Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 505
  • 746
# 300
т.е. спрея, после на подсушена крема и суша със сешоара?
Виж целия пост
# 301
Днес провах серията Олео Релакс и съм доволна. Косата е мека и жива, гладка и ухае приятно. Но пак си ги имам едни непокорни щръкловци (каква дума измислих само), които са и около пътя, и по дължината. С какво да ги пригладя, направо не знам вече!?!?!?!?!?!?!?!
Виж целия пост
# 302
За коя точно маска Макадамия става въпрос?Малко се пообърках  newsm78
Виж целия пост
# 303
За коя точно маска Макадамия става въпрос?Малко се пообърках  newsm78
Тази http://www.enzo.bg/kozmetika/macadamia-natural-oil/macadamia-nat … ir-masque-250-ml/ П.С.:Моята вече дойде, но предвиждам да я пробвам другата седмица  Blush
Виж целия пост
# 304
Днес провах серията Олео Релакс и съм доволна. Косата е мека и жива, гладка и ухае приятно. Но пак си ги имам едни непокорни щръкловци (каква дума измислих само), които са и около пътя, и по дължината. С какво да ги пригладя, направо не знам вече!?!?!?!?!?!?!?!

Косата ти ще се слегне малко при честата употреба на Олео Релакс.
Другото - крема Абсолют Рипер наистина много добре приглажда щръкльовците.   Wink  


Виж целия пост
# 305
Някакви отзиви за това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ или това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ . Второто се страхувам, че ще ми е леко (косата ми изобщо не е тънка), а първото пък се чудя дали не е прекалено маслено и утежняващо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 306
_Freya_,мерси за описанието Grinning Явно не е като коприната на chi с мъжествен аромат Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 307
Привет:)

Ще помоля за съдействие за шампоан и маска за подхранване.
За нормална коса, плътен косъм, нямам сухи краищата.

  bouquet
Виж целия пост
# 308
Някакви отзиви за това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ или това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ . Второто се страхувам, че ще ми е леко (косата ми изобщо не е тънка), а първото пък се чудя дали не е прекалено маслено и утежняващо  Rolling Eyes
НА първото ако не се лъжа състава му е основно арганово масло, по-тежко е като консистенция, но ако се внимава с количеството е не е прекалено мазно в никакъв случай. Второто беше с едни масла със странни имена неги помня  Grinning Иначе и двете са малко по-гъсти и мазни от Митик ойл, ама предназначението им е едно и също мисля. Щом си с по-плътна коса не мисля, че ще ти утежнява, аз понякога си слагам от него около една капка, която ми е достатъчна. Мойта коса е по-скоро тънка, но не и прекалено малко под раменете  Simple Smile А и цената им тук е добра!
Виж целия пост
# 309
Някакви отзиви за това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ или това http://www.enzo.bg/kozmetika/schwarzkopf-professional/schwarzkop … treatment-100-ml/ . Второто се страхувам, че ще ми е леко (косата ми изобщо не е тънка), а първото пък се чудя дали не е прекалено маслено и утежняващо  Rolling Eyes
НА първото ако не се лъжа състава му е основно арганово масло, по-тежко е като консистенция, но ако се внимава с количеството е не е прекалено мазно в никакъв случай. Второто беше с едни масла със странни имена неги помня  Grinning Иначе и двете са малко по-гъсти и мазни от Митик ойл, ама предназначението им е едно и също мисля. Щом си с по-плътна коса не мисля, че ще ти утежнява, аз понякога си слагам от него около една капка, която ми е достатъчна. Мойта коса е по-скоро тънка, но не и прекалено малко под раменете  Simple Smile А и цената им тук е добра!
Благодаря, aDaMaNt^ , ще се насоча към този за плътен косъм пък да видим (имам навика да прекалявам с мазните финиши,но ще внимавам)   bouquet
Виж целия пост
# 310
Здравейте момичета, ползвам Kerastase satin bain 2 и маска maskintez, но мисля че костата ми взе много да се лигави, не държи прическа, бързо се омазнава, явно трябва да рведувам, имам Joico Color Endure Shampoo For Long Lasting Color , шампоан и балсам, както и реконструктора. Дали да не мина пак на тях, или трябва нещо ново да взема. И моля препоръчайте ми нещо за преса. На CHI термозащитата не се спогодихме.

ПП: L2 това ли е -Двуфазен балсам без изплакване Lakme L2? Става ли за преди преса?

за него, може преди преса, но не само той

трябва да въведеш нещо по-протеиново, кой реконструктор на джойко имаш предвид  newsm78

Ето този : http://www.lookfantastic.com/joico-k-pak-deep-penetrating-recons … 0ml/10375272.html
той май е протеинов, може би трябва да го ползвам като маска?
Виж целия пост
# 311
Привет:)

Ще помоля за съдействие за шампоан и маска за подхранване.
За нормална коса, плътен косъм, нямам сухи краищата.

  bouquet


Шампоан Бейн Сатин 1 + Маскинтенз за плътен косъм.   Peace
Виж целия пост
# 312
А защо в enzo доста от нещата са толкова по-евтини, отколкото в рибката? Дали пак са си оригинални или има някаква разлика  newsm78
Виж целия пост
# 313
Привет:)

Ще помоля за съдействие за шампоан и маска за подхранване.
За нормална коса, плътен косъм, нямам сухи краищата.

  bouquet


Шампоан Бейн Сатин 1 + Маскинтенз за плътен косъм.   Peace
Точно между Керастаз и Вела Енрич се колебаех Simple Smile
Виж целия пост
# 314
А защо в enzo доста от нещата са толкова по-евтини, отколкото в рибката? Дали пак са си оригинални или има някаква разлика  newsm78
Вече се уверихме, че са си оригинални и няма разлика. За повече информация можеш да прочетеш в темата за самия сайт  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия