Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 131

  • 39 740
  • 737
# 15


А тук линк с малко снимки от сериала "Брак с чужденец", сниман 2004/2007 г.:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.330676633675953.77295. … 967311&type=1
Виж целия пост
# 16
Марияна, riviera, bebo_sn, colorblind

Значи днес чакаме veda-фрагмана !  Rolling Eyes

Злати, анкетата за най-секси актьор си е предизвикателство.. кой ще избереш - Енгин Алтан, Кенан или Фърат  Thinking Grinning
Виж целия пост
# 17


АНКЕТА: Енгин и тук поведе - за най-секси актьор:
http://www.gecce.com/anket/sizce-en-seksi-aktor-kim-749.html


Оф...пак го изпревариха ....
Виж целия пост
# 18
Ще взема да го попрегледам този "Брак с чужденец", ще е интересно да го видя Енгин с толкова къса коса и в по-комична роля. Ако някой знае линк за серии онлайн - ще съм благодарна  Hug

Мамарис, много прощален този пост - като на сбогуване?  Rolling Eyes Тръгваш ли някъде? В предната тема стегна куфарите /почти/, в тази тема явно ще ти махаме на добър път?  Laughing  Hug

Днес много тихо в темата, вий да не сте отпрашили преждевременно на семинара ! Убивах въ!  Hug

В анкетата води някакво друго създание, не го познавам! Енгин втори  Shocked, като никой път. Златеееее, личи си - не си гласувала, Фърат - последен! Бива ли така - патрон е това!  Laughing
Виж целия пост
# 19
Много се развеселих и не мога да не си споделя. Търсех нещо, не го намерих, но вижте на какво попаднах:
И друго ми се върти из главата - някой го беше подхвърлил в началото на темата още, но сте го подминали....Поне една серийка ще напълнят с Кристин. Просто няма начин....И там ще има да се косим .... CryАз много трудно я преглъщах преди тази напориста чужденка....А сега не ми се мисли. Mr. Green
newsm78 newsm78 Какво ли друго сме писали тогава?  newsm78
И колко далеко бяхме от края...Хич и не мислехме, че ще свърши.... Hug.
Виж целия пост
# 20
Скрит текст:
Здравейте момичета тъй като се местихме на морето за лятото от доста дни не съм влизала и направо ви изтървах здраво.Опитвам се да ви догоня,но със всичките задължения ми е почти невъзможно.
Благодаря ви за страхотните постове и за това, че правите темите толкова интересни  Hug[/b][/color]
Виж целия пост
# 21
Ще взема да го попрегледам този "Брак с чужденец", ще е интересно да го видя Енгин с толкова къса коса и в по-комична роля. Ако някой знае линк за серии онлайн - ще съм благодарна  Hug



Има го във Vbox7, но е с доста лошо качество и не са всички серии, но ще придобиеш някяква представа за Енгин.
Виж целия пост
# 22
Нианта Hug,споко не е почнал още семинара,просто тръстиката е доста избуяла и момичетата работят Grinning.

Вени Hug,липсваш ми мила!
Виж целия пост
# 23




Берен...оф, ох...Но момичето ни явно е щастливо.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 24
Ще взема да го попрегледам този "Брак с чужденец", ще е интересно да го видя Енгин с толкова къса коса и в по-комична роля. Ако някой знае линк за серии онлайн - ще съм благодарна  Hug



Има го във Vbox7, но е с доста лошо качество и не са всички серии, но ще придобиеш някяква представа за Енгин.
Здравейте момичета!
Благодаря за новата тема на Мариана и на всички вас за страхотното настроение,което цари тук smile3525 smile3525

Брак с чужденец са започнали да го качват в Дата
http://data-bg.org/browse.php?search=%C1%F0%E0%EA+%F1+%F7%F3%E6% … ldead=0&cat=0
Виж целия пост
# 25

Виж целия пост
# 26
 newsm51 И ти си ловец на фрагмани, знам те. Благодаря! newsm51
Виж целия пост
# 27
newsm51 И ти си ловец на фрагмани, знам те. Благодаря! newsm51

Това е фенско клипче - дамата направила клипа е от Франция.
Виж целия пост
# 28
Моля на доматите евтини и хубави Laughing

Енгин не е най секси актьор.Като актьор е беспорен талант,но пък чак най секси се съмнявам много. Hug
Виж целия пост
# 29



http://www.youtube.com/watch?v=da5F6g9axkE&feature=g-all-lik

Мустафа Булут и Керим Ългаз - така скандални. Приятно фенско клипче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия