Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 131

  • 39 740
  • 737
# 360
Вие къде гледахте 79 серия?
Виж целия пост
# 361
Виж целия пост
# 362
Вие къде гледахте 79 серия?

Засега никъде. Каним се да я гледаме довечера около 21,00 по канал Д
Виж целия пост
# 363
Значи инфото от вчера за последният ден на снимки е било явно за Истанбул .
А тъкмо гледах клипа с партито от края на мин сезон -19,06,2011 .
Най-вероятно пак около тази дата ще и тази година.
Айде репортерките да се мобилизират -кой на лампа ,кой под маса ,зад завеса  ,искаме снимки и интервюта Laughing
Виж целия пост
# 364
Engin akyurek with beren saat clip - 71

Виж целия пост
# 365
Цитат
Последните сцени от сериала щели да се заснемат в Измир, снимките можело да продължат 3 дена. Прощалната вечеря на екипа също щяла да бъде в Измир.
Мартааааааа  Hug, ти наистина ще познаеш!
Скрит текст:
Не искам , нищо лично, сигурна съм, че ще стане много силна сцена, но не влизаше в моя сценарий  Wink
Дали и на тях им е мъчно или се чувстват облекчени?  newsm78 Много искам да знам, аз каквато съм сълзлива ако трябва да съм на прощалната вечеря ще рева от началото до края ! Много трудно преживявам разделите с нещо, някого.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 366
Вие къде гледахте 79 серия?

Засега никъде. Каним се да я гледаме довечера около 21,00 по канал Д


 Joy  Joy  Joy  Joy Евентуално !  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 367
Ще помоля ако някой има сайтовете за он лайн гледане по-късно да ги публикува.  Simple Smile
Виж целия пост
# 368
Цитат
Последните сцени от сериала щели да се заснемат в Измир, снимките можело да продължат 3 дена. Прощалната вечеря на екипа също щяла да бъде в Измир.
Мартааааааа  Hug, ти наистина ще познаеш!
Скрит текст:
Не искам , нищо лично, сигурна съм, че ще стане много силна сцена, но не влизаше в моя сценарий  Wink

"Намек:На мястото на старият символ на Фг,идва нов символ.." - ФГ  да съобщи на Керим за бебето на мястото на изнасилването - този символ  да е  новото начало   
 Дали наред с другите неща на мястото, няма да видим и това?
 
Виж целия пост
# 369
"Намек:На мястото на старият символ на Фг,идва нов символ.." - ФГ  да съобщи на Керим за бебето на мястото на изнасилването - този символ  да е  новото начало   
 Дали наред с другите неща на мястото, няма да видим и това?
 

Доколкото разбрах, от слуховете и подсказките, новината за бебето я научават на рождения й ден, а той е преди делото и преди заминаването им за въпросното място.
Виж целия пост
# 370
Какво го мислите?!  Thinking Останаха 5 часа и ще стане belli.  Peace




P.S.

Да не би някой наистина да е изгледал 79 епизод?!
Виж целия пост
# 371
раждането на Енисе ще е в тази серия , нали?

значи в 80-та ще сме много напред във времето...серия изцяло в бъдещето
Виж целия пост
# 372
Так обещаха сценаристките.В последната серия да видим как се е развил живота им след делото..Може и до сватбата на Енисе да стигнем със синът на Мустафа.
Виж целия пост
# 373
Може и до сватбата на Енисе да стигнем със синът на Мустафа.

Това ще е в трети сезон. Някъде след календара на маите.  Peace
Виж целия пост
# 374
Момичета да не ви притеснявам,но Канал Д отвсякъде забива! Току-що проверих всичко! newsm45
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия