след тази УНИКАЛНА серия!Ей, за тези мънички моменти на близост мрънках предната серия.Не ми трябваше събличане ,голотии и други неща ,които ми се преписваха.Исках да видя това.Представях си точно това .Въображението ми винаги отиваше в тази посока как двама млади и влюбени се събуждат и започват деня си с усмивка и закачки ,които продължават в друго ,а не ставане и заемане със сутрешните задължения.Но накрая и на нас ,които ни липсваха тези моменти ни се "отвори парашута".Видяхме го!

след тази УНИКАЛНА серия!Ей, за тези мънички моменти на близост мрънках предната серия.Не ми трябваше събличане ,голотии и други неща ,които ми се преписваха.Исках да видя това.Представях си точно това .Въображението ми винаги отиваше в тази посока как двама млади и влюбени се събуждат и започват деня си с усмивка и закачки ,които продължават в друго ,а не ставане и заемане със сутрешните задължения.Но накрая и на нас ,които ни липсваха тези моменти ни се "отвори парашута".Видяхме го!


Препоръчани теми