БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 97

  • 120 892
  • 732
# 555


 Супер сте, благодаря ви!

 st. Dobri , значи ли, че и тази е търсената от мен?
  Екранът на компютъра ми е на ужасни ивици и едва разчитам текстовете.

  Бяло Цвете , ти в Англия ли живееш?От много време страдам, че от темата няма никой живущ тук за обмяна на информация.Панамата я купих точно от Хоби крафт, но вече я няма нито онлайн, нито в магазина.И не знам точно как се казва за да им я поръчам.

  didida , честно казано лошо ми стана, че пак съм обяснила не както трябва, но вече съм леко спокойна. Laughing
 

 
Виж целия пост
# 556
*** Lady N *** аз съм го шила,но не на черна панама.Моя е с Ариадна по схема от Галерия бродерия.На мен ми хареса как се получи.Мисля,че някой от форума го уши зимата и беше показан и то на черна панама.


бонели гоблена е страхотен ще може ли да ми пратиш схемата?
Виж целия пост
# 557
GrinningЗа шиене - не шия , ами се самоубочавам Wink и това е резултата с който ви поздравявам рано -рано сутринта  Hug



Първата ми схема направена с програмата РМ  JoyСпециалистите-приемам всякакви критики Peace

А това е пренабор на тази картичка ,която няма символи и си поиграх .Грешки бол ,но толкова като за първи път и цяла нощ не спане Mr. Green





Отивам да спя и сънувам схеми  Joy Joy Joy Joy

На вас приятен ден!!!


здравей пепа може ли да ми пратиш схема на мона лиза и стареца с лулата, защото от много вреги ги търся?
Виж целия пост
# 558

... st. Dobri , значи ли, че и тази е търсената от мен?
  ..

то и аз трудно обяснявам и често правя гафове в желанието си да помогна  Blush

биляна, не съм много сигурна.  Blush от снимката на която почти нищо не се вижда не мога да разбера лъскавкото ламе ли е или от оная тъничката лентичка, която си сменя цвета  Blush
а и не знам кое от двете търсиш  Blush

http://www.sewalong.co.uk/Fabrics.asp?sel1=Fabrics&sel2=Aida … le%20/%20Metallic)

виж на едните пише Sparkle а на другите Metallic Blush второто със сигурност е с ламе

защо не попиташ попиташ продавача, това с метална нишка ли е? Така ще си по-сигурна  Hug

Виж целия пост
# 559
...  Бяло Цвете , ти в Англия ли живееш?От много време страдам, че от темата няма никой живущ тук за обмяна на информация.Панамата я купих точно от Хоби крафт, но вече я няма нито онлайн, нито в магазина.И не знам точно как се казва за да им я поръчам.
...

Биляна, хей ме на - тук съм!  Party Макар че,  с мен дълъг устен разговор не може да се завърже - вечно някой наоколо мрънка и иска внимание!  Laughing  Laughing

Ето какво пише на опаковките на моите - сребриста и златиста, но се чудя защо са еднакви надписите:  newsm78

И отблизо само златистата:

Ако искаш, бих могла да ти изпратя моята златиста, макар че е разопакована и съм използвала 1/6 от нея.
А можеш и да провериш лично в Хобикрафт на Staples Corner - той е нов и беше доста зареден, когато аз съм ходила.

П.П.Пиши ми на лични, ако решиш първото!  Grinning

Виж целия пост
# 560
lilenceto_89- като си ме цитирала с моeто ново увлечение , си помислих че ми искаш от тия схеми  Joy.
За съжаление , тези на които им искаш схемите съм ги шила преди 100години , тогава нямаше комп нито нет  SadА хартиените схеми съм подарила.Ако искаш може да ти открия ,но дали ще са същите ,няма гаранция.

Бонели-в неделя ще имаме среща в Плевен в градската Peace
Виж целия пост
# 561
Добре, благодаря ти все пак и ако случайно попаднеш на нещо такова в нета ми пиши
Виж целия пост
# 562
Одеве гледах програма с която да си отварям схеми на гоблени, но не мога да си я сваля, ако някои знае нека ми пише
Виж целия пост
# 563
Одеве гледах програма с която да си отварям схеми на гоблени, но не мога да си я сваля, ако някои знае нека ми пише

lilenceto_89 , по лесно ли ти е като всяко изречение е в нов пост!?

Как да ти помогнем, като не пишеш коя е програмата!? Те са няколко.
Виж целия пост
# 564
Ех, чудни неща сте показали   bouquet Изобщо няма да изброявам - да не пропусна някоя красота  Hug

Лиленцето, ако говориш за РМ, има я на първа страница за ХР и за "осмичка"  Peace

Моите пръсти възвърнаха почти обичайните си размери, така че мога да се отчета с етапче, а не само тайно да надничам  Mr. Green
Виж целия пост
# 565
а на windols 7 дали ще тръгне програмата?
Виж целия пост
# 566
а на windols 7 дали ще тръгне програмата?

Уфф, извинявай, за други работи си мислех  ooooh! На първа страничка в "Програми и ресурси" има РМ за Уиндоус 7, тя ти трябва  Peace
Виж целия пост
# 567
мерси
Виж целия пост
# 568
Момичета, приемате ли нови членки в клуба? Аз шия от години, но го правя като анти стрес терапия  Wink т.е. досега не съм рамкирала нищо. Но последния, който уших http://www.8888bg.com/view_product.php?pid=2097 ще види бял свят. Сега покрай поръчката за моя приятелка си поръчах и схемата на Дивите лебеди на Леврон и я чакам. Ако някой иска-да свирка. А отдавна ми е мерак този гоблен - http://gobleni-magazinbg.com/product/9/klematisat-i-peperudata.html - ако някой има схема  newsm17
Виж целия пост
# 569
nevilana, благодаря за предложението   bouquet

didida, баРеЛините   Laughing са много сладурски  Heart Eyes

ba4iiska, винаги съм си мечтала да получа от някоя близка подобна картичка ( собственоръчно направена специално за мен  Heart Eyes ), но няма никой около мен с такива умения  Crazy. Оня ден даже се почувствах като баба ( не, че е лошо ). Дойдоха ми на гости няколко деца на дъщера ми (11г) приятелчета. Видяха, че шия и едното казва: "охо, и баба ми шие гоблени", и друго се намесва: "и моята и моята"  Joy

Да покажа и аз до къде съм с "жената без глава"  Joy



Ще може ли схемата на жената с книгата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия