Смешки от форума - 6

  • 76 979
  • 750
# 225
От цялата работа му хванах калая на високото кръвно  Flutter
Конфликт с другите - високо кръвно,
Конфликт със себе си - ниско кръвно.

Та, като ви мръдне кръвното на някъде, просто трябва да си изработите още един конфликт по бързата процедура и ... воала, кръвното регулирано  Joy  Joy  Joy

Виж целия пост
# 226
Хвана му калая?  Rolling Eyes
Може би имаш предвид, че се му хванала края?
Виж целия пост
# 227
Или кОлая?  Wink
Виж целия пост
# 228
Най-вече  Hug
Виж целия пост
# 229
Темата е: Запитване относно раждането и вагината

много много не се замисляй,ще видиш като родиш,резултатът винаги е лош.Затова има пластични операции на вагината

Извинявай, то колко вагини си виждала, че да правиш такива генерални изводи?

Хе хе кой виждал кой не виждал и т.н..А вие виждали ли сте да зее дупка ,а.Да дупка 3 см.Е аз съм виждала.И ако мислите ,че секса ще е същия с тая дупка вместо някоя прасковка е то грешите.

Е, не посреща и не изпраща ангели, но течението между ушите не прощава... Crazy

Виж целия пост
# 230
Виж целия пост
# 231

Е, не посреща и не изпраща ангели, но течението между ушите не прощава... Crazy


Но пък прави упражнения:

Цитат
Е слава богу моята не зее.Но на някой зеива там е проблема.Аз правя и упражнения за стягане и айде да не ти обяснявам и да си правя реклама какво мога да правя.

 hahaha hahaha hahaha

И достойният отговор:

Цитат
Виж, мен не ме интересува, ако ще да си я научила да плете на една кука.

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 232

Тъй де, моля, бъдете снизходителни. Все пак четох известно време в Алтернативния  Crazy
Виж целия пост
# 233
"Папкам, слушкам, спинкам
и в гърнето чуролинкам
"

От "Азбука на майчинството" Laughing Laughing
Виж целия пост
# 234

Тъй де, моля, бъдете снизходителни. Все пак четох известно време в Алтернативния  Crazy
След Алтернативния ти е простено всичко  Peace
Това с плетенето ме разби... Mr. Green
Виж целия пост
# 235

Е, не посреща и не изпраща ангели, но течението между ушите не прощава... Crazy


Но пък прави упражнения:

Цитат
Е слава богу моята не зее.Но на някой зеива там е проблема.Аз правя и упражнения за стягане и айде да не ти обяснявам и да си правя реклама какво мога да правя.

 hahaha hahaha hahaha

И достойният отговор:

Цитат
Виж, мен не ме интересува, ако ще да си я научила да плете на една кука.

 Joy Joy Joy

Зейнала до зейнала вагина,мила моя майнольо........
Виж целия пост
# 236
Някои с плетка в... ръка?
Виж целия пост
# 237
Ооо, тази потребителка е новата ЛейдиЛейди, няма празно при нея (освен между ушите).  Sick
Виж целия пост
# 238
Някои с плетка в... ръка?

 hahaha hahaha

Пуц, недей, даваш идеи на Августинките за нови заглавия.
Виж целия пост
# 239
Чудя се...на една или на две куки се плете...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия