ЮЛИ щастие ще ни дари, бебче сладко чакаме да се роди - 17 темичка

  • 33 499
  • 741
# 165
Здравейте момичета  Simple Smile
Надявам се, че всички сте добре!
Анчелоти бързо оздравяване, дано бързо пребориш тази кашлица. Аз бях болничка два-три пъти откакто съм бременна и ползвах Биопарокс, с няколко пръскания всичко ми минаваше. Ако искаш консултирай се с АГ-то дали можеш да го ползваш в края на бременността. На мен никога не са ми помагали бабишки рецепти и се мъчех ден два и все към него пребягвах.
Ох, момичета мн съм притеснена, постоянно имам контракции, корема ми все е твърд, пия хапчета-не помагат. Дали са подготвителни? Те не траят по 3,4 секунди, а минути. Незнам да се обаждам ли на лекаря или да си трая? На консултация съм другия понеделник. Така ме е страх... Въпреки че знам, че няма начин ще с ражда.
Виж целия пост
# 166
Извинявам се, обърках мама Котонче с мама Анчелоти  Embarassed . Надявам се да ми простити, но наистина така съм се ошашкала Hug Hug
Виж целия пост
# 167
Здравейте, момичета!   bouquet Hug
 Не сам писала от  мнооого  отдавна, но редовно ви чета.
За първа страница - Аз съм с термин 03.07  и ще раждам в МБАЛ "Света София". Моята АГ на 22 излиза в отпуска и ще се върне на 13.07. Много  тъпо ми стана като ми каза   Sad !Ако  родя до тогава ще съм  при нея, ако не при който е на смяна.
Ema много хубаво, че сте си намерили нова квартира  Simple Smile . Жалко само, че няма да сме съседки и да разхождаме бебчетата заедно  Hug
Наистина  е много  горещо  тези  дни , не се издържа! Аз  от  както съм  в  9ти месец съм много разсеяна и забравям. Питам  едно и също нещо мъжа ми по 100 пъти! Tired
Много съм щастлива, че количката  ни дойде най- накрая. Поръчахме я от Германия  и имаше забавяне с транспорта и я чакахме почти месец, но вече  си е при нас и много и се  радвам!
И да ви се оплача, пред нас  почват  да строят  блок!  Уж щял  да бъде малък   с 8 ап. ама ми е гадно и се притеснявам, че  много ще шумят и ще пречат  на бебо  Sad
 Hug на всички и да си почивате повече! Малко остана  Simple Smile
Виж целия пост
# 168
Дени, напмни ми за тия пртектори за матрака, трябва да изровя от каката къде съм ги завряла, че си е голямо спасение от катастрофи в жълто   Mr. Green
tany4ka_gk , и на мен пусти комари са ми голям проблем - един да има- на мен ще е! Според мен няма проблем да се ползват...избягваш мазане по корема, естествено...то там и не хапят често  Close
antonia02, според мен  си е от жегите вариацията на кръвното, спокойно, едва ли ще излезе прблем...Почивай повече.
Меги, имаш ли болки освен втвърдяването? Ако не - нормално си е. Повярвай, истинските контракции няма да ги сбъркаш никога!!! Wink
Хайде, колкото и да не ми се излиза в жегата - отивам за дребната...
П.С: Някой ползвал ли е Бочко слънцезащитно за децата? И отзиви съответно...?
Виж целия пост
# 169
Здравейте отново момичета,

Връщам се от доктор бясна - бил в отпуск тази седмица  #Crazy. Еми лошо няма, ама миналата седмица като ходих за болничния сливи ли имаше в устата да каже?!?!? В тая жега само дето се разкарвах до там и обратно. Уфффф, много се нервирах  #2gunfire. Ама как може така да не се съобразява и да не си предупреди пациентките. Все пак тези неща са планирани, в тайна ли си  го пази.

Уфф, отивам да хапна малко сладолед, че ще взема и аз да вдигна кръвно и да си дочистя, че така си зарязах всичко одеве - да не закъснея, представяте ли си  smile3516 .
Виж целия пост
# 170
Извинявам се, обърках мама Котонче с мама Анчелоти  Embarassed . Надявам се да ми простити, но наистина така съм се ошашкала Hug Hug

Можеш да си редактираш мнението от бутона "Редактирай".
Виж целия пост
# 171


Мамета, имам въпросче:
Като си взема ПИК от НОЙ това ли е точно справката, която търся или е другаде в сайта им?https://benefits.nssi.bg/detailedegn/ReportBolnForEGN1.asp



Виж целия пост
# 172
https://benefits.nssi.bg/detailedegn/ReportBolnForEGN1.asp

Мамета, имам въпросче:
Като си взема ПИК от НОЙ това ли е точно справката, която търся или е другаде в сайта им?

Да, това е справката  Hug
Виж целия пост
# 173
              Здравейте, мамчета! Тъкмо се прибрах от доктор, леко разочарована........Нали ви казах че термина ми се мести според апарата и идва напред, ама той вика, "не ще гледаш термина който е според цикъла"  #Crazy, т.е. ако досега си мислих че ще е на 18, не ще бъде на 28.Въпреки ,че той каза че със сигурност ще се роди по рано.Казах му, че искам секцио, а той вика че изобщо нямам причина да го искам, така че ще е нормално раждане с епидурална упойка, мисля че така се казваше, тази упойка дето ти я вливат постоянно. На всичкото отгоре излиза отпуска от 01 - 22.07, т.е. ако стане нещо ще раждам при брат му  #2gunfire, макар че брат му е по - добрия специалист  hahaha. Мами, доки каза че плацентата е почнала да зрее, а е рано, нещо такова май.Нали ви бях казала че имам бактерия в урината, бяло течение също, той взе секрет и ми изписа една доза хапчета. Като отидох в аптека ми се дорева от сумата, която оставих #Cussing out.Иначе бебо е 2260гр. точно в норма, и всичко около него е ок  Peace.
              Относно кучетата, и аз съм съгласна с вас и ще си го гледам. Постоянно я обезпаразитяваме, къпем и грижим за нея, от събота вече е и с лятна прическа. Но много ме притесняват космите, колкото да чистиш винаги има, тези косми ще се разнасят и при бебо. Ами нали ще си гушкаме кучето и после ще отидем при бебо, трябва да имаме специални дрехи като сме при бебчо.  Laughing
              srcs, относно крема, не ми се отваря страницата, би ли казала на коя фирма е?
               Относно кой къде ще ражда, аз ще раждам в гр.Тутракан, термин 28.07
Виж целия пост
# 174
Роксанка, благодаря Hug
Виж целия пост
# 175
Павлинче, да ни е честит 9тия месец  Grinning  Hug
bebe87, не се притеснявай за термина, този според цикъла си е верния.Аз също имах този проблем, терина ми е на 11ти, а на последното 4д ми каза, че излиза на 01ви.Е, да, ама ако термина се влияе от размерите на бебо, тогава всички бебета ще се раждат еднакви....  Hug
Виж целия пост
# 176
Момичета, минавам само да пожелая леко и безпроблемно раждане на всички и сладки и пухкави бебоци на финала.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 177
Момичета  Hug, много сте мили, благодаря ви
Днес поръчах инхалатор по интернет, дано го доставят до края на седмицата  Praynig
Междувременно заех един на  приятелка и вече направих първата инхалация
Дано има ефект
Гуш на всички от мен  Hug
Виж целия пост
# 178
Здравейте момичета,

Реших, че вече е време и аз да се разпиша при вас. Чета ви от много отдавна и събирам полезна информация. Simple Smile

Ако може и нас да ни включите на първа страничка: термин 29.07 от Русе  stork-boy и ще раждам в АГ-Русе.
Виж целия пост
# 179
Привет отново маминки!
Нинче, Павче честита ви 9-та месечинка и на двечките! Още малко остана!  Hug
Srcs я кажи миличка откъде я взе тази постелка и възглавница за коша, да ходя и аз да взимам, че сега се притесних!  newsm78
Таничка все едно говориш за моето куче, като залепен е за мен, сякаш ме пази, и като му отрязох достъпа до нашата стая, направо беше като попарен, но трябва да се научи отсега, за да нямаме след това ядове! Иначе ми е много послушен!  Heart Eyes
За моренцето само докато вляза да се топна и ще си мисля за всички ви момичета, защото много си ви обичам всичките, вие сте едни от най-близките хора и хората, които най-много ме разбират в момента!  Hug
Неви не се притеснявай за шума -  бебо ще свиква с шума от малък, по лошото е че ще е прашно!  Thinking
Павче да ти кажа, за слънцезащитните кремове – педиатърката която ни чете лекция, първите 3 месеца да ги избягваме това били новите европейски изисквания, т.е изцяло пазим бебето от директна слънчева светлина!  Rolling Eyes
Таничка – в Бургас имаме много комари, консултирах се и се пръскам с Алтан, но само ръцете и краката! Има и гривни които се слагат на ръката или глезена но те са повече за деца!  Simple Smile
Нелина точно преди три дни ходих да си взимам ПИК мила, отиваш в деловодството, искаш заявление за ПИК, попълваш го и ти го издават за няма и 2 минути. Дано съм ти била полезна!  Hug
Нели Ди, и на теб леко и безпроблечно раждане, а ти къде се губиш?!  Hug
Malgeniof добре дошла и успешен финал!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия