Ще спазвате ли новите забрани за пушенето - за пушачи и непушачи.

  • 59 427
  • 1 269
# 930

Стига дееее!  Mr. Green

Всъщност те проверяващите със сигурност ги знаят.  Money Не са някакви квартални, малки и скрити заведения, че да им убягнат от погледа. Пък може и проверяващите да не са корумпирани, а просто да ходят и те да си пийват и пушат там.  Laughing

п.п. Обаче ако пак ми пробутат вместо абсолют ванила някаква водка с разтворени прахчета ванилия, лично ще подам сигнал, че там се пуши.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 931
http://bezdim.org/signali/reports <-Тук могат да се видят всички сигнали. И ако някое заведение е с често подавани сигнали, значи трябва да им светне на някои, че има нещо.
Гледам на картата, че за Ямбол няма нито един сигнал. Но е и истина, че не съм попадала на заведения, в които да се нарушава закона.
Виж целия пост
# 932
Много ми е интересно в DE дали така веселко нарушаваш правилата. Не ми отговаряй , въпроса е риторичен.  ooooh! Тая България за нищо я нямате, честно. Правила, ма не правила. Ама ще спазвам ли, няма ли да спазвам.  Накрая "олеле, няма да се оправим никога, живеем в кочина," Ами да.
Държавата се затри и никой не излиза на площада, обаче за цигарите протест. Няма такава глупост, честно. Нечовеци.
А в DE колко пияни шофьори има, дали не са по-малко от тука?! Ако се забрани пиенето на алкохол в заведенията, ще има много по-малко смъртни случаи при катастрофи. Дали на мен не ми пречи, че някой си не си знае мярката и ме дразни от съседната си маса.  Mr. Green
Виж целия пост
# 933
Да но на тези телефони когато се звъни се започва - "Благодарим ви г-жо", "ама то в момента, няма свободни колеги", "ама то ще се провери", "не се притеснявайте" - все ще ги хванат за една цигара време...
Виж целия пост
# 934
Много ми е интересно в DE дали така веселко нарушаваш правилата. Не ми отговаряй , въпроса е риторичен.  ooooh! Тая България за нищо я нямате, честно. Правила, ма не правила. Ама ще спазвам ли, няма ли да спазвам.  Накрая "олеле, няма да се оправим никога, живеем в кочина," Ами да.
Държавата се затри и никой не излиза на площада, обаче за цигарите протест. Няма такава глупост, честно. Нечовеци.

E как - цигари и зрелища и си щракат с пръсти Sad
Виж целия пост
# 935
ясно е че ГЕРБЕРЕСТИЯТА трябва да бъде изтрита от лицето на света #2gunfire  http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1649638
Виж целия пост
# 936
И, кво сега, за бсп-то ли ще гласувате?
У-у-ууу!
Виж целия пост
# 937
а не бе, за тиквоподобната мутра с 2 пръста чело ли newsm78
Виж целия пост
# 938
А бе спри се с политизирането на всяко нещо, бре нахалнико прост.
Не ми е приятно тук да чета за партии, искам едно място чисто от политика.
Хайде, няма ли да го заключвате този за нарушени правила, че ми писна.
Виж целия пост
# 939
А бе спри се с политизирането на всяко нещо, бре нахалнико прост.
Не ми е приятно тук да чета за партии, искам едно място чисто от политика.
Хайде, няма ли да го заключвате този за нарушени правила, че ми писна.
newsm10
Виж целия пост
# 940
Нали непушачите щяхте да чакате само 0.00 часа на 01.06 и да щурмувате заведенията, все едно е Черен петък в Америка.
Защо тогава се надигат собственици на заведения, че масово са пред затваряне, ми ходете и консумирайте, вас ви чакат.
Аз два-три пъти си направих експеримент, е по-гадно от това само  моето семейство да сме в празното заведение -  няма, то в църква да влезнеш, повече хора ще видиш.
Виж целия пост
# 941
Зависи от заведението. Аз излизам често, но нямам такива наблюдения.
Ресторантьорите вместо да се тръшкат и да обвиняват забраната за цигарите, биха могли да свалят цените, да вдигнат заплатите на персонала и да подобрят обслужването. Криза е все пак, не само цигарите са им проблема.
Чух как се е жалвал по телевизията Слабаков че в ресторантите на жена му няма клиенти... и обяснявал с подробности, че електронните цигари са вредни.... хах много са вредни да  Flutter... за Булгартабак са направо противопоказни, а и за останалите цигарени производители и дистрибутори, а и за данъчните.... От тази огромна рекламна кампания на БулгарТабак в София доста хора ще намажат. Много са ми смешни и жалки обаче артистите, които позират на билбордите им. Колко евтино се продават и докъде са изпаднали...
Виж целия пост
# 942

Ресторантьорите вместо да се тръшкат и да обвиняват забраната за цигарите, биха могли да свалят цените, да вдигнат заплатите на персонала и да подобрят обслужването. Криза е все пак, не само цигарите са им проблема.
...


Много сте ми странни с тези съвети. Личи си, че си човек врял и кипял в частния бизнес в условия на криза. Точно така се прави, нищо по-лесно от това, като се чудиш как да избегнеш фалита. Забраната не е единствената, но е една от основните причини. Аз лично се сещам за няколко ресторанта (вчера забелязах поредният) които затварят/затвориха тази есен.

Това непушачите сте много зли, че не е редно да няма заведения без дим съм съгласна, но какво ви пречи, ако в съседното заведение например се пуши , е това не разбирам.
Виж целия пост
# 943
ако говориш за мен съвсем не съм зла Laughing и не ми пречат пушачите, аз самата съм пушила 30 години. Почти всички около мен са пушачи.
Виж целия пост
# 944
А бе спри се с политизирането на всяко нещо, бре нахалнико прост.
Не ми е приятно тук да чета за партии, искам едно място чисто от политика.
Хайде, няма ли да го заключвате този за нарушени правила, че ми писна.

За това му плащат на човека, но очевидно не знае как се прави това във форум като този.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия