Бургаски майчета - 10 тема

  • 60 637
  • 744
# 450
Хм, много странно. Като не е отворена тази болница в МР как правят ехографии на промоция?  newsm78
Е,как правят-незаконно.Аз нали ви пуснах една статия наскоро.То и раждане трябва да е имало вече,а болницата още няма необходимите документи.Я,отвори до края на годината,я не-законно имам предвид.

Явно съм пропуснала статията, но ще погледна. Четох, на едно от местата, че лично кметът инспектирал болницата и се е заел с пускането й, но щом са без документи, то може и след година да имат разрешение. Хубава работа, ама българска. Ще потърся статията.
Виж целия пост
# 451
Хм, много странно. Като не е отворена тази болница в МР как правят ехографии на промоция?  newsm78
Е,как правят-незаконно.Аз нали ви пуснах една статия наскоро.То и раждане трябва да е имало вече,а болницата още няма необходимите документи.Я,отвори до края на годината,я не-законно имам предвид.

Това изказване е несериозно! Никой лекар няма да си позволи да проктикува в незаконно медицинско заведение, най- малкото защото ЗК няма да му изплати полагаемите му пари!
Мисля че стана ясно, че болницата все още не работи!
Виж целия пост
# 452
Хм, много странно. Като не е отворена тази болница в МР как правят ехографии на промоция?  newsm78
Е,как правят-незаконно.Аз нали ви пуснах една статия наскоро.То и раждане трябва да е имало вече,а болницата още няма необходимите документи.Я,отвори до края на годината,я не-законно имам предвид.

Това изказване е несериозно! Никой лекар няма да си позволи да проктикува в незаконно медицинско заведение, най- малкото защото ЗК няма да му изплати полагаемите му пари!
Мисля че стана ясно, че болницата все още не работи!

Е щом прегледите са на промоция от 10 лв за ехография, значи не ползват талони по касата, т.к. те са за безплатни прегледи.
Виж целия пост
# 453
то в МР ден през ден вода нямат, не вярвам болницата да работи нормално, а и не мисля да раждам там, честно казано поговорката за новия бардак всички я знаем. Затова и се колебая между Сливен и Девата, но мисълта да родя сливналийчета ме убива Grinning е да, все пак важното е да ми се родят живи и здрави децата, но предпочитам бургазлийчета Laughing
Виж целия пост
# 454
Не може болница да работи по здравна каса от отварянето си. Нужно е да мине определеният по закон срок.
Виж целия пост
# 455
Не можах да намеря статията, може ли някой да я пусне наново,  Peace
Виж целия пост
# 456
buborana, добре дошла  Hug !

Моят термин е само 3 седмици след твоя и на мен ми е първа бременност Simple Smile.
Ти при кого смяташ да ходиш на ФМ?
Simple Smile
Ще ходя при д-р Парушева - тя преглежда в кабинета на д-р Калчева.

Пиши после как е минало. Аз все още се чудя при кого да правя втората ФМ. За ранната ходих при Хубчев, но няма как да остана доволна от 2-минутния преглед. То при АГ ми, без да съм платила за ФМ, прегледът с ехограф продължава по-дълго и получавам повече информация за бебето.
Виж целия пост
# 457
Момичета ,вижте на какво инфо за новата болница попаднах:
http://www.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/35727 … D0%BD%D0%B8%D0%BA
Явно скоро няма да е готова за експлоатация.А,за това че Ризова ще прави секцио в такива условия няма да коментирам  #Crazy
Ето я статията.
Виж целия пост
# 458
Simple Smile
Ще ходя при д-р Парушева - тя преглежда в кабинета на д-р Калчева.

Пиши после как е минало. Аз все още се чудя при кого да правя втората ФМ. За ранната ходих при Хубчев, но няма как да остана доволна от 2-минутния преглед. То при АГ ми, без да съм платила за ФМ, прегледът с ехограф продължава по-дълго и получавам повече информация за бебето.
И аз така с първия преглед при Хубчев. Ти кога ходи?
Виж целия пост
# 459
buborana, добре дошла  Hug !

Моят термин е само 3 седмици след твоя и на мен ми е първа бременност Simple Smile.
Ти при кого смяташ да ходиш на ФМ?
Simple Smile
Ще ходя при д-р Парушева - тя преглежда в кабинета на д-р Калчева.

Пиши после как е минало. Аз все още се чудя при кого да правя втората ФМ. За ранната ходих при Хубчев, но няма как да остана доволна от 2-минутния преглед. То при АГ ми, без да съм платила за ФМ, прегледът с ехограф продължава по-дълго и получавам повече информация за бебето.

Лично аз препоръчвам за ФМ д-р Петрова от Айтос.Много добър специалист.Целта на ФМ е да се открият навреме малформации (ако има такива) ,д-р Калчева може да е страхен специалист,но с малформациите разчетени по ехограф е на "Вие"
Виж целия пост
# 460
Simple Smile
Ще ходя при д-р Парушева - тя преглежда в кабинета на д-р Калчева.

Пиши после как е минало. Аз все още се чудя при кого да правя втората ФМ. За ранната ходих при Хубчев, но няма как да остана доволна от 2-минутния преглед. То при АГ ми, без да съм платила за ФМ, прегледът с ехограф продължава по-дълго и получавам повече информация за бебето.
И аз така с първия преглед при Хубчев. Ти кога ходи?

Ходих края на Юли. АГ ми каза, че Хубчев е по-добрият специалист от Драгнева що се отнася до ФМ.
Аз и на Калчева звънях, но се оказа, че нея я няма. Била обучила някои да прави прегледите по ФМ. А и от други места съм чувала, че тя въобще не вижда, ако не дай Боже има проблем и не знам до колко мога да се доверя като цяло на когото и да е в Бургас за този преглед.

Вас на какъв ехограф ви гледаха? Аз си мислих, че ще видя бебчо на 3Д или 4Д, но си се оказа стандартен 2Д апарат.
Виж целия пост
# 461
Момичета ,вижте на какво инфо за новата болница попаднах:
http://www.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/35727 … D0%BD%D0%B8%D0%BA
Явно скоро няма да е готова за експлоатация.А,за това че Ризова ще прави секцио в такива условия няма да коментирам  #Crazy
Ето я статията.
аз на тоя сайт (бесове) вяра нямам. След атентатът в Бургас писах, че загиналите били 40 Shocked ова ми идва на първосигнал:) Иначе са много издънките им Whistling
tsangel, По принцип ФМ се прави на 2D. Другоо е атракцион за мама и тати Peace
Виж целия пост
# 462
Здравейте, момичета  Peace
Аз си следя бременността при доктор Ковачева, в частния й кабинет (тя работи и в МБАЛ- в "Гинекология и патологична бременноста")
При нея си правих и ФМ- апаратурата й е добра, и мисля, че е добър специалист. Аз съм доволна и бих я препоръчала. Обикновения ехограф е 40 лв, а ФМ е 80 лв.
Хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 463
За фетална морфология аз ходих до София при доц.Томова.Ако не бях отишла сигурно още щях да си мисля,че моето момиченце е момченце.
Виж целия пост
# 464
За фетална морфология аз ходих до София при доц.Томова.Ако не бях отишла сигурно още щях да си мисля,че моето момиченце е момченце.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия