ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 135
малко се посмяхме ..
Вчера ме питаха за много жестока катастрофа, но не бяха уточнили или запомнили че са от по-малките серии ..
това е запис на катастрофата в Монако от ГП3 сериите: ...

Ужасяваща е катастрофата, да! Точно с такъв полет освен Уебър във Валенсия, така летя и Ралф Шумахер през 2002 в Австралия. Подобен инцидент e имал и Мартин Брандъл през 90-те. За щастие всчиките без фатални последствия.

Хайде, малко снимки и от мен с любезното съдействие на Любо Асенов - фотографът на ClubS1

Eдна рокля, закслужаваща внимание!





Някои от вас може да обрънат внимание и на този господин! Simple Smile

Виж целия пост
# 136
Хайде, малко снимки и от мен с любезното съдействие на Любо Асенов - фотографът на ClubS1

Eдна рокля, закслужаваща внимание!



Ееее, браво на кака Шарли! Не стига, че беше там, ами и с каква рокля  Hands Clap... Crazy
Болидчетата тамън имат място връз тез широки рамене да поджиткат  newsm01
Виж целия пост
# 137
...
Ееее, браво на кака Шарли! Не стига, че беше там, ами и с каква рокля  Hands Clap... Crazy
Болидчетата тамън имат място връз тез широки рамене да поджиткат  newsm01

Не са баш на раменете, но да не се вторачваме чак толкоз!  Mr. Green
Виж целия пост
# 138
Само да се беше понаправила малко в главата  Crossing Arms

А Антонио е радост за моето око, макар и остарял! Както знаете всичко 'спанско любя, тача и милея  Crazy
Виж целия пост
# 139
брутруу  Mr. Green

Шарлито, малко ми е странна с таз късата прическа, не са й я оформили кат за принцеса  Mr. Green
Не бях забелязала тематичното рокле, ми постарала се е  Crazy.

На Нандо му се играе монополи, кой ще играе с него  Mr. Green



Виж целия пост
# 140
Добро утро  Hug
Да попитам тази седмица ще има ли състезание ? Grinning
Виж целия пост
# 141
Добро утро  Hug
Да попитам тази седмица ще има ли състезание ? Grinning

Добро!

На първа страница на темата можеш да се запознаеш с календара за цялата година.

Виж целия пост
# 142
Абе малко тъп въпрос,ма коя е тая Шарли newsm78 нещо не ми е позната на мен  Blush Пък не искам да съм назад  Crazy
Виж целия пост
# 143
Пламииииии, как така коя е - принцеса Шарлийн Монакска - ама като не и понася шума, мога да я заместя във връчването на трофея, догодина! Ама само толкова, Алберчо да си го държи. Роклята е много идейна с тези колички!

На Нандо му се играе монополи, кой ще играе с него  Mr. Green



Зависи от залога  Crazy
Виж целия пост
# 144

Пламииииии, как така коя е - принцеса Шарлийн Монакска - ама като не и понася шума, мога да я заместя във връчването на трофея, догодина! Ама само толкова, Алберчо да си го държи.


Мчи ба-ба, ша си го държи тя  Crossing Arms...С кеф бих и го отмъкнала, аз го харесвам!  Flutter

Виж целия пост
# 145
Дам благодаря  Grinning сега го видях не бях обърнала внимание .
Виж целия пост
# 146
Пламииииии, как така коя е - принцеса Шарлийн Монакска - ама като не и понася шума, мога да я заместя във връчването на трофея, догодина! Ама само толкова, Алберчо да си го държи. Роклята е много идейна с тези колички!

Ми не я знам,не ми се представи лично в Монако  Crossing Arms Joy Joy Joy Аз исках Алберчо да сгащя,тя кво прави там в цялата схема Twisted Evil Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 147
Алберчо не важи, виж някой от брятата Казираги по-става Simple Smile
Виж целия пост
# 148
Да няма после оплаквания, че нещо не е наред, симулатор трябва, не стимулатор http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2152194/Lewis-Hamil … oliday-Italy.html
Виж целия пост
# 149
Монсеньор Джони с много странна прическа и очила
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия