CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 21

  • 58 832
  • 761
# 345
http://www.jobs.bg/f1490524
И намек няма за подходящо образование
Ох, ще ме мотивирате да си пусна автобиографията Laughing
Kasidy,  не ти пречи да кандидатстваш. Ако те повикат на интервю, тогава ще решаваш.
Виж целия пост
# 346
SvetlaK ,абсолютно си права.
Просто някой имат талант,но някой трябва да рискува да им даде шанс да го покажат.
Аз се чувствам ужасно: първото интервю е за работа в магазин за кристал.
Красива работа,невероятни неща...но аз съм като слон в аптека Embarassed
Като знам как чупя в къщи.....дали ще ми стига заплатата да си платя щетите  Embarassed
Виж целия пост
# 347
SvetlaK ,абсолютно си права.
Просто някой имат талант,но някой трябва да рискува да им даде шанс да го покажат.
Аз се чувствам ужасно: първото интервю е за работа в магазин за кристал.
Красива работа,невероятни неща...но аз съм като слон в аптека Embarassed
Като знам как чупя в къщи.....дали ще ми стига заплатата да си платя щетите  Embarassed

Там няма да чупиш  Wink
Виж целия пост
# 348
http://www.jobs.bg/f1490524
И намек няма за подходящо образование
Ох, ще ме мотивирате да си пусна автобиографията Laughing

А това какво е според Вас:
Задължения:
• Осигурява качествена и навреме издадена храна спазвайки стандартите за качество, количество и хигиена
• Осигурява правилното съхранение и срок на годност на продуктите
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
• Спазва Правилника за вътрешния ред

Нали тук са написани изискванията, само че под друга форма.....

Виж целия пост
# 349
Този вид заведения в повечето случаи не искат нито опит нито квалификация така, че пробвай.  Peace

Виж целия пост
# 350
Този вид заведения в повечето случаи не искат нито опит нито квалификация така, че пробвай.  Peace



А как ще се спазват тогава качествата, количествата, стандартите?

Мен ще ме е страх да ходя по заведения вече.
Виж целия пост
# 351
Този вид заведения в повечето случаи не искат нито опит нито квалификация така, че пробвай.  Peace



А как ще се спазват тогава качествата, количествата, стандартите?

Мен ще ме е страх да ходя по заведения вече.
В Макдоналдс, Джимис, Тропс....и т.н. дане би да не спазват качествата, количествата и стандартите.
Има обучение  Wink

а и аз не ходя по заведения  Mr. Green след последната ми работа
Виж целия пост
# 352

[/quote]

А как ще се спазват тогава качествата, количествата, стандартите?

Мен ще ме е страх да ходя по заведения вече.
[/quote]
а и аз не ходя по заведения  Mr. Green след последната ми работа
[/quote]

с две ръце подкрепям Кalaka
Виж целия пост
# 353
А вие ако сте ходили като мен по маслобойни и други предприятия за производство на храни и тях ще откажете. Еле халвата и локума - завинаги.
Спам, за който не са въздържах.
Виж целия пост
# 354
Този вид заведения в повечето случаи не искат нито опит нито квалификация така, че пробвай.  Peace



А как ще се спазват тогава качествата, количествата, стандартите?

Мен ще ме е страх да ходя по заведения вече.


То и на мен ми е непреиятно да кандидатстрвам по обяви заради ЧР-специалисти, щото не може да мине без тях ама си кандидатствам!  Който го е страх от мечки да не ходи в гората! Ред, като не сте запознати със стандартите и сметките в ресторантьорството не се изказвайте! И да я вземат няма да и дадат да прави рецепти и да изписва материали, за това си има майстор-готвач. Ако е на зор жената и няма надежда да си намери работа нека да се пробва! Ако и е хоби, има желание да се занимава с това - да се пробва! И аз искам много да се занимавам с хобито си, което е различно от професията ми ама не смея за сега.
Въпрекои всичко си мисля, че се вързахме.... Crazy

Виж целия пост
# 355
Да, можеш да отидеш да работиш в ресторант и без опит. Но ако не приготвяш и издаваш храната достатъчно бързо и спрямо рецептите (които ти тръсват едно голямо количество да научиш кое, какъв състав има), вероятността да те изгонят още на 1вия ден е голяма.
Трябва да си свикнал да работиш под голямо напрежение, да си бърз и експедитивен. И да работиш при много кофти условия на труд. Адска жега, миризма и т.н.
Виж целия пост
# 356
 Mr. Green Ние българите винаги можем всичко!!!
Виж целия пост
# 357
Mr. Green Ние българите винаги можем всичко!!!


Жалко само, че няма кой да ни оцени  Sad
Виж целия пост
# 358
Mr. Green Ние българите винаги можем всичко!!!


Жалко само, че няма кой да ни оцени  Sad

Защо ли  Whistling
Виж целия пост
# 359
Айде, спокойно
Отказахте ме Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия