Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 861
  • 721
# 90
Не мога да изчета цялата тема. Случвало ли се е някой да напише нещо от сорта на "ега ти ужаса, ти нормална ли си, пфуу боклук"...
 Или да си трая?!  Grinning

Както се казва ... "Боклукът за една е съкровище за друга!"  Heart Eyes
Хора всякакви, както и вкусове, за това ако една блуза на мен ми харесва, не е задължително да харесва и на теб без значение дали е взета от ВУ или от Мол-а  Peace

Виж целия пост
# 91
аз пък не си спомвням да съм прочела нещо от типа - ауу колко е грозно, как можа да си го купиш  Simple Smile в темата...та все си мисля, че който каквото  не хареса по-точно именно премълчава или пропуска да изкоментира специално.
Виж целия пост
# 92
Ама какво по-нормално от това, всеки да си има свой вкус . Както е казала F.a.t.e. :"Боклукът за една е съкровище за друга!"
И защо да е необходимо да казваме колко не ни харесва нещо, като можем  да кажем кое ни е харесало и така да не се нагрубяваме.
Ери, помисли как би се почуствала ако някой нарече облеклото ти откровен "боклук".
Точно затова, между другото не съм публикувала снимки на находките ми скоро, прецених,че щом на мене ми харесват и се чувствам  добре в тях, мнението на останалите е без значение.
Обаче следя темата с интерес, има момичета със сходен на моя вкус и от тях черпя идеи.
Има и дрехи, които бих носила с удоволствие но не ми стига кураж и така.
Ох отнесох се, извинете    bouquet
Виж целия пост
# 93
Случвало ли се е някой да напише нещо от сорта на "ега ти ужаса, ти нормална ли си, пфуу боклук"...
 Или да си трая?!  Grinning

И що да си траеш? Преди време бях попитала за една пола на калинки какво толкова й харесват  Laughing Откровени боклуци за мен виждам понякога тук, но не споделям. Понеже може моите "находки" да са боклуци за друг...

Полата на калинките е моя. Тогава не се впрегнах от мнението ти, разбираемо е един да харесва едно, друг друго, но сега честно казано се засегнах.
Никога не бих коментирала, ако нещо не ми харесва. Не познавам лично хората, които постват снимките си тук и не бих могла да преценя как би им стояла дадена дреха, защото няма да си ги държат по закачалките, все пак. Може пък точно тази дреха да стои идеално на физиката им, или пък цвета да пасва на тена им или на цвета на очите им, въпреки че не е моя стил. Важното е, че те са си я харесали и се харесват в нея!
Виж целия пост
# 94
Една дреха сама по себе си не представлява кой знае какво.
Важен е човекът в нея, духа с който я носи, поведението и т.н. и т.н. неща.
Така висящо нещо на закачалка, може човек и за парцал да го помисли. Но облечено и с добита цялостна визия, нещата са други.
Виж целия пост
# 95
Случвало ли се е някой да напише нещо от сорта на "ега ти ужаса, ти нормална ли си, пфуу боклук"...
 Или да си трая?!  Grinning

И що да си траеш? Преди време бях попитала за една пола на калинки какво толкова й харесват  Laughing Откровени боклуци за мен виждам понякога тук, но не споделям. Понеже може моите "находки" да са боклуци за друг...

Полата на калинките е моя. Тогава не се впрегнах от мнението ти, разбираемо е един да харесва едно, друг друго, но сега честно казано се засегнах.
Никога не бих коментирала, ако нещо не ми харесва. Не познавам лично хората, които постват снимките си тук и не бих могла да преценя как би им стояла дадена дреха, защото няма да си ги държат по закачалките, все пак. Може пък точно тази дреха да стои идеално на физиката им, или пък цвета да пасва на тена им или на цвета на очите им, въпреки че не е моя стил. Важното е, че те са си я харесали и се харесват в нея!

О това е абсолютно така. Бях си взела една дъ;га риза на бяло и червено райе и когато половинката я видя на закачалка изкоментира "какво си го взела това ще си като някаква полска селянка" Joy
Е да ама като я облякох с дънки, висока обувка, гримче, червилце в подходящ тон и изведнъж се оказа, че много ме харесва с нея, а на закачалката изобщо не му допадна.
Виж целия пост
# 96
И аз имам една рокля, която показвах тук, мисля на Есприт. ) Като я погледне човек, ще каже че е идеална, за да копая в градината. ))))) Но облечена на мен лично ми харесва как стои и много и се кефя. )
Пука ми, че на някого не му харесва. )  Laughing Пък и то при моята фигура и телеса има тоооолкова много неща за "харесване". )))))
Виж целия пост
# 97
Пък и то при моята фигура и телеса има тоооолкова много неща за "харесване". )))))
Харесай си един режим и го почвай. Ей ме на 6-7 кг ме делят вече от предишното тегло и с - 24кг за сега от старта, доволна съм, зарязвам телесата малко по-малко. Grinning
Виж целия пост
# 98
изпуснах ви...

Скрит текст:
Бенджолина, какъв ти е режима?
Виж целия пост
# 99
Всеки има вкус и свобода да си купи това, което му харесва. Аз, когато харесам нещо, ще споделя. Но това, че нещо не ми допада не означава, че не е хубаво. И ще замълча. А толкова хубави неща съм виждала тук, че благородно завиждам. Заради една дама от тук съм си планувала пътешествие до Плевен, ама да видим кога  smile3525
Само да не превърнем темата в тема за отслабване.
Виж целия пост
# 100
Всеки има вкус и свобода да си купи това, което му харесва. Аз, когато харесам нещо, ще споделя. Но това, че нещо не ми допада не означава, че не е хубаво. И ще замълча. А толкова хубави неща съм виждала тук, че благородно завиждам. Заради една дама от тук съм си планувала пътешествие до Плевен, ама да видим кога  smile3525
Само да не превърнем темата в тема за отслабване.

Знам,че не съм аз дамата,нооо....предполагам коя е,за това като решиш и скокнеш насам,моля свиркай!!!!!!!
Относно диетите,знам,че не им е тук мястото,нооооо все дами мили сме,за това искам да споделя нещо-от 20 дена съм на диета,но по здравословни причини и свалих 6 кила,като си ям като прасе!Ако някой иска да знае как да пише на лични,чеее..голям спам,ще ме линчуват  Mr. Green
Виж целия пост
# 101
Само да не превърнем темата в тема за отслабване.
Е споко де, няма:) Един спам пост и се притесни, нагоре съм си по темата.
Който се интересува от друго на лични  Mr. Green
Виж целия пост
# 102
Simple Smile
Аз съм спокойна. И с удоволствие ще прочета как се отслабва бързо и ефикасно.
Ама имам страх от наблюдатели, които само това чакат и ще ни метнат темата някъде в дън гори тилилейски  Joy
Така че, Бенджолина и ri4ko, споделете.
Виж целия пост
# 103
ri4ko, да не те познавам, да каже човек, че имаш нужда от отслабване...))) Ама....ти накъде повече?. )))))
Пиша на лични. )

Alleisha, заповядай, ще си спретнем една среща. )))))
Виж целия пост
# 104
А-а-а-а-а-,не може всичките слаби, а ние ,които не знаем-дебели Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия