Азиатска козметика и грим

  • 79 002
  • 743
# 510
здравейте моми4ета,
иска ми се и аз да пробвам някой от азиатските ББ-кремове (особено след като про4етох, 4е избелват петънца). Кой от вси4ките кремове бихте ми препоръ4али и какъв цвят? кожата ми е смесена, нося ФДТ на Chanel perfection lumiere #10 beige, на MAC face& body #C2, MAC mineralize satinfinish #NW20.
в последстие видях, 4е съм объркала темата, а ве4е не мога да изтрия поста.
Виж целия пост
# 511
За златисти опаковки се сещам за три -
Скрит текст:
Skin79 snail nutrition , Skin79 Super+ Gold Label , Skin79 Oriental Gold. Обаче не мисля, че някой от тях има блестящ ефект Rolling Eyes
Между другото, би трябвало да се преместим в темата за бб кремове , да не ни се скарат


 CrazyОООО, златна си хихихи, ORIENTAL GOLD, търся ))))   bouquet


За по темата имам питане за SNAIL CREAM. От кои сте доволни? Иска ми се да си взема и оттях, но не знам на кой да се спра newsm78
Виж целия пост
# 512
Пробвах няколко крема с охлюви-SKIN79 Snail Nutrition BB Cream,THESKINCONCEPT,един от мострички,само дето не помня какъв беше.От никой от тях не бях особено впечатлена.Поне за моята кожа продуктите на SKIN79 изобщо не ми пасват(и в момента имам един ББ крем,който си търси нов ползвател).Интересно ми звучи Mizon Snail Repair Cream,но още не съм се наканила да го пробвам.
Получих нощната терапия с червено вино.Има вид на желе,ухае на грозде отел,който недолюбвам,и поне засега след 2 ползвания не забелязвам да прави чудеса Grinning Но ще си я ползвам.С виното обаче получих мострички на това чудо-Etude House Moistfull White First Essence.Овлажнява,затяга порите и съдържало 90% хидролизиран колаген. Смятам да е следващата ми покупка.
Виж целия пост
# 513
Преглеждам темата от време на време, но не съм я чела цялата Blush Simple Smile
Въпросът ми е има ли сред корейските и др. марки, които се обсъждат в темата нещо ефективно за пигментни петна?
Виж целия пост
# 514
Записвам се при вас с въпрос  Hug

Можете ли да ми препоръчите почистващи средства? Гел, пяна, гел-пяна, тоник? С комбинирана кожа съм.
Виж целия пост
# 515


Момичета, случайно някой да е ползвал точно тези китайски лентички за премахване на черните точки или подобни?
Виж целия пост
# 516
Момичета мисля да си поръчам [ETUDE HOUSE] ETUDEHOUSE Woo~ Baby Lip Plumper #02 Pink
и Imju  Fiberwig Mascara:)
Някоя от вас ползвала ли ги е и съответно препоръчва ли ги?
Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 517


Момичета, случайно някой да е ползвал точно тези китайски лентички за премахване на черните точки или подобни?
Аз съм ги поръчвала 2-3 пъти за позната.Първият път се наплесках и аз,но намазах сместа тънко и едва отлепих няколко парчета.После я измих.Познатата маже дебел слой и няма проблем.Доволна е от почистването.
Виж целия пост
# 518
zdr hora tyi kato na skoro toest predi nqma i chas razbrah za bb cream i bih iskala da popitam ako moje da mi preporychate nqkolko Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 519
zdr hora tyi kato na skoro toest predi nqma i chas razbrah za bb cream i bih iskala da popitam ako moje da mi preporychate nqkolko Stuck Out Tongue

Имате цяла тема по въпроса - дори е трета по-ред, в нея ще Ви бъде по-лесно да се ориентирате според нуждите и изискванията си.
Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 520
Здравейте! Аз бих искала да попитам какви продукти най-често си взимате, на кои марки,освен бб кремовете. Simple Smile Как да се ориентирам кое е качествено и предпочитано, за да пробвам нещо евентуално? newsm78
Виж целия пост
# 521
Аз все още нямам предпочитана марка. Последно си взех почистващите маски на daiso за мъже и жени. Моите черни точки ли бяха упорити или маската не става, не знам /факт е, че ми помогна само екстрактор/.
Виж целия пост
# 522
На 10-ти април си получих ББ крема на Skinfood в цвят Light beige.
Моята кожа е светла, смесен тип, сухи бузи, омазняваща се Т-зона. Кремчето се води че е за мазна/смесена кожа със sebum control и матиращ ефект...
Да, ама НЕ! В по-хладно време издържа до 3-4 часа, в по-топло - максимум 2, и после трябва да прибягвам до пудрата  Confused
Покритието е средно, няма кир ефект, цвета ми пасна, не ми запушва порите, попива добре, позволява напластяване, икономичен е, но в крайна сметка няма да си поръчам втори път такъв.

П.С.  ползвала съм и мостра на розовия Super plus Skin79 и може би не лъсвах толкова много с него, но това беше като още времето беше хладно, сега лятото не знам как ще се държи.

Записвам се с мое мнение от темата за ББ-тата.
И след като изчетох цялата тема, мисля да си поръчам лимоновата маска и тази за черните точки.
Май и към пяната със зелен чай съм се ориентирала  Rolling Eyes

Някой не е ли пробвал балсамите на Baviphat?
Виж целия пост
# 523
Аз съм разочарована от маските на дайсо http://i1.squidoocdn.com/resize/squidoo_images/-1/lens16695061_1 … charcoal-mask.jpg и http://3.bp.blogspot.com/__wmFLIYKYcg/TSOqEUG8SLI/AAAAAAAACQA/LL … B1c%25C4%25B1.JPG . Правих ги на нормална кожа, на кожа с предварително разширени пори. Ефекта беше нулев, само от черната се махна една точка.
Виж целия пост
# 524
Записвам се при вас с въпрос  Hug

Можете ли да ми препоръчите почистващи средства? Гел, пяна, гел-пяна, тоник? С комбинирана кожа съм.

И аз съм в търсене на същото.До тук съм се спряла на тази маска.Една бг блогърка много я похвали за буквално  премахване на черните точки около носа:hug:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия