ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 150
Малкото Джони и кака Никол, релакс, а  Crazy ..ми пък има нужда момчето, виж как го натвариха и последното състезание  Mr. Green


Бозеее, доживях да прочета, че Албертчо има почитатели  Mr. Green ... някакси не ми вдъхва доверие тоз човек  Mr. Green, прекалено голяма арогантност и високомерие ми лъха от него ...
Виж Казираги, друго нещо, малко клющавки, ма да не сме толкоз критични и прИтИнциозни  Joy

author=aneli. link=topic=660355.msg22114654#msg22114654 date=1338441544]
На Нандо му се играе монополи, кой ще играе с него  Mr. Green
http://lh5.googleusercontent.com/-vm6n9VLc9dk/T8ZYoEC2oWI/AAAAAA … oly_30may2012.jpg

Зависи от залога  Crazy


сега условия ли ще имаш, аааа ..ей ги на опашката чакат без претенции  Joy

Виж целия пост
# 151
Редно е Хам малко да си почин,да отдъхне и за другото състезание с нови сили  Mr. Green Peace Peace
Важно е Албертчо да ни вземе в Монако,пък после ще се намери нещо свежо агнешко  Blush Joy Joy Joy

А Анелка,да те уведомя ,че другия четвъртък съм във Варна  Crazy Не се спрях значи  Blush Joy Joy Joy
Остава и до Пловдив да стигна тая година и ехе,ще съм обходила 50% от хората в темата  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 152
ааа, убуу да сЪ обадиш  Crazy

аз пък мисля да посетя ПловдивЪ към 11ти и да напрая гости на Гери, нищо че не съм я предупредила все още  Mr. Green.... ш сЪ опитам сега телепатично да я известя 
perko (по-телепатична емотка, здраве му кажи  Joy)
Виж целия пост
# 153
Е как колко варианти за съобщение има това сурат тефтери,това футболна тема  Crazy Joy Joy Joy Ако тези средства не сработят,тогава няма на къде телепатично  Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 154
 Mr. Green, аз кат консерва телепатка, държа на тоз си метод  Mr. Green Mr. Green
то с телефон всеки може  Mr. Green
Виж целия пост
# 155
Важно е Албертчо да ни вземе в Монако,пък после ще се намери нещо свежо агнешко  Blush Joy Joy Joy

И ти ли за агнешко се буташ, бееееее...безсрамница! Sunglasses

Вчера се видях с една приятелка - бяха на малко пътешествие и събота вечер (състезателен уикенд) минали през Монако - имало някакво парти пред казино, чичковци с костУми с девойки под ръка и аз с блеснал поглед "видя ли някой пилот", а тя: "ами аз не ги познавам"...което си е така, аз го знам, ама все пак... Crossing Arms
Виж целия пост
# 156
Важно е Албертчо да ни вземе в Монако,пък после ще се намери нещо свежо агнешко  Blush Joy Joy Joy

И ти ли за агнешко се буташ, бееееее...безсрамница! Sunglasses

Вчера се видях с една приятелка - бяха на малко пътешествие и събота вечер (състезателен уикенд) минали през Монако - имало някакво парти пред казино, чичковци с костУми с девойки под ръка и аз с блеснал поглед "видя ли някой пилот", а тя: "ами аз не ги познавам"...което си е така, аз го знам, ама все пак... Crossing Arms

 newsm56 Blush Joy Joy Joy

Как може да не ги знае  Crazy трябвало е да тръгне подготвена  Naughty Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 157
Редно е Хам малко да си почин,да отдъхне и за другото състезание с нови сили  Mr. Green Peace Peace
Важно е Албертчо да ни вземе в Монако,пък после ще се намери нещо свежо агнешко  Blush Joy Joy Joy

А Анелка,да те уведомя ,че другия четвъртък съм във Варна  Crazy Не се спрях значи  Blush Joy Joy Joy
Остава и до Пловдив да стигна тая година и ехе,ще съм обходила 50% от хората в темата  Mr. Green Joy Joy Joy


хахахаха, ама ей ОФЦА не налита на агнешко, освен ако агнето не е мъжко, а пък тогава си става чист коч:))))))) Нали сте ОФЦЕ, какви са тези агнета на заколение:)))

В Пловдив по Коледа, тамън жената ще те води по всички магазини с 200 лева в час, тогава чак ще си ходя след  години без да съм бил по българско.Така че планирай си Пловдив по Коледа:)
Виж целия пост
# 158
Ми кво да се прави,коч ми се струва много грубо,друго си е агнешкооооооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

В Пловдив по Коледа, тамън жената ще те води по всички магазини с 200 лева в час, тогава чак ще си ходя след  години без да съм бил по българско.Така че планирай си Пловдив по Коледа:)

Ето уредих се  Mr. Green Party Party Party Значи от сега да запланувам коледа в Пловдив  Mr. Green Осигуряваш шопинг,преспиване Crazy Кво друго му трябва на човек  Crazy bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 159
Виж Казираги, друго нещо, малко клющавки, ма да не сме толкоз критични и прИтИнциозни  Joy
Особено Андреа е бонбон, цяло кенди даже Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 160

Andrea                                                Pierre



 newsm53
Виж целия пост
# 161
Още по-добре така:
Андреа Heart Eyes


Пиер скрит, че е нецензурен Mr. Green
Виж целия пост
# 162
Ми кво да се прави,коч ми се струва много грубо,друго си е агнешкооооооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

В Пловдив по Коледа, тамън жената ще те води по всички магазини с 200 лева в час, тогава чак ще си ходя след  години без да съм бил по българско.Така че планирай си Пловдив по Коледа:)

Ето уредих се  Mr. Green Party Party Party Значи от сега да запланувам коледа в Пловдив  Mr. Green Осигуряваш шопинг,преспиване Crazy Кво друго му трябва на човек  Crazy bowuu bowuu bowuu

Шопинг с жената аз такива операции не обичам, обикновено ме ползва само за шофьор и носач:)))
Нямаш ядове, само бъди по Коледа в Пловдив.
Едно местенце за преспиване все ще се намери, а и аз искам да се видя с целия свят на куп, ако може, че после кой знае кога пак ще си дойда:)
Виж целия пост
# 163
 Crazy, малеее и днес 1ви юни, бравас бе дечица  Mr. Green
Как сте ги метнали тука полуарзголените  Naughty  Mr. Green

хайде наште гарджета от мЪнички до големи  Crazy, поздрав  Crazy





Виж целия пост
# 164
Анелка, и тез голите са нечии дечица, и те имат празник Mr. Green
Много сладко клипче Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия