Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 131

  • 39 740
  • 737
[/url]








 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)
 



Клипове направени от фенове в темата

       





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри






ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.


 







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА
Виж целия пост
# 1


Да започнем темата с този колаж - да сравним погледите. Те сами говорят - не търсете отговори в тях. Въпреки всичко, пътят е любов и още нещо.
Виж целия пост
# 2
Виж целия пост
# 3
Благодарим за новата тема   bouquet

Интересна снимка - http://www.fatmagulunsucune.tv/setfoto/b/67-3.JPG
Виж целия пост
# 4
В.Б.Д.- Зад кадър- репортаж.

В хотелската стая тече трескав работен процес. Хилял, Енгин, Берен, двама оператори, осветители, озвучители, гримьори и един субект на име Кенан са сред присъстващите. Последнияят е дошъл по-скоро на сгляда.

Хилял- Така Енгин, Берен, искам от вас добре да се съсредоточите. Значи предиш ните ми планове отпадат, ще внесем лека корекция в сцената, така че ме слушайте внимателно. Бях поръчала нова възглавница за любовните сцени, след като предишната изненадващо изчезна, макар и да пратих три екипа да я търсят( в този момент Енгин се прокашля и започва да мига на парцали виновно и да пърха с дългите си мигли). Туко що разбрах, че поръчката ще пристигне след два дни, забавена била  и по тази причина сега нямаме възглавница и не ми се мисли как ще я заснемаме сцената . Но пък днес една потенциална възглавница сама ни дойде на крака- Кенан, ела ако обичаш, ти ще заместиш липсващата възглавница. Чакай да те огледам, ооо чудесно и като размер си точен. Идеално.

Сцена
Фатма и Керим се прегръщат, радостни от чутата новина,  телата им се доближават, но не съвсем, сякаш някаква невидима преграда ги разделя. Започват да се целуват...

Хилял- Стоп!! Кенан ако обичаш, повдигни се малко на пръсти, възглавницата трябва да стига поне до кръста на Енгин, а ти си доста по-надолу , повдигни се, не ми се занимава после със СЕМ заради теб. Представи си , че си балерина на палци и си застанал в стандартна поза, Хаайде мойто момче, ааа чудесно , така е по-добре.  Само не се долепяй  до Енгин, няма да му остане въздух, а трябва страстно да целува Берен през това време. Охх къде е проклетата възгланица като ми трябва, ако разбера кой я е изхвърлил да му мисли.

Камера, работи, снима се сцената

Хилял- Хайде още два дубъла . Кенан стига си мърдал и шавал, знам, че ви е тесничко, но това е положението. Кенан пак си под кръста на Енгин, какво ти казах, излезе ми пришка на езика да повтарям. Хайде , стегни се.
 
Берен и Енгин се целуват, а Кенан се е се е сврял помежду им, повдигнат на пръсти и изражение в стил Умиращият лебед. Гледа злобно Енгин.  Облян е в пот, напрежението си е казало думата.
Хилял- Край, край на сцената. Кенан, мерси за помощта. Само да докопам, този който ми краде възгланиците, не е истина какво ще му се случи. Почивка 20 минути и ви чакам за следващата сцена.
 
Берен- Джанъм, беше неотразим като възглавница . Гордея се с теб. Хайде да отидем да изпием по едно кафе в почивката, уморихме се много.
Кенан- Не мога, джанъм. Погледни ми косата, отиде ми прическата. Сега оттука паля с двеста и право към фризьорския салон. Мисля и една освежаваща процедура за лице да си направя. До скоро, обичам те! – и излиза.
 
Енгин- Ела Берен, с удоволствие бих пийнал едно кафе за освежаване. Много се напрегнах с тази възглавница межу нас...

Енгин си мисли – „ Хилял, да ти имам идеите . Следващия път освен, че ще скрия новата възглавница  и този Кенан ще го заключа в гримьорната. Ще ми се прави на възглавница той, ама друг път. То и за това се искат актьорски умения, не само зализана прическа. „
Виж целия пост
# 5
Engin akyurek with beren saat clip - 66

Виж целия пост
# 6
Скачам   и тук.
Дейзи ,добре че и свекървата не  е била там,че съвсем нищо нямаше да остане от сцената Close
 
Виж целия пост
# 7
 Hug
Виж целия пост
# 8
Мариянка, riviera, bebo_sn, colorblind  
Виж целия пост
# 9
Скачам   и тук.
Дейзи ,добре че и свекървата не  е била там,че съвсем нищо нямаше да остане от сцената Close
 

Вярно си е, Кенан им стига.  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Здравейте, момичета! Hug Hug

Скрит текст:

Марианка за новото ни кътче  Hug

Благодаря за пореден път на всички момичета,
които отделят от свободното си време за нас! Hug Hug Hug Hug
Прекрасни са сърцата Ви!


Аз  сега  изгледах  серията с превод! Въпреки, че във втори сезон имаше места малко разводнени като общо всяка една серия от този сериал е повече от чудесна! Peace
Невероятна игра на  Енгин, Есра, Бюлент, Муса, Берен и всички останали. Музиката повече от прекрасна - особено щрайха - цигулките и челото - винаги, когато чуя тези моменти настръхвам.

Предварително, бях писала, че не ми се връзва отново да ни срещнат с Кристен, но май се получи добре - за да може Керим  допълнително да се убеди в любовта на Фатмето. Вечерта, когато Кристен седна на тяхната маса , погледите на Керим, които прескачаха между двете бяха страхотни - много се смях, как горкият се припотяваше. Хубав малък меден уйкенд си устроиха- мястото е прекрасно.  Peace

Мукадес и Рахми - ами брилянтно изпълнение от артистите! Оооох и аз го съжалих това бебенце - Елиф - как го държи "майка" му.... през кръста на една страна, а за виковете да не говорим. Грозна картина от караницата в "Кухнята на Роза", където Мурат разбра истината за себе си -  никое дете не заслужава, това, което той научи по този  нелицеприятен начин.

Яшарановите - възмездието ги застигна. Просто са чак за съжаление, като ги гледа човек стигнали до просешката тояга в дома на тяхната слугиня. Брилянтна игра на Муса Узунлар. Добре, че  маминото синче и братовчед му най-накрая стигнаха до разумни изводи, но не се знае още какво е намислил Ердоан. Но каквото и да е, краят им е налице. Искаше ми се на процеса да извади Признанията си, но ........ А може и да го направи - защо изписа толкова листа?????

За нашите сладури - радвам се от сърце, че всичко около тях се подрежда. Краят на делото вече се знае какъв ще е, че правото  възтържествува и че от тук нататък пътят им е чист.
Утре вечер очаквам един щастлив бъдещ татко да ни покаже най-голямата си радост! За името на бебето - признавам си - първоначално като чух, някак си не ми стана приятно, но колкото повече минава времето започвам да се съгласявам в правилния подход на Фатмагюл! Но си мисля, че трябваше заедно да го обсъдят, но така и приятната изненада за Керим  е по-голяма! А той заслужава да бъде приятно изненадван!





Виж целия пост
# 11
    newsm68  пристигам и аз,но за малко   smile3525 за мариана 

лек ден момичета,някои трябва и да работят

и по-леко с новия трейлър,че няма да мога да ви изчета довечера   
Виж целия пост
# 12
Както каза Ердоан: "Друго си е да си на първа страница"  Grinning
Виж целия пост
# 13


Това е плакетата, кояно Енгин ще получи от гласуването в TelevizyonDizisi.com. От фейса Engin Akyürek Fan Club, ще получим допълнителна информация кога и как ще стане това.

Ето линк и на другите спечелили плакети. И Ердоан/Каан е тук:
http://www.televizyondizisi.com/index.php/plaketlerimizi-bugun-v … liyoruz/81837/08/


Скрит текст:
TelevizyonDizisi.com sitesi ziyaretçilerinin oyları ile birinci gelen oyuncu ve dizi yetkillilerine bugünden itibaren plaketler teslim edilmeye başlıyor. Bugün Songül Öden ve Umutsuz Ev Kadınları ailesine plaketleri teslim ediliyor. İlgili resimler elimize ulaştığında sizleri haberdar edeceğiz.
Aşağıda sahiplerini bekleyen plaketlerimizi görebilirsiniz…
Виж целия пост
# 14
 Whistlingот ден на ден ставаме все по малко и все за по малко  Wink , но такъв е живота  Peace има и по важни неща от един филм и все пак обичам ви всички и ви прегръщам , ако някои  с нещо някога съм обидила моля да бъда извинена - било е неволно , аз просто съм по емоционална и по земна , обикновена...търсейки положителни емоции ,защото живота е труден и непредсказуем и ако ние не си го направим весел нямо на кой друг да разчитаме  Hug - това е само една тама , след нея идва друга и живота си тече ли тече  bowuu
целувки за всички




Скрит текст:
п.п. отново минавам в легалност mamarisФАТМАЮЛ ...tatti скоро не ни е забърсвал  Mr. Green !
 Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия