ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
# 600

Таа ли, бе?! Капустина?





Ма тя и тя от преди 2 месеца. Thinking
Значи е стара. Crossing Arms

Лане, разрови за нещо по-свежу и ако има - УВО!  Naughty
Виж целия пост
# 601
Споко...нещата са под контрол - таз година титла, догодина 2! Wink После френдки...

Иначе тази я спрягат, ама много дългокрака бееееееееееее
Виж целия пост
# 602

Споко...нещата са под контрол - таз година титла, догодина 2! Wink


Пу-пу-пу, да ни та чуе дявола!  Praynig

Виж целия пост
# 603

Таа ли, бе?! Капустина?





Ма тя и тя от преди 2 месеца. Thinking
Значи е стара. Crossing Arms

Я, тази клюка не я знаех  Naughty

Очевидно Нандолети е фен на руското...   Wink

Кимито и Грожанчо ще се правят на Батманчета- http://clubs1.bg/news/lotus-s-brandirovka-na-the-dark-knight-ris … ikobritania-23563  Mr. Green
Виж целия пост
# 604
Споко...нещата са под контрол - таз година титла, догодина 2! Wink После френдки...

Не възразявам  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 605
Споко...нещата са под контрол - таз година титла, догодина 2! Wink После френдки...

Не възразявам  Whistling Whistling Whistling

И Младши не възразявава чичо му Фернандо да отнесе две, виж


Още снимки https://www.facebook.com/media/set/?set=a.463402667004998.109854 … 814644&type=1
Виж целия пост
# 606
Ой голям сладур е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 607
Пресконференцята на пилотите вчера

Фенка съм на Грожан, толкова положителен и усмихнат човек не съм виждала скоро - определено ще му стискам палци занапред!
Виж целия пост
# 608
Готвите ли се за състезание ...


Найс бритиш уедър  Mr. Green:



Продължава да вАли, ъпдейтите на всички ще отидат в канавката  Mr. Green
Нищо интересно не се е случило ... Whistling

От пресконференцията рабрах, че ди Реста се е разделил с Антъни  newsm78 ... много странно решение ...не се е чувало да имат проблеми по между си ... но видимо имаше напрежение от страна на Пол, когато го питаха какво се е случило ...


п.п.
малкия Филипиньо е мноооого сладък  Crazy

п.п.
Нандолети и рашън гърл, ду нот лайк  Mr. Green
Виж целия пост
# 609
Голяма "интрига" е имало днес на пистата  Joy Няма що  Whistling От Пирели, поне да бяха реагирали извънредно  Naughty и да бяха раздали още, някой комплект гуми на отборите, за да направят шоу на публиката, като никаква работа не могат да свършат, в този потоп Crossing Arms

Четох, че британските фенове са издържали стоически на студа, дъжда, липсата на болиди по пистата и ужасните задръствания, и то още в Петък  Crazy


Мсля си, че ще е честно, търпението им да бъде възнаградено подобаващо, в Неделя   Mr. Green Например от болид номер 4  newsm56  Mr. Green

Виж целия пост
# 610
 Mr. Green, ааа вчера беше яко шоу  Mr. Green ... клатенето на краката беше в разгара си  Mr. Green
Добре, че Нандолети се увъртулети накрая, да живнат репортери и фотографи  Whistling, иначе за съжаление на него и отбора му ...амааааа не могат да са щастливи всчики накрая  Mr. Green
И Бруно се увъртолети, ама не беше толкоз ИнтИресно  Mr. Green


 Mr. Green, мдааа то до едно място е асфалт, ама после през гората  Crazy






п.п.
изввънредни валежи преди малко предадоха в Англия  Crazy ...
..вадете амфибиите господа  Mr. Green


p.p.p. а това видяхте ли го  Joy Joy, туунд малкото и големото Джони  Joy

Виж целия пост
# 611
Аз, да ви кажа съм на работа, взела съм си лаптопа и се спотайвам, като мишле, мисля да хвана нещичко от квалито  Whistling Добре, че днес няма шефове, че ако ме изловат, съм аут  Mr. Green Ша трябва Лу да ма взима при него да му чистя каската  Crazy  Mr. Green
Виж целия пост
# 612
Юлка, ФнимаФай  Mr. Green

Колата на лимонадите е със специална окраска за ГП Великобритания;












лицата на хората участвали в благотворителната акция на Ред БУл.
Виж целия пост
# 613
Мдааа, много добра инициатива на Ред Бул  Peace

Хамилтън- със специална каска за домашния старт


Имало на нея и две звездички, в знак на подкрепа за Мария де Вилота  Peace
Виж целия пост
# 614
Ил внимавай  Crazy Аз още от сега съм на линия в очакване на квалифито  Party Crazy Да видим колко дъжд ще се извали  Crazy Joy Joy Joy

Лимонадите са много интересни наистина  Wink Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия