Не са някакви квартални, малки и скрити заведения, че да им убягнат от погледа. Пък може и проверяващите да не са корумпирани, а просто да ходят и те да си пийват и пушат там.
Тая България за нищо я нямате, честно. Правила, ма не правила. Ама ще спазвам ли, няма ли да спазвам. Накрая "олеле, няма да се оправим никога, живеем в кочина," Ами да.
Тая България за нищо я нямате, честно. Правила, ма не правила. Ама ще спазвам ли, няма ли да спазвам. Накрая "олеле, няма да се оправим никога, живеем в кочина," Ами да.
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1649638
... за Булгартабак са направо противопоказни, а и за останалите цигарени производители и дистрибутори, а и за данъчните.... От тази огромна рекламна кампания на БулгарТабак в София доста хора ще намажат. Много са ми смешни и жалки обаче артистите, които позират на билбордите им. Колко евтино се продават и докъде са изпаднали...Препоръчани теми