Ще спазвате ли новите забрани за пушенето - за пушачи и непушачи.

  • 59 425
  • 1 269
# 945
кафенета, ресторанти всичко под ножа на банкянския мутрафон  Twisted Evil  Ужасно е да е пусто, имаш чувството, че си последния глупак останал тук, пълна безисходица
Виж целия пост
# 946
кафенета, ресторанти всичко под ножа на банкянския мутрафон  Twisted Evil  Ужасно е да е пусто, имаш чувството, че си последния глупак останал тук, пълна безисходица

Кажи на другарите от Позитано да те понаучат как се правят този тип спонтанни реакции.
Виж целия пост
# 947
кафенета, ресторанти всичко под ножа на банкянския мутрафон  Twisted Evil  Ужасно е да е пусто, имаш чувството, че си последния глупак останал тук, пълна безисходица

Кажи на другарите от Позитано да те понаучат как се правят този тип спонтанни реакции.
що, вас Вожда научи ли ви Thinking
Виж целия пост
# 948
С тази терминология само доказваш кой ти дава паричките Laughing Ама явно не е успешна инвестицията.  Ходи да ти обяснят номенклатурчиците.
Виж целия пост
# 949
Ясно, че няма да пушим по заведенията, но не ми е ясно що ми вдигнаха цената на цигарите, от 4.80 лв., сега са станали 4.90 лв.  / от вчера,  но гонели цена 5.20 лв/.  Ще мина май, на доставки по домовете... разбах, че го има и този вариант. Същите цигари в  Пирот са 1.80 лв.  Ей го е, къде е има няма 70 км.  За час съм там и на количество ще си купя. Дразня се от такива едни повишения, тихомълком, но аз вече от всичко започнах да се дразня.  Mr. Green
Виж целия пост
# 950
трябваше да постна снимки тук как изглеждаше по обед най-старото и най-голямото кафене в Овча Купел- абсолютно празно, останала е само по една служителка на смяна! Айде да си говорим факти и реални неща, а не демагогията на Тиквундела с която ни обстрелва всеки ден Stop
Виж целия пост
# 951
koe е това кафене, аз там живея сигурно го знам, интересно ми е.
Аз пък в петък например последно бях в една пицария в центъра - Джепето. Беше почти пълно. Не че е някакво класно място, не ми хареса и няма да ходя пак, сервитьорите са си направо мързеливи, чашите грозни с лошо качество турски по 80 ст...
Виж целия пост
# 952
Лаваца е кафето, онова до него също беше абсолютно празно не е да кажеш, че е от някаква конкуренция
Виж целия пост
# 953
Ми най-вероятно, защото е работен ден по обед и хората са си по офисите, не по кафенетата Simple Smile
Виж целия пост
# 954
е то в ОК офиси няма, иначе по улицата хора има, става въпрос за центъра на ОК бул Монтевидео. И не само там, погледнете кафетата до вас да видите за какво става въпрос. Аз по празни не съм виждал през живота си, много подтискащо Sick
Виж целия пост
# 955
Не го знам, сори. Сигурно е не само заради цигарите, а може би защото е криза, идват празници и хората си стискат парите за подаръци. ОК е вероятно най-бедния квартал в София след кв. Христо Ботев все пак...
Виж целия пост
# 956
хммм най-бедния, а Младост, Люлин, Надежда, Обеля по-богати ли са Thinking интересно ми стана
Виж целия пост
# 957
мдам, доста по-богати, по мои наблюдения там няма толкова ... роми, транспорта е в пъти по-добър и т.н...
Виж целия пост
# 958
И аз нямам впечатления заведенията да са толкова празни. Тези дни по различни причини бях на три места-ами имаше си достатъчно хора,седяха си спокойно,някои излизаха за по цигара. Никаква драма нямаше. Празни остават вероятно по-долнопробните,но те не са важни. И наистина собствениците да помислят за клиентите си,а не да се оправдават с кризата.Да подобрят обслужването,обстановката,да не се опитват да лъжат клиентите. Добрите и квалитетни заведения хич не са празни.
Виж целия пост
# 959
В заведенията, в които ходя, също не забелязвам да има по- малко хора. Вчера не си намерихме място в един от баровете на Шишман  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия