ЯНУАРЧЕТО напето ще се топне в морето

  • 36 448
  • 744
# 180
Сиска Hug
Виж целия пост
# 181
ИМАМЕ СИ БЕБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ/...
Една прекрасна майка, която повярва в себе си и преди 2 часа роди своята дъщеричка напълно естествено, в седалищно предлежание и след предишно цезарово сечение! Има ли невъзможни неща, кажете ми? Simple Smile)))
— с Svilena Ivancheva.
Виж целия пост
# 182
Леллел, браво!!! Честита мома - да е жива и здрава!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 183
Ей Сиска, ти си герой!!! Браво!!! Искаше го и успя. Много се радвам за вас двете - за репертоара ще разкажеш лично.
Е как да не си сипе човек едно!!! Наздраве за новото ни попълнение
Виж целия пост
# 184
хора, толкова съм щастлива за нея, че сега ще си поплача...Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Хайде, Честита кукла на Усмихнаткото!Жива,здрава и красива! На мама бързо възтановяване Hug
Онииии ,де е бирата бе жена???
Виж целия пост
# 186
хора, толкова съм щастлива за нея, че сега ще си поплача...Simple Smile
Айде ти имаш оправдание с хормоните, ами аз...все едно аз съм родила Hug
Виж целия пост
# 187
Ейййй разплакахте ме...
Сиско много гушки за теб и малката... Hug Heart Eyes
Хай днес и аз да кажа наздраве. cheers
Виж целия пост
# 188
Сис, много, много ви се радвам!!! В това липово време!!!

Наздраве!!!
Виж целия пост
# 189
Леле, дори аз съм супер разчуствана!!! СИС, ти си мегагерой! Честита ти принцеса, щастието ти сигурно е безмерно! Леле!  Hug

Онииии, ше се пие!   ura

Виж целия пост
# 190


Онииии, ше се пие!   ura


Имаме си нов консултант? Честито!!!!!
Виж целия пост
# 191
green eyes, Lang, lorini, tais, tobito, Мим (+ 1 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема
Активността расте Laughing
Виж целия пост
# 192
Аз пък нетипично да погледна чак ей сега... smile3538

Сиска, честито бебче, мила! Да сте живи и здрави и двете! Винаги много да се обичате и разбирате! Много да я нагушкаш и нацелуваш от нас с Ивка!  Hug Hug Hug Искам снимкиии... Party
Виж целия пост
# 193
Честита дъщеричка на Сиска и Митко и сестричка на бате Кало! Да ви е жива и здрава, да расте много щастливо, усмихнато и безкрайно обичано дете.
Сис, бързо възстановяване и те чакаме с разказ за срещата с дългоочакваната принцеса, на която пък с нетърпение чакам да разбера името.
Целувки  Heart Eyes Hug  bouquet


Наздраве, девойки  Hug
Виж целия пост
# 194
Честита принцеса на Сиси! Бързо възстановяване на мама! You made my day, както се казва.  Grinning
И аз очаквам разказ от "първа ръка".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия