Най-после!

  • 61 630
  • 1 946
# 1 305
Разбрах, че освен  пушач съм и много дебела, грозна, миришеща с неизмити зъби т.е. воняща, душ не зная какво е /такова животно у дома няма/, смърдящ дом с вонящи пердета и мебели с мръсни пожълтели пръсти от никотина, убиец на малки деца, умираща , престъпник който е за затвора... да ама не употребявам алкохол, така, че катастрофа поради тази причина нямам/ и дано никога да нямам/, та аз съм за тотална забрана и  на алкохола, който според мен причинява много по -големи вреди/ или както бях пуснала в една друга подобна тема: "хайде Марче в затвора" /моля ви носете ми цигарки от време на време/.Нямам нищо против непушачите, ще бъда толерантна, от утре 1.06 т.г.

Вероятно не си нито грозна, нито дебела, нито за затвора. Обаче миришеш на цигари. Сори, но миришеш! Факт!
Виж целия пост
# 1 306
caffeine, ще те поканя на гости, да знаеш...!
Виж целия пост
# 1 307
И аз може да не искам парите ми да се насочват към хипохондричка-непушачка, която точи здравната каса месечно с три прегледа при личния и с поне две направления за специалист, а годишно с четири пълни изследвания и две хоспитализации за нЕма нищо. Ама факт  Laughing И стига сте ни изкарвали болни пушачите, на няколко пъти ви бе разяснено, че сме от здрави по-здрави, след като удържаме на цялата пушечно-никотинова инвазия, а вие се давите и от далечен полъх от далечна пейка  Laughing
Това изказване мога да подкрепя не само с две ръце,ами със всичките ми налични крайници  Laughing
А относно миришещите пушачи-Драги непушачи,явно вашите познати пушачи не са чували за неща като парфюми щом така упорито твърдите,че се усеща само миризма на цигари  Peace
Виж целия пост
# 1 308
caffeine, ще те поканя на гости, да знаеш...!

Слагай кафето, ще приема  Simple Smile. Но за твое добро, махни никотиновите пръчици. Красиво момиче си, няма смисъл да се загрозяваш заради един порок, който се забравя точно за три седмици!  Peace
Виж целия пост
# 1 309
caffeine,
какво момиче, аз съм си бабичка пушачка с пороци,.. ама само един ,по мъже не ходя, кафе пия,ще направя и торта.Ето това е приятен разговор, удоволствие е да си хортувам по този начин, а не да си съскам с други непушачи. Ще поканим и други приятни непушачи./ може и малко пушачи за балкона/
Виж целия пост
# 1 310
Като ги спреш ще се подмладиш - и кожата ще блесне, и сърцето ще си почине, и ще припкаш като сърничка.  Simple Smile Пак ще се върнеш към порока мъже  Joy
Иначе сериозно, дръпни си книгата на Алан Кар напълно безплатно от нета и докато четеш си пуши колкото искаш. Той така и съветва. Без да се усетиш накрая сама ще захвърлиш никотина и няма да се озлобиш към пушачите, ами ще ги съжаляваш. Опитай, безплатно е!
 Peace
Виж целия пост
# 1 311

Иначе сериозно, дръпни си книгата на Алан Кар напълно безплатно от нета и докато четеш си пуши колкото искаш. Той така и съветва.

Ще те посъветва и как да отслабнеш. Скоро и как да спечелиш пари. После - любов. Специализирал се е, дето се вика.
Спрях цигарите 4-5 години след като изчетох Кар. Обезателно ще си купя и книгата му за отслабване.
Но Кафеин е напълно права за кожата и за сърцето, и за припкането. Само това за мъжете не го разбрах - сигурно затова късно спрях цигарите, че не ми пречеха за мъжете. Grinning
Виж целия пост
# 1 312
[quote author=caffeine link=topic=658749.msg22124429#msg22124429 date=13385001



Ще я дръпна таз книга.Много ще ми стане, хем слаба, хем пари хем любов, а не, не мъже не искам, ще вземат да ме пипат ааа ... не се давам.
Виж целия пост
# 1 313
На мен много по-вредно за здавето ми се отразяват сметките за тока, че и на цялото ми семейство, защо не сложат пълна забрана и да не го плащаме, а? Защото подобни закони не се правят с мисъл за хората, а за хазната. Ако наистина искаха да няма пушачи, щяха да забранят продажбата на цигари.
Виж целия пост
# 1 314
в селото ми тази забрана със сигурност няма да се спазва Wink Тук, където и да влезна все едно съм си у дома и никой не може да ни попречи да си пушим Wink
Виж целия пост
# 1 315
в селото ми тази забрана със сигурност няма да се спазва Wink Тук, където и да влезна все едно съм си у дома и никой не може да ни попречи да си пушим Wink

Браво, но те и другите забрани сигурно не се спазват, напр. за скорост, спиране на зебра и пр. Дали и за тях така палаво намигаш?  newsm78 Както и да е, честито, всички знаем, че "селото" дъъъъъъъълго живее в някои хора!
Виж целия пост
# 1 316
gamella, непушачите веднага ще ти кажат да спреш цигарите за да пестиш ??
ЦИТАТ НА БОЙКО БОРИСОВ:"Който пуши в заведение ,е простак"! 1.06.2012 г в.к " 24 часа" 5 страница.
Боже,Боже, колко глупост има по този свят...
Лека!
Виж целия пост
# 1 317
Но Кафеин е напълно права за кожата

Е то накъде? На бебе ли да приличам, ако не пушех. Кожата и задника са ген драги, нямат общо с цигарите. Ама 'ич. От 20г. пуша ( с няколко прекъсвания ) и ми няма нищо на кожата. Даже изглеждам доста по-млада, отколкото съм.
Не боледувам, мъжа ми и детето също. Не знам как товарим здравната система. А и всеки път за профилактичен преглед при специалист си плащам, щото няма направления.
От задника си вадите доводите вече.

Относно училищата - вчера в гимназията на сина ми са чели заповед, че се забранява пушенето в и около училището. Но детето каза, че ученици и учители си пушат заедно в междучасията Tired

П.П.
Само да допълня,че най-вероятно пушачите сме виновни и за глобалното затопляне  Laughing

Ааа, моля те  Naughty - доказа се, че пръдливите крави са виновни за това  tooth
Виж целия пост
# 1 318
Комбинацията от ароматите на афтършейф и цигара е убийствено секси.
Е, кво ще правим сега?   Sad
Виж целия пост
# 1 319
"Който пуши в заведение е простак!" Б. Б.   Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия