ЯНУАРЧЕТО напето ще се топне в морето

  • 36 448
  • 744
# 240
Сис Hug Heart Eyesнареждаме се на опашката за ръката на Ева Laughing
Виж целия пост
# 241
Сис, много сте хубави всичките!  Heart Eyes  "Няма нощници, няма клизми, бръснене, прегледи - нищо" - гледам и с лак са те оставили.  Laughing Радвам се, че всичко е минало, както ти го искаше.  Hug
 
Виж целия пост
# 242
Сис, прекрасни сте!!
Виж целия пост
# 243
Сис, страхотно изглеждате и ти, и малката! А и така щастливо звучиш Hug


Момичета, преди време някой беше писал за готино място за моренце на Северното Черноморие- чисто, спокойно и тн. Може ли пак линк, че една приятелка ми иска инф!


И си имамееееее зъбче Grinning Grinning Grinning Много е сладичко Grinning
Виж целия пост
# 244
 Heart Eyes за Ева!
Виж целия пост
# 245
Радостчо  аз бях писала за Албена.Tam e страхотно.Ние ходиме от много години.Там е за родители с малки деца.Повечето почиващи са чужденци.Няма я простотията и селянията като в повечето курорти.
Малката Еванаистина е много сладка.Разказа за раждането ми звучеше като приказка.Да сте живи и здрави.Прекрасно семейство сте   bouquet

Аз 3 дена съм сама.Мони и татко и заминаха на село.Сега ми се обадиха ,че е с температура и много  големи сливици.Изписали са и антибиотик. Cry

Имало в момента летен вирус с много висока температура 39-40 градуса и червено гърло
Това от мене .Лека вечер на всички
Виж целия пост
# 246
Сиска колко пъти ви гледах само снимките. Laughing напомняте ми хубави моменти, страхотна е малката принцеса. Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

Мони гушки за Самуелка и бързо да се оправя. Hug

Та като казах хубави моменти ха наздраве и за моята принцеса, която днес става на една. cheers
Не спя от вълнение. Grinning

Днес и аз като никога пийнах, след обиколки в Стара Загора, Пловдив, за София къстно стана, но беше много весел ден по детските центрове и зоопарка. Та вечерта децата капнали заспаха пък нии големите на по пържолки и биричка. Хайде още веднъж наздраве  и отивам да спя че да дойде по бързо утре. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 247
Накри!! Да ти е жива и здрава малката кукла!
Весел и незабравим празник!

Ние ходихме двата дена на плаж и аз изгорях като първият човек- да се бях намазала с масло, хич нямаше да е зле. Ама то един хубав ветрец, изобщо не усетих в събота как се опърлих. Е, вчера се мазах, ама.....
Преслав се опита да изпие морето вчера, но ги прибрах, за да остане и за вас мъничко!
За справка- водата е раз- кош- на!

Тоби, бюлетин!  newsm78
Дони, ама и твоята тераса не лъже  Heart Eyes
Радост, да не сме говорили за Крапец? Тюленово?
Мони, дано се оправи бързо мъничето!

Айде спорна Ви седмица!
Виж целия пост
# 248
Честита годинка на Софи! Да е все така усмихната, да е здравичка и безгрижна!
Мони, да оздравявате! Моето пък пуска едни сополи..И аз се притеснявам, че точно като ще пътуваме.
Виж целия пост
# 249
Честит рожден ден на София! Да е все такова слънчице, лъчезарно и хубаво и да е много здравичка! Чакаме снимки от тържеството! Hug
Снимките на Ева и аз гледах- страхотни са всички, а Сиси направо сияе!
На плаж още не съм ходила за срамотиите, мисля в сряда да го тествам това море как е:)
Аз в неделя станах кръстница на близначета- 1 год. направиха вчера- момче и момиче, много бях сладки.
Виж целия пост
# 250
Честита годинка на Софи newsm67 Здрава и щастлива!
Бюлетинът е кратък:
Усмихнатото роди, ухилена  и лакирана Laughing
Lang, си има велосипедист newsm39
Бела ,първо зъбче tooth
Дони, откри сезона   grinning039
ако пропускам някой да ме прощава Wink
Аз въпреки не човешките условия  съм щастлива -минах на по-лек режим на работа newsm44
Виж целия пост
# 251

 Та вечерта децата капнали заспаха пък нии големите на по пържолки и биричка.

ако знаеш от теб колко смешно ми прозвуча НИЕ ГОЛЕМИТЕ... Mr. Green

не че и аз се чувствам голяма, ама.... Joy

честит рожден ден на прекрасната София...много здраве, късмет и палави игри...Simple Smile а на теб да си взе такава чаровна и сладка мама...
Виж целия пост
# 252
Наде, честит рожден ден на София! Жива и здрава да е, много послушна, усмихната, добричка и щастлива!   Heart EyesHug
Мони, бързо оздравяване!

Айде и от мен един поздрав, ... за предваканционно настроение  Grinning:

Виж целия пост
# 253

Аз въпреки не човешките условия  съм щастлива -минах на по-лек режим на работа newsm44[/b]
УжасТна завист ме гризе Twisted Evil
Аз май утре ще си взема почивен ден. Едно, че трябва да доуреждам едни документи за ТЕЛКа на Гого. И ще се наложи да ходя на шопинг. все още не съм му купила сандалки на човека. Добре, че миналата година ги взех по-големки и не му стискат много Rolling Eyes Бате е за къси панталони, че Гого всичко е окупирал. Като сменяме по 5-6 чифта на ден Wink Пък и мен си искам да обзаведа - нали на 7-ми.7-ми имаме среща на класа. Леле, кога минаха 15 години ooooh!
За протокола, освен че открихме сезона на терасата, ходихме и до"гъстата планина" на вилата на кумовете, където Хриси яде пържола Shocked Баща му каза, че по-често ще го водим hahaha
Честит рожден ден и на голямата вече София Hug

И честито зъбче на сладката Бела Simple Smile

Остават още 4 градини, 2 почивки и 5 градини newsm68

Мммм, Ягодке, мерси. Кога сте тук?
Виж целия пост
# 254
Честит празник на прекрасната София, Накри да ти е жива и здрава, да ви радва и занапред и да има едно прекрасно и слънчево детство  bouquet Hug  bouquet
Сис- прекрасни сте Hug Сияете на снимките, а Ева е уникално чаровно бебе! И аз много се радвам, че всичко мина така, както ти го искаше Hug
Ради- честито зъбче на бонбонката Hug
Моето пък е със сополи, много й е кофти на миличката, едва диша Sad- и от опит си зная, че сега докаото мине напълно хремата, ще минат 10 дни Tired Crossing Arms. Ходихме да оправяме къщата на село, само остана да дойдат майстори да оправят и банята и ги пращаме с бабата там, по хладно е, по спокойно и ще и е по добре, на въздух и планина. А и ние мислим някакво море, ама чак втората половина на Август, до тогава са си цели два месеца, няма смисъл да се пържат тук, в горещината. Въпреки, че на мен от сега започва да ми е мъчно и ще ми липсва многооо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия