Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 27

  • 66 334
  • 725
# 615
Е вие пък, ами сетълмента на БОРИКА минава към 6 часа, ако е отишъл преди 6 няма да ги види, после след 6ч. са пристигнали. Следващият сетълмент минава към 9ч. Имат си някакви часове, затова понякога   по сметката се виждат, а по картите - не
Е как преди 6 ги вижда на банкомат на алианс а на мкб не?
и на мен ми се случи веднъж,парите ми бяха преведени,отидох да тегля от даден банкомат и ми изписа ,че няма наличност,преместих се на друг и ми ги пусна.

ОББ - Сливен - изтеглени
и похарчени  ooooh!
Виж целия пост
# 616
Креми ,ние с нашето прекрасно АСП сме за .....след понеделник
Виж целия пост
# 617
Креми ,ние с нашето прекрасно АСП сме за .....след понеделник
Дано е в понеделник , а да не стане в петък, че и аз вече съм на червено.
Виж целия пост
# 618
Креми ,ние с нашето прекрасно АСП сме за .....след понеделник
Дано е в понеделник , а да не стане в петък, че и аз вече съм на червено.
Hug и аз с вас на опашката, ще чакаме някой в Слатина да си свърши работата най-накрая
Виж целия пост
# 619
И аз съм Овча купел към ЦКБ,но нямам.И в петъка проверявах,вчера също-няма и няма.
Виж целия пост
# 620
И в община Витоша ПИБ  няма нищо,
така че от утре продължаваме да се надяваме да ни огрее
Виж целия пост
# 621
Креми ,ние с нашето прекрасно АСП сме за .....след понеделник
Дано е в понеделник , а да не стане в петък, че и аз вече съм на червено.
Hug и аз с вас на опашката, ще чакаме някой в Слатина да си свърши работата най-накрая
И ние. Живеем в Изток.
Едно не одобрявам: Община Изгрев, обхващаша Изток, Изгрев и Дианабад, се ръководи от АСП СЛАТИНА. ЗАЩО???
Не виждам никакви реални причини за това. Иначе изсмукани от пръстите може да има. Социалните на Слатина са под всякаква критика. Тези на Чехов, с малки изключения - също.Има ли тема за простести? Ще чакам  за отговори и, ако няма , ще пусна такава.
Виж целия пост
# 622
Креми ,ние с нашето прекрасно АСП сме за .....след понеделник
Дано е в понеделник , а да не стане в петък, че и аз вече съм на червено.
Hug и аз с вас на опашката, ще чакаме някой в Слатина да си свърши работата най-накрая
И ние. Живеем в Изток.
Едно не одобрявам: Община Изгрев, обхващаща Изток, Изгрев и Дианабад, се ръководи от АСП СЛАТИНА. ЗАЩО???
Не виждам никакви реални причини за това. Иначе изсмукани от пръстите може да има. Социалните на Слатина са под всякаква критика. Тези на Чехов, с малки изключения - също.Има ли тема за простести? Ще чакам  за отговори и, ако няма , ще пусна такава.
Аз пък нямам никакви забележки към социалните работнички в Изток, винаги са били отзивчиви, изчерпателни, любезни и т.н....Лошото е, че нищо не зависи от тези, които приемат и обработват молбите ни, те са само клон към АСП Слатина(и аз много се чудех защо сме към община Изгрев, а пък сме към АСП Слатина)
И дори да има тема за протести, не вярвам да има резултат. На октомврийския протест пред общината в София бяхме само 7 майки ( аз и Гонджа бяхме две от тях). Тук всеки мрънка, плюе и недоволства, но като стане дума да покаже лицето си и да даде гласност на недоволството си се намират куп причини, поради които не може. Как да ни вземат на сериозно??? Кой ще се размърда да си свърши работата, заради 7 недоволни майки???С пълно право власт имащите могат да си мислят, че са си направо супер- щом само седем майки недоволстват.....Ох, само като се присетя- срам, срам, срам.....
Виж целия пост
# 623
За кои социални работнчки говорим?
За тези на Кривина, които определено са... да не употребявам лоши думи.
На Чехов има една невероятно отзивчива, мила и тн, но, за сметка на нея, има една, която с всички сили е обратното... Та резултатът е обратен, тъй като тя е по-отдавна на Чехов.
Мога да споделя и подробности, ако някой се интересува, но ако ви се четат абсурди.
Не казвам, че зависи от тях - зависи от "шапката" в Слатина. Но защо Слатина?
Пуснах сайта на АСП и дирекцията Изток съществува - на Г.М. Димитров е.
Колкото пъти съм питала защо Слатина - ми защото така. Ми защото така е всичко в БГ.
АЗ съм "за" протести определено. НИкой не взима насериозно тези детски добавки, социални помощи и подобни.Никой по-"висшестоящ" в държавата не е опрял до тях. Това е начинът да не се хабят нерви.
Виж целия пост
# 624
Айде да чакаме,пък да видим.
Виж целия пост
# 625
za ov4a kupel edna sasedka polu4i sms 4e ima sega 6te hodq da provera i az
Виж целия пост
# 626
Най после ДСК Слатина София ИМАААААА!!!
Виж целия пост
# 627
ОББ, Изток(община Слатина  Mr. Green )- имам превод.
Продължавам да си стоя зад думите, че в клона на Чехов винаги съм попадала на любезни и отзивчиви социални работнички(не мога да цитирам имена за, съжаление не ги зная). Дори и когато съм звъняла по телефона да питам защо още нямам превод на детските, винаги любезно са ме  информирали, че списъците от тяхна страна са подадени в срок към АСП Слатина и проблема не е при тях( даже са ми отваряли личното досие за да проверят дали няма проблем с моите документи, и да ме успокоят, че проблема не е при мен).
 Така.... за пореден път ни запушиха устите, защото недоволството ескалира само при забавяне на преводите и стихва след получаването им....Ако все  пак някои се наеме да организира протест със смислени искания, аз ще подкрепя на 100 %
Виж целия пост
# 628
Сега отивам да видя,дали Уникредит е пуснала моите парички.
Виж целия пост
# 629
Има,взети са и почти похарчени:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия