Професионални серии за коса - тема 35

  • 52 505
  • 746
# 315
А защо в enzo доста от нещата са толкова по-евтини, отколкото в рибката? Дали пак са си оригинални или има някаква разлика  newsm78

Съвсем наред са си нещата.   Wink  

Виж целия пост
# 316
т.е. спрея, после на подсушена крема и суша със сешоара?

вече забравих за кой спрей става въпрос  Embarassed но идеята е такава, пръскаш спрея и духваш със сешоара - само да го "фосираш", след това крема и сушиш със сешоара

аз лично изчаквам около 5 часа преди да ползвам преса, защото в косата все пак има влага (със сешоара не изпичам много, оставям я по-"напоена") ; иначе колкото повече влага има в косата, като ползваш преса - по-кофти става  Peace



Днес провах серията Олео Релакс и съм доволна. Косата е мека и жива, гладка и ухае приятно. Но пак си ги имам едни непокорни щръкловци (каква дума измислих само), които са и около пътя, и по дължината. С какво да ги пригладя, направо не знам вече!?!?!?!?!?!?!?!

крема абсолют рипеър - без отмиване, разтриваш малко (капка) между пръстите и прибираш непокорниците  Peace



..

за него, може преди преса, но не само той

трябва да въведеш нещо по-протеиново, кой реконструктор на джойко имаш предвид  newsm78

Ето този : http://www.lookfantastic.com/joico-k-pak-deep-penetrating-recons … 0ml/10375272.html
той май е протеинов, може би трябва да го ползвам като маска?

точно този, ползвай го след по-измивен шампоан  Praynig
Виж целия пост
# 317
Pure resourse на Lóreal, Clean Start на CHI и Джойко имат но рибката не зареждат  Peace

по описанието - според мен имаш нужда и: или от протеин,м или от по-лека грижа - тип - балсам, Вела ....

намали маслата в грижите  Peace (временно)  Blush



Здравейте пак Simple Smile Отново идвам с молба за помощ, тъй като наистина не знам от какво се нуждае косата ми - имам блясък, нямам сухи краища, не се омазнява бързо, има обем. Звучи...нормална Laughing В такъв случай според вас какво е добре да й правя? Последно използвам Тиги балсама за боядисана коса и шампоан Матрикс за обем. Финиш - коприната. Искам да си взема... нещо, ама какво? Помощ? newsm78

някаква не-силна терапия - например на Вела СП са отлични леки продукти или пък Матрикс - биолаж - подсилващата серия е много приятна (шампоан и балсам ...)

оглеждай се за балсами, леки продукти, които предимно кондиционират след шампоана и са нежни към косата и скалпа  Peace
И по-конкретно? Simple Smile  newsm78 Готова съм да зареждам каквото и да е, наистина ме сърбят ръцете.
Виж целия пост
# 318
ами аз съм написала вече - разгледай сериите на вела СП и Матрикс билаж и харесай балсам според косата и това, която желаеш  Peace

на мен ми харесва repair  серията на Вела и подсилващата на Матрикс, леки са, на теб може други да ти харесат  Peace не са тежи  Peace
Виж целия пост
# 319
Привет, глезокоски  Grinning!

Да взема и аз да се разпиша в новата тема. Feeling   bouquet Hug

Всички са очаровани от Макадамията, само аз ли пак не съм (като с ревиталукса). Една много мила съфорумка Nadeto...    bouquet Hugми прати пробичка, но сякаш не ме впечатли. За мен най-доброто до момента си остава Олео Релакс  Heart Eyes.

Как се ползва тази маска  newsm78? Прочетох, че и на суха може, но дали няма да утежни, ако не се отмие?
http://zlatnaribka.com/maska-kerastase-oleo-relax-nuit-200-ml-298-1362.html
Мисля, ча Малка лисичка я беше ползвала  newsm78
Виж целия пост
# 320
Според мен Олео релакс е много по добра от Макадамия,а и не мисля,че има по добра за мен .
Виж целия пост
# 321
*dreamer*      Hug
Нощната Олео Релакс се ползва вечер. Все едно слагаш нощен крем за лице. Не се отмива. Прекрасно подрежда кичурите. Главно приглажда и подхранва косата през нощта.

За Ревиталукса разбрах аз, че си се сбогувала с него.   Flutter   Жалко само, че не ти е допаднал, знам с какво желание го чакаше.     Hug
Виж целия пост
# 322
Feeling, звучи много добре. Имам нужда от нещо такова. Сърбят ме ръцете. Чудя се какво да си купя. Маски, ш-ни и финиши избягвам, че си имам достатъчно, а и вече нямам толкова време за косата.

Nadeto... , маската Anti Usure, много ми хареса  Heart Eyes
Виж целия пост
# 323
Аз мисля, че е време просто да инвестирам в Керастаз, но се чудя защо съм срещала толкова мнения за появил се пърхот и дразнене по скалпа след техните продукти. Вие какво ще кажете? И като цяло цимента ли е най-предпочитаната серия? Thinking
Виж целия пост
# 324
Предпочитанията към сериите са спрямо личните нужди. Аз, например, най-често ползвам Олео Релакс(както и другите продукти от Нутритив серията). Ползвам също Циментената, но далеч по-рядко, защото косъмът ми по начало е плътен, остър и се нуждае от много омекотяване.

Относно дразненето - също е индивидуално - аз и bubka:) сме с чувствителен скалп, но нямаме дразнене от тази серия. Други дами споделиха, че имат.
Ако не ти се рискува, най-добре потърси мостри или ползвай темата за размени.   Simple Smile
Виж целия пост
# 325
Благодаря много за отговора. Писах на златна рибка да питам дали могат да ми предоставят някакви мостри, защото моята фризьорка не работи с Керастаз. В краен случай и размените...да.
Виж целия пост
# 326
Фиилинг, Алена,  Hug ! Само кой крем имате предвид? Този или този или някой друг?
Виж целия пост
# 327
Аз - втория  Peace Първият се отмива (като маска)  Peace
Виж целия пост
# 328
Аз - втория  Peace Първият се отмива (като маска)  Peace

Аз също имам предвид втория.   Wink     Hug
Виж целия пост
# 329
Аз - втория  Peace Първият се отмива (като маска)  Peace

Аз също имам предвид втория.   Wink     Hug

То вярно, че си пише, че се отмива първото, ама нали някой трябав и да чете.  ooooh! Мерси, момичета, при първа възможност ще го пробвам!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия