Проблеми при изплащането на болнични листове от НОИ - 4

  • 102 620
  • 759
# 660
Еленка, най-добре отиди на място и веднага ще ти кажат дали има нужда от корекция или забавянето е нормално. По принцип изпращаt писмо с куриер, но ако не те намери, не ти звъни по телефона и аз така не знаех, че въобще имам писмо.  Shocked
Когато отидох на място, нещата се изясниха. Но по принцип, ако има проблем, няма да ти се обадят по телефона, колкото повече се забавят нещата, за тях е по-добре.

Ще отида но в понеделник да си изясня нещата.То месец мина ....

А вместо да се разхождате и да чакате отговор от форума, защо не им пишете е-мейл...  Wink
Виж целия пост
# 661
Еленка, най-добре отиди на място и веднага ще ти кажат дали има нужда от корекция или забавянето е нормално. По принцип изпращаt писмо с куриер, но ако не те намери, не ти звъни по телефона и аз така не знаех, че въобще имам писмо.  Shocked
Когато отидох на място, нещата се изясниха. Но по принцип, ако има проблем, няма да ти се обадят по телефона, колкото повече се забавят нещата, за тях е по-добре.

Ще отида но в понеделник да си изясня нещата.То месец мина ....

А вместо да се разхождате и да чакате отговор от форума, защо не им пишете е-мейл...  Wink


Не намерих е-мейла в сайта им
Виж целия пост
# 662

А вместо да се разхождате и да чакате отговор от форума, защо не им пишете е-мейл...  Wink


Не намерих е-мейла в сайта им - Ей, скри ни шапката...
http://www.nssi.bg/aboutbg/contacts

Виж целия пост
# 663
- Ей, скри ни шапката...


Точно.Не щяла да ходи за ПИК,не намерила мейл.Но иска да знае кога ще има пари.Ние тука на боб не хвърляме
Виж целия пост
# 664
Здравейте.Възможно ли е,след подаване на болничен от счетоводителя ,той да не бъде отразен по някакви други причини в сайта на НОИ, и ако да ,какви могат да бъдат те?Проверила съм всички болнични до момента,всичко по тях е точно и изрядно(имам ксерокопия).И да,имам ПИК код с който проверявам.Благодаря ви!
Виж целия пост
# 665
И аз същото се чудя, счетоводителката твърди, че е подаден на 15.05., а още го няма отразен в справките с входящ номер newsm78
Виж целия пост
# 666
Здравейте.Възможно ли е,след подаване на болничен от счетоводителя ,той да не бъде отразен по някакви други причини в сайта на НОИ, и ако да ,какви могат да бъдат те?Проверила съм всички болнични до момента,всичко по тях е точно и изрядно(имам ксерокопия).И да,имам ПИК код с който проверявам.Благодаря ви!

Болничния е с начална дата коя?
От фирмата да ти дадат входящия номер,който им е дал НОИ.Според мен не може да не се отрази

И аз същото се чудя, счетоводителката твърди, че е подаден на 15.05., а още го няма отразен в справките с входящ номер newsm78

Болничния е с начална дата коя?
От фирмата да ти дадат входящия номер,който им е дал НОИ.Според мен не може да не се отрази
Виж целия пост
# 667
Единият болничен е с начална дата 14.04.2014,а другият е с начална дата 30.04.2014(този е и 45 дневния преди раждане)Ще поискам входящия номер от счетоводителката още днес.Благодаря.
Виж целия пост
# 668
Единият болничен е с начална дата 14.04.2014,а другият е с начална дата 30.04.2014(този е и 45 дневния преди раждане)Ще поискам входящия номер от счетоводителката още днес.Благодаря.

Би трябвало да са ги внесли,защото са от април.Вземи входящия номер и пиши мейл до НОИ
Ако не ти дават номера от фирмата,работата е ясна
Виж целия пост
# 669
Благодаря,разбрах!  bouquet
Само нещо искам да добавя.Мисля,че ако счетоводителката е излъгала,че ги е подала е доста тъпо от нейна страна,тъй като тя знае че имам ПИК и трябва да е наясно,че в сайта на НОИ се вижда датата на представяне на документа.Извинете за спама...
Виж целия пост
# 670
Би трябвало, но и моят болничен от 13.04 не е отразен в сайта на НОИ. А, счетоводителят не си вдига телефона...
Виж целия пост
# 671
Мисля,че ако счетоводителката е излъгала,че ги е подала е доста тъпо от нейна страна,тъй като тя знае че имам ПИК .

Имало е и такива случаи.Може да не е така при теб
Виж целия пост
# 672
Сега тече годишно преизчисляване на болничните за 2013 г.  и възможно информацията в интернет да не е обновена.
Виж целия пост
# 673
Здравейте.Възможно ли е,след подаване на болничен от счетоводителя ,той да не бъде отразен по някакви други причини в сайта на НОИ, и ако да ,какви могат да бъдат те?Проверила съм всички болнични до момента,всичко по тях е точно и изрядно(имам ксерокопия).И да,имам ПИК код с който проверявам.Благодаря ви!-Опитай в сряда сутринта, заради годишното преизчисление на всички болнични листове за 2013г. два-три дни вероятно не е обновявана информацията. Ако в четвъртък най-късно не виждаш поне входящ номер значи някой послъгва.
Виж целия пост
# 674
Счетоводителката ми даде входящият номер,явно "повредата" е в телевизора на НОИ.Ако няма нищо на сайта им до четвъртък, ще им драсна едно писъмце.Благодаря ви отново!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия