ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::18::..

  • 22 787
  • 729
# 465
Силен мач, обаче - трябва да се признае. Wink Динамичен и доста напрегнат.
Кристиано... с доста лоши пропуски, които изобщо не си бяха за пропускане. Grinning Чак жълто картонче - напълно заслуженко. ooooh! Обаче пък с брилянтни пасове и отигравания, и с отличен капитански поглед върху събитията на терена. Тъй че... 60% овапсване и 40% супер тоя път. Но, че ме изнерви, е факт... Crossing Arms

Айййййде сега мощно Deutschland! Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 466
Почвам да се чувствам като малцинство, да знаете.  Laughing Никой ли няма да извади един бански на лалета?  smile3518
Виж целия пост
# 467
Аз пък ще кажа Айде Oranje!


Виж целия пост
# 468
newsm68 ОФсЪта ми литна от щастие. Не съм сама.  Mr. Green
Виж целия пост
# 469
newsm68 ОФсЪта ми литна от щастие. Не съм сама.  Mr. Green

Ако и немците победят и моята ще литне  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 470
Холандия! Отивам за банските, и без това е голяма жега  Laughing.
Виж целия пост
# 471
newsm68 ОФсЪта ми литна от щастие. Не съм сама.  Mr. Green

Ако и немците победят и моята ще литне  Laughing Laughing Laughing
Подкрепям. Party *запасява се с крилца* hahaha hahaha
Виж целия пост
# 472
Еее най-после и аз познах кой ще бие. БЯх започнала сериозно да се отчайвам  ooooh! А дано и другата ми прогноза е вярна! Определено съм за немската машина  fingerscrossed

Аз отивам да гледам мача с приятели. Единствено момиче в компанията много забавно става beer argue Drunk
Виж целия пост
# 473
Това е човекът, на който разчитам да реалезира.  Simple Smile Напук на факта, че е подценяван и държан резерва. Второто полувреме е негово.

Виж целия пост
# 474
Ако Подолски играе както миналия път, ще замеря телевизора с нещо. И без друго вече изяде химикалка след Роналдо сам срещу вратаря... Crossing Arms hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 475
Раздавам банските  Hug

И роклите

Виж целия пост
# 476
Почвам да се чувствам като малцинство, да знаете.  Laughing Никой ли няма да извади един бански на лалета?  smile3518

Аз съм за Холандия:)))
От чисто личен финансов интерес:)))
Виж целия пост
# 477
От ден на ден, по-хубави мачове стават. Добре, че пропуските на Крис не бяха фатални. Силен мач за Пепе, в отбора ми и ще ми донесе някоя точка  Simple Smile
Mr. Green и аз съм го боцнала в моито отборче
Кристянчо  ooooh!

Остави, аз и Крис бях сложила, но ми се видя разхищение и добре, че го махнах.  Mr. Green

Ооооо, голям мач ни чака. Единствено моето самотно хикс-че в анкетата. И немците искам да бият, и холандците искам да бият..  Whistling Някой упорито си гласува за заглавието..  Grinning
Хунтата и аз искам да го видя в игра, много бележи за нац. последно време.
Успех на двата отбора, нека по-добрият победи!
Виж целия пост
# 478
Почвам да се чувствам като малцинство, да знаете.  Laughing Никой ли няма да извади един бански на лалета?  smile3518

Аз съм за Холандия:)))
От чисто личен финансов интерес:)))

Приема се, градски!  Simple Smile Един път да гледаме в една посока.  Hug

И аз си имам бански.  Дано само шнорхел не ми потрябва, че лошо. Mr. Green

Виж целия пост
# 479
......... Някой упорито си гласува за заглавието..  Grinning

Ми няма само аз да се излагам  hahaha.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия