Смешки от форума - 6

  • 76 979
  • 750
# 255
Не, беше за едно детенце, починало от менингит. И всички се опитват да го отдадат на ваксините, освен някакъв голям познавач на ГНМ, който го отдава на тръгването на ясла (преживян конфликт).
Абе тези са за затвор направо...
Виж целия пост
# 256
Отвратително.  Confused
Виж целия пост
# 257
СБСМ, ЖДНБ, ОМГ, ССФ, ЦК на БКП, КПСС ...
Всякакви подобни съкращения са ми точно за тази тема! Смешни и излишно превзети. Simple Smile
Виж целия пост
# 258
Е, с тая разлика, че СБСМ и ЖДНБ са създадени с иронична цел, но това не е масово известно, явно.  Laughing
Виж целия пост
# 259
Е, с тая разлика, че СБСМ и ЖДНБ са създадени с иронична цел, но това не е масово известно, явно.  Laughing

Въпреки, че замисълът им е с подигравателен уклон към подобни абревеатури и те вече се клишираха и стават леко досадни. Laughing
Виж целия пост
# 260
Найш колко ми дреме дали някой ги смята за клиширани.  Mr. Green Егати форума, за две седмици нещо се клишира.
Виж целия пост
# 261
Един хулигански съвет - накарай детето да се изака на вестник, завий го като пакетче и го сложи на прага им. Звънни на звънеца и като чуеш, че идват да отварят - палиш вестника и бягаш. Хората първосигнално гасят огън с крака  Mr. Green

Виж целия пост
# 262
Найш колко ми дреме дали някой ги смята за клиширани.  Mr. Green Егати форума, за две седмици нещо се клишира.

Найш колко ми дреме дали на някой му дреме, че ги смятам за клиширани. Mr. Green По мои наблюдения е доста повече от 2 седмици "модата". Всеки път като вляза в правописната се натъквам на тях.


Но... не е важно. Peace Просто вметка. Laughing
Виж целия пост
# 263
Колкото и на мене, и кво?  Sunglasses

Един хулигански съвет - накарай детето да се изака на вестник, завий го като пакетче и го сложи на прага им. Звънни на звънеца и като чуеш, че идват да отварят - палиш вестника и бягаш. Хората първосигнално гасят огън с крака  Mr. Green



Това е виц, наистина ли трябва на две места да се обяснява факта?
Виж целия пост
# 264
Ми нищо, кво "кво"... Sunglasses
Виж целия пост
# 265
К'во к'во?! Абе, ти да не виетнамец, бе?

Виц и от мен, гледам, че сме сменили темата.  Mr. Green

СБСМ няма и седмица. Гаранция.  Wink
Другото е от някой и друг месец, да. И к'во?

Не ми се мисли с плитчините какво ще стане.  Mr. Green

Он-топик: от темата за въпроси към модераторите

И още нещо - Плешивината на татко не зараства. Това рахит ли е???
Виж целия пост
# 266

Мъка ми е просто, мъка.  ooooh!
Виж целия пост
# 267
 Shocked
Това за Тумбето... ooooh!
Обаче и модовете имат железни нерви... Whistling
Виж целия пост
# 268
Shocked
Това за Тумбето... ooooh!
Обаче и модовете имат железни нерви... Whistling

Какво охкаш за Тумбето. Знаеш ли какво беше развитието?
Виж целия пост
# 269
Не. Ще ме светнеш ли? Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия