Проблеми при изплащането на болнични листове от НОИ - 4

  • 102 620
  • 759
# 645
Еленка, работодателят дал ли го е в НОИ? От датата на даването в НОИ в срок до 15 работни дни ще имаш превод. Извади си ПИК код да си виждаш нещата  Peace
Виж целия пост
# 646
Еленка, работодателят дал ли го е в НОИ? От датата на даването в НОИ в срок до 15 работни дни ще имаш превод. Извади си ПИК код да си виждаш нещата  Peace
     


Da predstaven e vuv NOI kazaha mi che na 10.03 e zanesen po putq na logikata ochakvah tezi dni prevod no uvi nqmam ...a veche sum predstavila vtori bolnichen koito veche e predstaven vuv NOI
Виж целия пост
# 647
Ако е така, значи има някаква нередност. Може да е върнат с писмо, което още да не сте получили за корекция. Питай работодателя си. Работодателите също си вадят ИКО код, с който да следят болничните. Звънни или отиди на място в НОИ да провериш, щом не си получила и писмо до сега и си извади и ПИК код за да си следиш от тук нататък всичко  Peace

п.с Пиши на кирилица  Hug
Виж целия пост
# 648
 Da predstaven e vuv NOI kazaha mi che na 10.03 e zanesen

Ако беше занесен тогава,вече да си изхарчила парите.Може още да не е представен.Срокът е до 15 ти април.Извади си ПИК код от НОИ,за да си следиш нещата,а не да се чудиш
Виж целия пост
# 649
 Da predstaven e vuv NOI kazaha mi che na 10.03 e zanesen

Ако беше занесен тогава,вече да си изхарчила парите.Може още да не е представен.Срокът е до 15 ти април.Извади си ПИК код от НОИ,за да си следиш нещата,а не да се чудиш


как да си изкарам такъв код?
Виж целия пост
# 650
как да си изкарам такъв код?

Отиваш в НОИ с личната карта.Попълваш една молба,която също я има и на сайта,и ти го дават
Виж целия пост
# 651
как да си изкарам такъв код?

Отиваш в НОИ с личната карта.Попълваш една молба,която също я има и на сайта,и ти го дават


Много благодаря Simple Smile Но нали ви казвам втори представих,а първия не съм взела..
Виж целия пост
# 652
Но нали ви казвам втори представих,а първия не съм взела..

Това също е съвсем нормално.Ти може и 10 да представиш.Това не означава,че ще ти предвижат по-бързо първият.Има си срокове и те се спазват,а не се гледат броят на болничните на служителя
Виж целия пост
# 653
Но нали ви казвам втори представих,а първия не съм взела..

Това също е съвсем нормално.Ти може и 10 да представиш.Това не означава,че ще ти предвижат по-бързо първият.Има си срокове и те се спазват,а не се гледат броят на болничните на служителя


Ами ако има грешка би трябвало да ме уведомят,но все още нищо
Виж целия пост
# 654
Ами ако има грешка би трябвало да ме уведомят,но все още нищо

Може и да са опитали,но да не те намират.Може болничният още да не е представен.Може да е представен тези дни и всичко да е наред.ИЗВАДИ СИ ПИК КОД
Виж целия пост
# 655
Ами ако има грешка би трябвало да ме уведомят,но все още нищо

Може и да са опитали,но да не те намират.Може болничният още да не е представен.Може да е представен тези дни и всичко да е наред.ИЗВАДИ СИ ПИК КОД


Определено ще си извадя!! Но все пак и днес ще проверя дали имам превод Simple Smile
Виж целия пост
# 656
Но все пак и днес ще проверя дали имам превод Simple Smile

Няма никакъв смисъл да проверяваш.Преводи се правят само вторник и четвъртък
Виж целия пост
# 657
Но все пак и днес ще проверя дали имам превод Simple Smile

Няма никакъв смисъл да проверяваш.Преводи се правят само вторник и четвъртък



Ами аз проверих към 15:00
Виж целия пост
# 658
Еленка, най-добре отиди на място и веднага ще ти кажат дали има нужда от корекция или забавянето е нормално. По принцип изпращаt писмо с куриер, но ако не те намери, не ти звъни по телефона и аз така не знаех, че въобще имам писмо.  Shocked
Когато отидох на място, нещата се изясниха. Но по принцип, ако има проблем, няма да ти се обадят по телефона, колкото повече се забавят нещата, за тях е по-добре.
Виж целия пост
# 659
Еленка, най-добре отиди на място и веднага ще ти кажат дали има нужда от корекция или забавянето е нормално. По принцип изпращаt писмо с куриер, но ако не те намери, не ти звъни по телефона и аз така не знаех, че въобще имам писмо.  Shocked
Когато отидох на място, нещата се изясниха. Но по принцип, ако има проблем, няма да ти се обадят по телефона, колкото повече се забавят нещата, за тях е по-добре.

Ще отида но в понеделник да си изясня нещата.То месец мина ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия