Притеснява ме миомата - доктора ми обясни, че с напредването на бременността и миомата се увеличава , но след раждането започвало обратен процес докато изчезне. Чак след като излязох от кабинета ми хрумна да питам за начина на раждане за този случай - бих искала нормално раждане, но дали заради миомата няма да ме накарат за секцио. Ако някоя от вас е имала подобен случай, опит или информация ще помоля да я сподели с мен.
)))


. Днес май ще пропуснем сутрешната разходка, че майка ми ни даде отпуск и ще бягаме на плажа, но следобеда сме на линия.
къде в центъра си
На мен пък не ми харесва Борисовата градина и вероятно ще ходя в Морската, макар и първата да ми е значително по-близо
. Живот и здраве, при първите слънчеви дни догодина.

. Живот и здраве, при първите слънчеви дни догодина. 



Препоръчани теми