Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 27

  • 66 334
  • 725
# 135
Записвам се , да следя   bouquet
Виж целия пост
# 136
Бургас - няма все още.Аз ходя проверявам всеки ден, защото финансовото ни дережде е плачевно.
И аз мисля, че е редно да има отчетна тема с това дали и къде има превод на детски, за да няма недоволни.
Виж целия пост
# 137
За Русе- още няма превод.   Rolling Eyes
Остава да се надяваме за началото на другата седмица.  Praynig
Виж целия пост
# 138
В началото,в края,все тая Laughing
Гадно е,че зависиш от едни пари дето предназначението им трябва да е друго.
Виж целия пост
# 139
Попитах в темата за модераторите и администраторите колко теми да има за детските добавки - 1 или 2 -  ето тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=642717.msg22265056#msg22265056


Отговорът на Мамма:

Смятам, че е добре темата да е една - така ще е по-посещаема и хората, които търсят информация, ще могат по-бързо да я получат от останалите, които получават детски.


Темата за детските добавки на този етап остава една!
Виж целия пост
# 140
Нищо и няма на темата.
Когато беше темата за месец се въртяха всякакви въпроси.
Какво и на тази newsm78Супер е
Виж целия пост
# 141
и аз да се запиша   Wink
Виж целия пост
# 142
Хайде да повлека крак  Simple Smile . В Благоевград Общинска са пуснати детски и чл.8, но ще се активни към 11ч
Виж целия пост
# 143
Ива,зарадва ни за пореден път.
Виж целия пост
# 144
Хайде да повлека крак  Simple Smile . В Благоевград Общинска са пуснати детски и чл.8, но ще се активни към 11ч
Винаги, когато видя твой пост в пощата ми толкова рано знам, че ще ни кажеш добри новини! Simple Smile
Дано да ги пуснат навсякъде днес!
Виж целия пост
# 145
Исках да ви зарадвам и успокоя, защото знам, че много от нас се нуждаят от тези средства.   
Виж целия пост
# 146
Извинявам се за оффа, но са копирали поста на Ива в Дарик  #2gunfire
Виж целия пост
# 147
те там в форума на дарик постоянно копират от тук и после хранят обиждат и псуват там е бойно поле #2gunfire #2gunfire #2gunfire Колкото до детски аз съм от Русе на про кредит с онлайн банкиране но все още няма
Виж целия пост
# 148
18.06.2012 10:10:01 Yspeshno plashtane kam BG95CBUN ot DSP - PETRICH 35.00 BGN. Novo Saldo 54.46 BGN.  PPZSPD ZA 05 .2012G..  Това е СМС,честито вече мога да ги тегл
Виж целия пост
# 149
В Шумен ще има детски, още не са налични по сметката ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия