Ще спазвате ли новите забрани за пушенето - за пушачи и непушачи.

  • 59 428
  • 1 269
# 525
Забраната включва ли последно спирките с навесите на тях?
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 526
Не. На спирката може да си пушлявиш колкото си искаш. И да те гледат на криво, проблема не е твой. На който му пречиш да се премести

Тя е непушач  Simple Smile
Виж целия пост
# 527
 Grinning В такъв случай:Ако някой ти пушляви се измести
Виж целия пост
# 528
Навесите се използват при слънчево, дъждовно или ветровито време. Поне тук не са много големи и не обхващат цялата спирка. При такава ситуация да пушиш в съседа е много вероятно. Обикновено пушачите пушат странично на навеса или отзад.
Виж целия пост
# 529
Обикновено е точно обратното.Да си знам-зиме да си пазя палтенцето, лете да си нося чадърче.Днес едва не ми замина новото роклЕ.Недопомирисала, че се пуши до мен на милиметри от огИна на един гУсин минах. Laughing
Виж целия пост
# 530
Не. На спирката може да си пушлявиш колкото си искаш. И да те гледат на криво, проблема не е твой. На който му пречиш да се премести

Тя е непушач  Simple Smile

Пита дали може да вдига скандали. Ми определено са повече пушещите по улиците. И на мен ми прави впечатление.
Виж целия пост
# 531
Аз каквото съм попитала-попитала съм.И намек няма за скандали.После пак пишете кой какви си ги измисля и кой се пали повече.
Виж целия пост
# 532
По последни данни от снощи: посетих 3 заведения в центъра, където се пушеше:)))))) Имена няма да казвам, че тука ще се намерят много сигнализиращи Twisted Evil. Както всяко нещо в тази държава и този закон ще бъде от ден до пладне....за моя радост и нерадост на непушачите.
Виж целия пост
# 533
По последни данни от снощи: посетих 3 заведения в центъра, където се пушеше:)))))) Имена няма да казвам, че тука ще се намерят много сигнализиращи Twisted Evil. Както всяко нещо в тази държава и този закон ще бъде от ден до пладне....за моя радост и нерадост на непушачите.

a, защо, когато аз попадна в такова заведение ще сигнализирам.. със снимков материал, както винаги досега, за да няма "Ама тя не е видяла, не е разбрала"  Twisted Evil и съответното заведение като си отнесе глобата ще се замисли дали след това да продължи да позволява там да се пуши.

аз лично не съм попадала на заведения, в които се пуши  Flutter

по чалготеки може да си ходите спокойно, там не припарвам  Laughing
Виж целия пост
# 534
На мен пък ми направиха впечатление пушещите доктори пред МА, както и пушещи учители на отсрещния тротоар на едно училище.
И пак се питам за ползата от това да се изкарат всички пушачи на улицата, вместо да се тровят тихо и кротко по пушилни. newsm78

Виж целия пост
# 535
Попадна ми нещо интересно:
http://www.riokoz-vt.com/tut.htm

Обаче от всичките писания ми хареса най-много това:
"Да се пуши не е никакво изкуство, обаче да не се пуши това е вече постижение..."
Дитер Паун
Виж целия пост
# 536
И пак се питам за ползата от това да се изкарат всички пушачи на улицата, вместо да се тровят тихо и кротко по пушилни. newsm78

за пушилните съм напълно съгласна, и на мен ми е безумно как всички колеги пушачи клечат на двора  Crazy
е, друг въпрос е, че преди много от тях реално пушеха не в залата за пушене, а по офисите и в тоалетните, което вече е неприемливо. И ако това е било единствения вариант да се справи "шефът" с пушенето по стаите - приветствам. Само не знам като захладнее дали контролът ще продължи да е все толкова строг  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 537
Истината е, че след няколко месеца хората по-рядко ще се сещат за цигари в работно време, да, ще излизат да пушат, но не както е в момента. Продължавам да не разбирам цялата драма.
Виж целия пост
# 538
По последни данни от снощи: посетих 3 заведения в центъра, където се пушеше:)))))) Имена няма да казвам, че тука ще се намерят много сигнализиращи Twisted Evil. Както всяко нещо в тази държава и този закон ще бъде от ден до пладне....за моя радост и нерадост на непушачите.

Кои са тези заведения? Пиши ми на лични, за да не "рекламиране". Нямам намерение да сигнализирам, интересно ми е - аз не съм виждала "пушещо" заведение, пък доста съм обикаляла. Не смеят хората...
Виж целия пост
# 539
Истината е, че след няколко месеца хората по-рядко ще се сещат за цигари в работно време, да, ще излизат да пушат, но не както е в момента. Продължавам да не разбирам цялата драма.

И аз не разбирам драмата на непушачите - заведения им направиха, вентилация добра, ама не. Замирисало им отнякъде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия