Вагинално раждане след цезарово сечение и превенция на цезаровото сечение. Тема4

  • 45 805
  • 766
# 705
rorrr, по-скоро въобще не се пъни с Яков за тая работа!  Simple Smile Опитай при д-р Маргарит Друмев (също в МД, при това работи по ЗК).  Peace Имам вече доста стабилно количество хубави отзиви за него.

Извинявам се, че не мога да се включа по другите въпроси, не смогвам. Hug
Виж целия пост
# 706
Благодаря ви за съветите Simple Smile Сигурна съм, че ще ми бъдете добра опора Simple Smile
Виж целия пост
# 707
Усмихнатото, надявам се да е така и при мен.

За коя Дончева ме питаш, от Тина Киркова ли?
Виж целия пост
# 708
Тя не е ли в свети Лазар сега?
Виж целия пост
# 709
Има договор и със "Свети Лазар", но основно е в ТК.
Виж целия пост
# 710
А знаете ли д-р Диков дали изражда сега като е в ТК?
Виж целия пост
# 711
А знаете ли д-р Диков дали изражда сега като е в ТК?
Не ми се вярва да не изражда, той там е в стихията си.
Мога да ти дам телефон ако искаш.
Виж целия пост
# 712
Тинки, аз имам някакъв негов телефон, но много отдавана ми го е давала една негова пациентка, би ли ми го пратила, за да го сравня. Много ти благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 713
Усмихнатото, надявам се да е така и при мен.

За коя Дончева ме питаш, от Тина Киркова ли?

Да, за нея - д-р Марта Дончева. Работи си в ТК, като има договори и със Св.Лазар, и с клиниката на Мазнейкова. Но там не е място като за нас (при Мазнейкова де), доколкото проучвах преди време..
Виж целия пост
# 714
devikici,др.Диков изражда в ТК.Аз раждах при него в края на март.За съжаление имаше усложнения и минаме на секцио.Той е страхотен,ако искаш телефон,ще ти го дам Wink
Виж целия пост
# 715
Благодаря ви за отговорите!

Сега да си върна думите назад за докторката ми от ЖК. Днес бях при нея за тонове и за МБ. Трябваше и да ѝ кажа коя дата съм си избрала. Поиска да ѝ кажа датата, за да ме запише, а аз ѝ отговорих, че не съм избрала, тя с най- голямото спокойствие каза, че тогава тя ще ми избере и аз почти се разревах (защо ми беше така криво, като знам, че няма да раждам при нея, нямам обяснение), тя като ме видя и ме помоли да седна. Поговорихме си доста, попита ме защо се е стигнало до секцио, разказах ѝ. Предупреди ме, че ако ме остави да си тръгне раждането е много вероятно пак да стане така и да се наложи пак операция, аз ѝ отговорих, че  това напълно ме устройва и че това искам да си тръгне раждането само, а какво ще става после никога не е сигурно. "Точно с мен от мен ли се притесняваш да говориш за това?", не можах да повярвам на това изречение. Каза, че състоянието ми (добър доплер, тонове, кръвно, изследвания) напълно го позволява, не ѝ споменах за херпеса, защото тогава датата не ми мърдаше, за това ще се консултирам с друг. После ме предупреди, че ще трябва да ме прехвърли на колега, защото тя излиза в отпуск от 10,08, без да чакам да довърши се съгласих, то май от това още повече ми олекна, че няма да е наблизо.

И сега вече съм спокойна, само дано и изследванията ми са добри и бебка да реши да тръгне сама  Praynig.

devikici,др.Диков изражда в ТК.Аз раждах при него в края на март.За съжаление имаше усложнения и минаме на секцио.Той е страхотен,ако искаш телефон,ще ти го дам Wink


Благодаря ти, много ще ми е от полза телефона му.
Виж целия пост
# 716
Супер!  Hug

Стискайте палци на една мама, на която й предстои VBAC. Мисля, че не пише тук (или поне не съм разбрала, ако пише!  Mr. Green) Дано всичко мине добре и да затвърди VBAC Позициите във Варна!  Praynig
Виж целия пост
# 717
Стискам ѝ палци, дано всичко мине леко и по най- добрия начин!

Нощни очи, да ни пишеш после как е било, ако мамата е съгласна.
Виж целия пост
# 718
devikiciHug. Аз също така ревах след една ЖК... когато АГ-то ми каза, че бебето още е седалищно, и че явно е малко вероятно да се обърне, и че ще трябва секцио.. Напълно наясно бях, че не тя определя как ще се ражда - най-малкото няма тя да е в израждащия ме екип, но.... ние, желаещите ВБАК, сме много чувствителни, защото знаем, че е трудно да се намери някой, който да ни подкрепи в това желание. В същото време е много трудно сами да си отстояваме правата и да се борим с всички в нашето бременно състояние.. Така че реакцията ти е напълно нормална, мисля аз. Радвам се, че сега си по-спокойна, стискаме всичките налични палци да са добри изследванията и тази история с херпеса да се окаже просто поредното препятствие, което ще преодолееш  Hug Hug Hug

Стискаме палци и на варненската майка!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 719
Момичета, имам файла за VBAC на Hypnobabies. Ако някоя от вас желае да пробва и това, мога да ѝ го изпратя по скайп безплатно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия