме за да зададем въпрос свързан с подаване на документи или да споделим ЧЕ ИМА ПРЕВЕДЕНИ някъде пари а не за да питаме кога ще има,някой знае ли ,някой чул ли е....това са само догадки!?Кой би могъл да знае кога ще ги преведат?ако искаш догадки има много форуми в които се правят такива-не пълнете темата с глупости newsm78

Точно! За това попитах кого пита. Въпросът ми беше реторичен!
ОК.МОЛЯ ДА БЪДА ИЗВИНЕНА!
Виж целия пост
# 124
Добро утро на всички!Днес да ли ще има детски?
АЗ пък подкрепям, Поля. Има много майки, които спешно се нуждаят от тези пари и влизат във форума едва ли не през 5 минути, за да получат някаква информация, а има и много, които имат познати в банки и соц, грижи и често дават информация кога ще има детски, още преди да са преведени. Така, че моля Ви не се нахвърляйте върху жената, а проявете малко съпричастност Hug. С поста си не искам да засегна никого.
Виж целия пост
# 125
И аз подкрепям,тя не пита нищо лошо...просто дали някой има информация,какво толкова!?
Виж целия пост
# 126
Е да де, ама аз като науча информация, веднага я споделям. Както и всички останали. Не чакаме някой да ни попита дали сме чули нещо, та тогава да отговорим.
Виж целия пост
# 127
Аз да се запиша,че пак ще изтърва темата.
Само ви чета,не съм писала до сега,но сте много полезни,
Благодаря момичета! Hug   bouquet
Виж целия пост
# 128
За Пловдив няма още пуснати детски
Виж целия пост
# 129
Не е точно така, защото няколко пъти прелиствам темата, не виждам за моя район някой да е писал дали има, а когато попитам ми казват, че има пуснати. Т.е. понякога е съвсем на място да попиташ, за да получиш информацията.  Peace
Виж целия пост
# 130
Не се карайте, щом сме в тази тема значи парите ни трябват! Peace Hug
Виж целия пост
# 131
Не се карайте, щом сме в тази тема значи парите ни трябват! Peace Hug

 Peace
Виж целия пост
# 132
мисля че темата за превод на детски трябва да е отделна както беше до сега ,така обща тема според мен не е добра идея защото тук повечето мами питат относно документите и като почнем да пишем къде има или няма ще стане една......за Варна впрочем няма още преводи
Виж целия пост
# 133
Добро утро на всички!Днес да ли ще има детски?
АЗ пък подкрепям, Поля. Има много майки, които спешно се нуждаят от тези пари и влизат във форума едва ли не през 5 минути, за да получат някаква информация, а има и много, които имат познати в банки и соц, грижи и често дават информация кога ще има детски, още преди да са преведени. Така, че моля Ви не се нахвърляйте върху жената, а проявете малко съпричастност Hug. С поста си не искам да засегна никого.
 

 И аз мисля така. Peace
Виж целия пост
# 134
Не се карайте, щом сме в тази тема значи парите ни трябват! Peace Hug
определено  thumbsup
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия