Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 131

  • 39 740
  • 737
# 735
Добро утро!Някой май въобще не са и лягали  Simple Smile след тази УНИКАЛНА серия!Ей, за тези мънички моменти на близост мрънках предната серия.Не ми трябваше събличане ,голотии и други неща ,които ми се преписваха.Исках да видя това.Представях си  точно това .Въображението ми винаги отиваше в тази посока как двама млади и влюбени се събуждат и започват деня си с усмивка и закачки ,които продължават в друго ,а не ставане и заемане със сутрешните задължения.Но накрая и на нас ,които ни липсваха тези моменти ни се "отвори парашута".Видяхме го!

Благодаря на bebo_sn  за превода,а на Милена Попова за линка ,които беше пуснала преди да отиде да пие бира ,че никой друг не тръгваше!  bouquet  bouquet


Вече сме в другата тема 132  Grinning
Виж целия пост
# 736
Добро утро!Някой май въобще не са и лягали  Simple Smile след тази УНИКАЛНА серия!Ей, за тези мънички моменти на близост мрънках предната серия.Не ми трябваше събличане ,голотии и други неща ,които ми се преписваха.Исках да видя това.Представях си  точно това .Въображението ми винаги отиваше в тази посока как двама млади и влюбени се събуждат и започват деня си с усмивка и закачки ,които продължават в друго ,а не ставане и заемане със сутрешните задължения.Но накрая и на нас ,които ни липсваха тези моменти ни се "отвори парашута".Видяхме го!

Благодаря на bebo_sn  за превода,а на Милена Попова за линка ,които беше пуснала преди да отиде да пие бира ,че никой друг не тръгваше!  bouquet  bouquet


Вече сме в другата тема 132  Grinning

Знам ,но да запълним тази  Simple Smile
Виж целия пост
# 737
kirem & fatmagull sad sad

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия