


тъкмо коментирахме, че баба Джеврие /от Листопад/ ряпа да яде. Имаме изигран отрицателен, сложен персонаж, съпроводен, съживен с такива походки, врътки, чупки, клепки , че шапка свалям! Страхотна Есра. Откакто пък и разбрах, че е завършила "История на изкуството" съвсем ми се издигна в очите, преди това беше подценявана от мен просто като Мукадес
тъкмо коментирахме, че баба Джеврие /от Листопад/ ряпа да яде. Имаме изигран отрицателен, сложен персонаж, съпроводен, съживен с такива походки, врътки, чупки, клепки , че шапка свалям! Страхотна Есра. Откакто пък и разбрах, че е завършила "История на изкуството" съвсем ми се издигна в очите, преди това беше подценявана от мен просто като Мукадес
как можа да си го помислиш


!Аз да питам имаме ли трейлър
!
,Дилеми е на Синеморец тия дни,затова я няма на линия!

Препоръчани теми