Най-после!

  • 61 630
  • 1 946
# 1 890
Акаша, ти от нас ли си или от тях? Или в момента не пушиш и ти е гадно, че някои пушат.
Моят единствен аргумент е, че ми е приятно да пуша.
Виж целия пост
# 1 891
Акаша, ти от нас ли си или от тях? Или в момента не пушиш и ти е гадно, че някои пушат.
Моят единствен аргумент е, че ми е приятна да пуша.
То нали за това пушим, защото ни е приятно, а не за да дразним непушачите.
Виж целия пост
# 1 892
то не е трудно да се съберат - следиш заболеваемостта и дали има връзка и натрупване при определени болести и пациенти в определен профил. И после смяташ вероятности.
И аз предполагам, че едва ли е толкова сложно да се извлекат статистически данни и вероятности, ама тук се прокрадват някакви странни "пушачески" идеи, че подобни твърдения са измислици-премислици и, видиш ли, цигарите всъщност не били толкова вредни или вредата е недоказана.



То пък ние затова искаме да има забрани - за да не се тровим, не за да дразним пушачите.
Имаме диаметрално противоположни интереси, нама как всички да са доволни.
Е, признавам, че има известна доза задоволство. Все пак говорим за своего рода победа на ощетените, промяна на статуквото. Flutter
Виж целия пост
# 1 893
Акаша, ти от нас ли си или от тях? Или в момента не пушиш и ти е гадно, че някои пушат.
Моят единствен аргумент е, че ми е приятно да пуша.

От никои не съм. Старая се да бъда обективна. А това " Или в момента не пушиш и ти е гадно, че някои пушат. " и подобни изказвания ги коментирахме малко назад - много глуповатички, че направо се чудя как може точно ти да ги ползваш... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 894

Ментова, схванахме за 100 процнтовите доказателства, които са нужни, за да се постигне убеденост на пушачите, ама аз едно не разбрах - откъде са всички статистики как тютюнопушенето увеличава вероятността от развитие този или онзи рак в сътветните проценти? Thinking  Това е някаква световна конспирация за заблуда на горките пушачи и всяване на страх у населението или какво? И ако да, с каква цел? Flutter

Не знам, Елице, аз предадох разговор, в който по-интересно ми бе, че вече има вид рак, за който категорично е доказано, че се придобива благодарение на тютюнопушенето. Пак има пушачи, които го развиват, и такива, които не го развиват. Защо е така не може никой да каже.
Мен ли обвинявате, че "крия" вредите от тютюнопушенето?! Я пак ми прочетете поста. Точно това казвам - и да има някакви съмнения за вредата от цигарите по отношение на онкозаболяванията, то за изброените в поста ми няма никакво съмнение. А много от тях не са "по-добри" от рака.
Виж целия пост
# 1 895
Наистина ми е интересно какъв е този силен интерес от страна на непушачите към темата Rolling Eyes ок, законът е факт, сигнализирайте, когато и където трябва, какво повече има да обсъждате, по-"запалени" сте от пристрастен пушач  ooooh!
Виж целия пост
# 1 896
Не се сърди, човече, е как какъв е интереса....радват се на нещо, за което нямат никаква заслуга. ))))
Виж целия пост
# 1 897
Темата Изначално е радост на Непушачите, че се случва това, т.е. е Непушаческа. GrinningС такъв замисъл не е ли?Не за заслуги, за възможността.
То и аз се зарадвах на шестиците на детето, дето нямам никаква заслуга.Само по заслуги ли трябва да се радваме? Grinning
Виж целия пост
# 1 898
Лошо няма да се порадва човек, но 127 страници все едни и същи хора се радват  Simple Smile не че имам нещо против, но вече не ми прилича на радост, а на провокация  Peace
Виж целия пост
# 1 899
Акаша, ти от нас ли си или от тях? Или в момента не пушиш и ти е гадно, че някои пушат.
Моят единствен аргумент е, че ми е приятно да пуша.

От никои не съм. Старая се да бъда обективна. А това " Или в момента не пушиш и ти е гадно, че някои пушат. " и подобни изказвания ги коментирахме малко назад - много глуповатички, че направо се чудя как може точно ти да ги ползваш... Rolling Eyes

Преимуществото на по-мъдрият е да разбере другите.
Виж целия пост
# 1 900
Лошо няма да се порадва човек, но 127 страници все едни и същи хора се радват  Simple Smile не че имам нещо против, но вече не ми прилича на радост, а на провокация  Peace

И едни и същи се палят и припалват. Laughing
Признавам си честно, че една-две теми в момента ме забавляват искрено, затова не се оттеглям.Експериментирам, така да се каже. Grinning
То по принцип във форума пишат все едни и същи, какво те учудва, не си от вчера, знаем се.
Виж целия пост
# 1 901
Акаша, ти от нас ли си или от тях? Или в момента не пушиш и ти е гадно, че някои пушат.
Моят единствен аргумент е, че ми е приятно да пуша.

От никои не съм. Старая се да бъда обективна. А това " Или в момента не пушиш и ти е гадно, че някои пушат. " и подобни изказвания ги коментирахме малко назад - много глуповатички, че направо се чудя как може точно ти да ги ползваш... Rolling Eyes

Преимуществото на по-мъдрият е да разбере другите.

Тъй, де... Laughing
Виж целия пост
# 1 902
Забравих да кажа, че много радост не е добре, и аз се радвах като приеха закона за кучетата, пък то нищо не се промени, нищичко, даже и телефона си не вдигат, затова се радвайте, ама тихичко, да не го уплашите  smile3520   Simple Smile
Виж целия пост
# 1 903
Не зная, Ментова, твоят коментар имаше за цел да изтъкне, че единственият рак, "за който е доказано 100%, че се причинява от тютюнопушене е ... ракът на пикочния мехур".
Ама ти можеш ли да твърдиш със 100 процентова  сигурност, че другите видове рак не се влияят от пушенето и откъде ли са изведени статистическите вероятности за развитие на различни видове рак?
Пък другите заболявания се сети да добавиш впоследствие, след като и пушачите сметнаха за нужно да споменат и нещо различно от рак на пикочния мехур.
Виж целия пост
# 1 904
Аз пък да ви кажа сега... Laughing

Откакто влезе в сила в забраната , имаме две регламентирани почивки на ден, в които можем да излезнем извън сградата и да пушим...

Та днес, всички заклети непушачи седяха рамо до рамо с нас пушачите и то доброволно (забележете), щото било весело  Crazy....та си мисля, че и те са като тези тук дето подскачат по клавиатурите (само) Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия