ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012 ..::19::..

  • 22 612
  • 729
# 645
Аз рева вече, заради Пирло и Джиджи, последното голямо първенство на тези големи футболисти. Не заслужаваха да го завършат така позорно Confused
Виж целия пост
# 646
Честита купа на Испания!
Виж целия пост
# 647
ESPAÑAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Ох, умирам от радост... Ох, сърчицето ми... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 648
Аз рева вече, заради Пирло и Джиджи, последното голямо първенство на тези големи футболисти. Не заслужаваха да го завършат така позорно Confused
Анджък, и аз това имах предвид  Confused... Другите им съотборници са млади и тепърва ще печелят купи, но точно тези двамата трябваше да имат шанса да вдигнат купата днес.
Виж целия пост
# 649
ESPAÑAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Ох, умирам от радост... Ох, сърчицето ми... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ох, и аз, ако не беше беба щях да съм навън, направо са полудели!
Честита ни титла, сътворихме история!
Виж целия пост
# 650


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 651
Прекрасни Heart Eyes
Виж целия пост
# 652
Еееето го и Лео Торес: Flutter

 

 



Сори. Просто са ми много Шладички. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 653
Честито на Ла Фурийската агитка!   bouquet
Истината беше, че играеха с много настроение и голяма лекота  newsm10
Заслужена победа и защита на бившите си титли.

Италия не бяха това, което показаха на предишните мачове...

Ай наздраве  Mr. Green !
Виж целия пост
# 654
Торес печели Златната обувка. Wink Party Party Party
Виж целия пост
# 655
Гаджето на Касияс го интервюира и в края той я награби,а тя се засрами.... Laughing Laughing Laughing,беше много истинско и вълнуващо!
Коментарите по испанската тв са велики просто! Laughing
Виж целия пост
# 656
Те и на световното така направиха, после се въртя по всички телевизии интервюто Laughing
Виж целия пост
# 657
Виж целия пост
# 658
Ура! УРА! Испания изкърти!   ura

Така зверски се умилих от Нора на Торес, с тая нечовешка тъмно синя пола... Егаси куклата прекрасна!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 659


Спирам се. Просто радостта ми ескалира. Embarassed Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия