Най-после!

  • 61 620
  • 1 946
# 1 485
Не, не си давах сметка.
Сигурна на сто процента, както държат пушачите да им докажат, че цигарите вредят ли?
Не, сигурна няма как да съм. Все е по-добре, отколкото да пушиш бременна в реално време.
Виж целия пост
# 1 486
Виж целия пост
# 1 487
 hahaha
Не ни плаши.
Виж целия пост
# 1 488
Елица, ти като забременя като пушачка, даваше ли си сметка? И даваш ли си сметка какви отрови си натрупала в организма си. Сигурна ли си, че си се изчистила, преди да забременееш.

Не, не си давах сметка.

Обаче държиш сметка на другите и ако Трещи не беше те улОвила, щеше да продължиш да триеш сол на главите на забременелите от снощи пушачки  Laughing Отдавна те подозирам теб, че си пафкаш доволно пред монитора и само разлайваш кучетата.

За мен приемането на този закон не работи в защита на здравето ни на пушачи, ни на непушачи. Сивка и Кривка не са имали смелост да сигнализират за тютюнопушенето на забранени за целта помещения до първи юни, няма да го направят и сега, но по форуми и паланки приветстват цялостната забрана, като се надяват поне на съпружието да му се набие в канчето колко е вредно след като е забранено. Сега здравните инспектори вместо да контролират изхвърлянето на акита в морето ще ловят дребни рибки-пушещи във фоайета туристи. Приятно къпане на вас, приятно пушене на открито на нас.

 hahaha hahaha

Твърде стара съм за второто, но трябваше ли да ни отнемат и първото  Tired  Joy
Виж целия пост
# 1 489
Е, какво ме е изловила пък Трещи. Аз многократно съм отбелязвала, че съм била същият слабоумен пушач-дебил. "Кой, бе? Аз ли, бе?" С тъпи реплики не можете да ме изненадате.
Аз съм си платила цената за глупостта си.
Виж целия пост
# 1 490
Съгласна съм, че пушенето вреди. Не съм съгласна, че пречи на забременяването!

Аз пък имам 2 деца, пуша от 14 годишна по 15 цигари дневно. И двата пъти забременях от раз!
Може би съм някакъв феномен?
Ставаме доста феномени и изключения от правилото(статистиката), че ако пушиш не можеш да забременееш.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 491
Е, какво ме е изловила пък Трещи. Аз многократно съм отбелязвала, че съм била същият слабоумен пушач-дебил. "Кой, бе? Аз ли, бе?" С тъпи реплики не можете да ме изненадате.
Аз съм си платила цената за глупостта си.

Това последното съжалявам да го чуя. Може би всички ще си платим един ден, на други вероятно ще им се размине, а някои, за съжаление, вече си платиха без да са яли пили и пушили. Не ми се влиза в някаква конфронтация с теб, но съм пушач, без да съм слабоумен дебил. "Ма" и "бе" не са в речника ми  Peace
Виж целия пост
# 1 492
Да де, затова казвам да се кръстите или да благодарите, че сте се разминали, вместо да се биете иронично в гърдите каква статистическа грешка сте.

Аз пък имам колега 74 набор, който спря да пуши след възникнала опасност да му отрежат крака заради запушен кръвоносен съд. Размина се с байпас, не знам дали така се казва, и пие една шепа хапчета като пенсионер. Той си е и с леко наднормено тегло, ама са му казали, че пафкането има решаващо значение.
Също голяма тежест имаше при мен неговият случай. Реших, че не искам да спра цигарите, когато лекар ми каже, че съм се запътла към отвъдното.
Обективно погледнато със сигурност има и голяма група хора, които не отказват цигарите дори когато им кажат, че си заминават.

Иначе, като чета какви ги ръсите, и без "ма" и "бе" мога да ви причисля към слабоумните.
Виж целия пост
# 1 493

Елица .... Грубостта и обидите са съвсем неуместни, дори и ако ти доставят някакво странно удоволствие. Ето вече е забранено пушенето и няма да ти пречи никой, защо е нужно да наричаш някой дебил, само защото има друго мнение... Много хора са живели до 90 години без да спират цигарите, други са умирали на по 25 без дори да са ги помирисали.
Аз малко се учудвам, в някои от другите държави протестите против забраната бяха много силни и масови, имаше демонстрации и какво ли не, кръчмари щяха да се самоубиват... и нищо, хората го преживяха и някои мои познати в чужбина вече са бивши пушачи точно поради тази забрана. Хората там свикнаха и дори им е странно че толкова много хора пушат в България...
Тук от няколко години се плюваме по форумите на тая тема и толкова Laughing ще се ругаем още известно време и ще свикнем...
Странно ми е и защо все още цигарите са толкова евтини в БГ... И защо здравеопазването не получава например по 1 лев на всяка продадена кутия цигари? може би защото Филип Морис плащат само 60 млн на фармацевтичната пром-ст??? Това пък изобщо не мога да го повярвам, в БГ има ли >60млн производство фармацията???
Тази забрана няма да просъществува именно заради индустрията (общо понятие, в случая е тютюн и лекарства)....а Филип Морис е основен спонсор на фармацевтичната индустрия - ежегодно им налива по 60 млн - така, че забравете.
ФМ ако са толкова щедри да дадат 60 милиона на медицината в България, защо ги дават на фармацията, те и без това печелят безсрамно много...
Виж целия пост
# 1 494
Дебилът си остава дебил - с цигара или без.
Виж целия пост
# 1 495
Вчера не посмях да запаля на любимото си местенце на улицата Crazy
Виж целия пост
# 1 496
Вчера не посмях да запаля на любимото си местенце на улицата Crazy

Що? Нали си на улицата? След промяната в закона, нещата са идеално регулирани. На улицата никой нищичко не може да ти каже.
Виж целия пост
# 1 497
Нещо се стегнах вътрешно. Дори не си взех цигарите и запалката, когато излязох на пазар.  Но днес нЕма да пропусна. През цялата куча зима съм си мечтала как през лятото ще седна на топлото слънце, ще си пуша и ще гледам човешкия поток.
Виж целия пост
# 1 498
Докато не мине някой с осъдителния поглед  Laughing
Виж целия пост
# 1 499
Нещо се стегнах вътрешно. Дори не си взех цигарите и запалката, когато излязох на пазар.  Но днес нЕма да пропусна. През цялата куча зима съм си мечтала как през лятото ще седна на топлото слънце, ще си пуша и ще гледам човешкия поток.

Така ще намалиш цигарите. И удоволствията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия