Отново трус или внушение?

  • 119 137
  • 2 179
# 1 740
И аз от Пловдив. 4 етаж - усети се сравнително слабо и кратко. Все пак е далече и се понасяме към леглата. Спокойна вечер Hug
Виж целия пост
# 1 741
Аз лично на 10-ти етаж го усетих - беше много слабо, но ме стресна - Братската могила ,Пловдив
http://www.world-earthquakes.com/
Виж целия пост
# 1 742
И аз го усетих в Пловдив, мъжо ми вика, че съм сънувам. Няма ли да спрат вече да ни тресат!!!!!! Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 1 743
Стига, бе, вие и от Турция в Мраморно море ли ги усещате тези трусове! На всичко отгоре е бил 5.5! Тук беше по-силен и не са го усетили извън страната, вас от морето ви люлее!
Не се подигравай, просто се радвай, че не си го усетила. Аз също реших, че сърцето ми играе номер и затова веднага вдигнах поглед към лампата. Освен това, изобщо не е вярно, че нашето не е усетено навън. За 24 май бяхме в Сандански, където имаше македовци-от Скопие и Охрид и те казаха, че са го усетили осезателно нашето от 22 май. Не че не се издразних и аз, когато някой беше написал в темата за някакво от днес ли, от вчера ли в Кресна -1.3, което го били усетили, а никъде не можах дори да го намеря това З.....
Виж целия пост
# 1 744
И в Хасково се усети. По-леко беше от предния път, но ми разтресе леглото Shocked
Виж целия пост
# 1 745
http://bbnet.gein.noa.gr/HL/seismicity/real-time-seismicity-auto … 4-hours-automatic

явно има и още трусове но са по-слаби и са около Мраморно море
Виж целия пост
# 1 746
Като гледам е имало през деня на същото място слаби и сега това, отделно и в Македония днес 4.5
Виж целия пост
# 1 747
При нормални обстоятелствата изобщо нямаше да се впечатлим от някакво си 5 и нещо земетресение в Мраморно море.  Hug
Виж целия пост
# 1 748
Стига, бе, вие и от Турция в Мраморно море ли ги усещате тези трусове! На всичко отгоре е бил 5.5! Тук беше по-силен и не са го усетили извън страната, вас от морето ви люлее!

Аз не се паникьосвам от земетресения. Не усетих дори вторичния трус на онова на 22. Не съм усещала нищо от тогава до преди малко. Вярвам си на усещанията, пък и мъжът ми, който тъкмо беше легнал, ме попита земетресение ли е.
Та няма как да си внушаваме и двамата.
Виж целия пост
# 1 749
дали може да има цунами... защото написах в Гугъл "трус Мраморно море" и излязоха едни апокалиптични прогнози,предричания, цунамита, разлом в Истанбул... бля бля..  Tired
Виж целия пост
# 1 750
И в Бургас се усети.
Виж целия пост
# 1 751
http://novini.dir.bg/news.php?id=11314298
Виж целия пост
# 1 752
В Приморско съм и ме разлюля. Радвам се,че има такава тема.
Виж целия пост
# 1 753
аз в софия, къща, 2 ет. - не
Виж целия пост
# 1 754
Точно това щях да пиша и аз!
За разлома в Истанбул съм гледала филми по Discovery и си беше доста страшно. Там има разлом, през някакъв интервал от време са ставали земетресения, но от много години точно там е нямало и това притеснява много учените, а след като изгледах филма и мен взе да ме притеснява. Това напрежение се събира в земята и тъй като точно с епицентър Истанбул не стават земетресения, напрежението продължава да се трупа и някой ден ... много се надявам всичките тези хипотези на учените от филма да не се сбъднат, че не ми се мисли просто какво може да стане  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия