Най-после!

  • 61 628
  • 1 946
# 1 920
Кво параванче, кви торби с цимент? Това как може да предпази нежната непушаческа душа въобще? Нахулвайте противогазите и готовос! Mr. Green

Не мога да разбера кой повече мрънка, честно! Rolling Eyes
И ако разбереш кой повече мрънка, какво? Simple Smile
Виж целия пост
# 1 921
Кво параванче, кви торби с цимент? Това как може да предпази нежната непушаческа душа въобще? Нахулвайте противогазите и готовос! Mr. Green

Не мога да разбера кой повече мрънка, честно! Rolling Eyes
И ако разбереш кой повече мрънка, какво? Simple Smile

Нищо особено. Поне ще си изясня и ще се смея на напъните на единия да изкара другия за по-голямо мрънкало. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 922
Кво параванче, кви торби с цимент? Това как може да предпази нежната непушаческа душа въобще? Нахулвайте противогазите и готовос! Mr. Green

Не мога да разбера кой повече мрънка, честно! Rolling Eyes

Аз изцяло се шегувам. Laughing

И аз не го взех насериозно, смятам си личи: " Mr. Green "
Виж целия пост
# 1 923


И аз не го взех насериозно, смятам си личи: " Mr. Green "

Личи, личи. Но аз да си кажа. Mr. Green Тук е бойното поле. Laughing
Виж целия пост
# 1 924
Пък другите заболявания се сети да добавиш впоследствие, след като и пушачите сметнаха за нужно да споменат и нещо различно от рак на пикочния мехур.

Не те разбирам, честно.


Има си хас!
Виж целия пост
# 1 925
Елица е бивш пушач, какво не разбираш, Ментова? Simple Smile
Виж целия пост
# 1 926
Елица е бивш пушач, какво не разбираш, Ментова? Simple Smile

Фантазията, че на бившите пушачи пушенето неудържимо им липсва, е просто трогателна.
Липсва толкова, колкото хемодиализата на бъбречно болен.
Виж целия пост
# 1 927
Фантазията, че на бившите пушачи пушенето неудържимо им липсва, е просто трогателна.
Липсва толкова, колкото хемодиализата на бъбречно болен.

Толкова много?  Shocked
Виж целия пост
# 1 928
Елица е бивш пушач, какво не разбираш, Ментова? Simple Smile

Фантазията, че на бившите пушачи пушенето неудържимо им липсва, е просто трогателна.
Липсва толкова, колкото хемодиализата на бъбречно болен.
Съгласявам се. Може и от друго да и е напрегнато на жената. Peace
Виж целия пост
# 1 929
 hahaha Добреем.

Аз пък защо ли търсех някакъв по-дълбок замисъл...
Виж целия пост
# 1 930
Наистина ми е интересно какъв е този силен интерес от страна на непушачите към темата Rolling Eyes ок, законът е факт, сигнализирайте, когато и където трябва, какво повече има да обсъждате, по-"запалени" сте от пристрастен пушач  ooooh!
със същия успех може да се пита и какво толкова пишат пушачите при положение, че законът  е факт.
За съжаление, също както и с кучетата, не се ли осъзнае като проблем от шширок кръг хора борбата по прилагане на закона ще бъде бавна и болезнена ( особено за не-собствениците на кучета и не-пушещите).
По същия начин по който сега тук на 130 страници се драчим колко аджеба пречи цигарения дим, една леля в парка Заимов ми каза 'ама какво толкова госпожо, тя е пощелива' за кучката си, която почти ни измъкна кифлите от ръцете. Или ' какво толкова, кучето само му се радва' за едно рунтаво добиче, 80 кила живо тегло, което събори дете от колелото му  Tired
Да виждаме малко по надалеч от собствените си преки интереси.
Виж целия пост
# 1 931
Кафе и цигара - това е удоволствие! Новите поправки в Закона за здравеопазването с тотална забрана на тютюнопушенето на обществени места е едно ненужно престараване.До момента имаше заведения да пушачи и непушачи, също и обособени зали за непушачи.Така че имаше избор кой  къде ще седне. Имаше права и за двете групи хора. По принцип пушача влиза в заведение да пуши, да пие кафе и да си поговори с приятели - вид култура и начини на общуване.Непушачите си ходеха в техните си заведения.По принцип в кафенетата не се сервира храна, също не са и сладкарници, там се сервира алкохол и кафе основно.Нали стана приказка, че алкохола също не е полезен, защо не бъде забранен?Личен избор е какво да пия.А ако  непушачите се подразнят и реплекират, че не могат да си водят децата, аз ще ги попитам, "какво правят децата ви късно вечер на такова място"?Как било на запад? - ами не ме интересува, защото аз живея тук в Бг и всичко българско е мое родно!Ние си имаме наш балкански синдром, и никакви германци , френци и други не бих искала да ми го променят, така както аз или друг не им казва и показва как да живеят.
Виж целия пост
# 1 932
Кафе и цигара - това е удоволствие!

Абсолютно! Когато спрях цигарите, спрях и кафето. Кафе без цигари - абсурд! Виках си аз. Сега пък си викам - как въобще съм могла да се наслаждавам на аромата на кафето с цигара в уста!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 933

Липсва толкова, колкото хемодиализата на бъбречно болен.

Въпреки че едва ли си искала да кажеш точно това, мога да се съглася с едно  - отвратителен е вкусът на цигарите. Ако някога забранят/изчезнат електронните не бих пушила истинска цигара - не са вкусни, гадни са ми. Пури и пурети така и не се научих да пуша.

Рокси, аз искам от 300 до 500лв глоба за собствениците на кучета, които не спазват правилата, ама няма. Напротив, към тях се шири изключителна оществена и законова толерантност. Затова пиша тук, защото този закон и сериозността, с която обещават/очакват да го прилагат, е като паун в кокошарника - чакаме какви яйца ще снесе.
Виж целия пост
# 1 934
Не се наемам да твърдя кое от двете е по неглижирано от обществото като проблем, а и статистиката хич не ми помага:) И по пушене сме на челните места, и по инфаркти и инсулти, и по кучешка тения, и по нахапани граждани, уви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия