
Да ви е живо и здраов момиченцето, много да ви радва и желая щастие на цялото семейство


Честита мис Усмивчица и Бързо възстановяване на Маминка!

Стягате ли се за зимата
))

Да ви е жива и здрава малката принцеса и скоро да ни я покажеш!
.
/, тук там някой се опитваше да започне разговор /покрай Марти основно/, но повярвайте ми не понасям хората ......... все повече и повече ........ Хотелът беше чудесен с хубава гледка, много приятно СПА и добра храна. Имаше хора, но някакси тихи и спокойни.
. Не са ми спестени нито чистенето, нито прането, нито готвенето, а в свободното време посещението на детски площадки ме влудява максимално. Дори да искам да отидем до морската /единствения парк тук/ минавам през няколко площадки пренаселени до максимум, пълни с разни автомати за пластмасови яйца, колички с монети, скъп сладолед в овлажнели кофички, продаван от миришещи пушачки
...........
.

Не знам дали съм споделяла тук, но Карина се казваше така 2 дни ( от като я родих до понеделник, когато я записаха в регистрите) - Кратко, ясно.

Препоръчани теми