Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 862
  • 721
# 480
Веднъж отидох в деня на зареждането - по обед. Не мисля да си причиня това повторно - то не бе блъсканица, не бе чудо. Ще си изчакам аз началната еуфория да премине (но като се замисля, сега наитина може да няма толкова хора, определено града е опустял  Thinking).
Виж целия пост
# 481
Здравейте ,момичета, бихте ли ми казали как са цените и дрехите в магазините Хумана, тъй като след няколко дни ще открият такъв в града ни   Party
Виж целия пост
# 482
Здравейте ,момичета, бихте ли ми казали как са цените и дрехите в магазините Хумана, тъй като след няколко дни ще открият такъв в града ни   Party

Така ли? Къде ще е?
Виж целия пост
# 483
В Кауфланд в Дружбите (за Русе става дума)
Виж целия пост
# 484
В Кауфланд в Дружбите (за Русе става дума)

Мерси. Кога ще е откриването, за да проверим какво има?
Виж целия пост
# 485
На 21ви...Пише специална цена 1,99 лв..мисля,че е на килограм  newsm78
Виж целия пост
# 486
На 21ви...Пише специална цена 1,99 лв..мисля,че е на килограм  newsm78
Ако цената е такава ще е страшно голяма лудница в магазина. Но ще проверим как е.
Виж целия пост
# 487
На 21ви...Пише специална цена 1,99 лв..мисля,че е на килограм  newsm78

Хаха, глупости, вече никъде няма такава цена, дори и на разпродажба.  Laughing

В нашите стари Хумани на брошурата за предстоящото зареждане също пишеше цени от 1.99, но съм убедена, че става дума само за някакви си стоки, дето или са малко като количество, или са покривки, нещо от сорта.  Laughing Laughing

Иначе цените им са високи, що-годе изгодно е да се пазарува като имат - 50 %, защото като тръгнат да разпродават в последните дни на месеца обикновено нищо хубаво не е останало, макар че пак се намират някои неща.
Виж целия пост
# 488
Днес ходих на зареждането, но нищо особено.
Взех все пак една пола, много ми хареса, макар да ми е малко големичка. И една рокля като за морето. ) После ще снимам.
Мерих няколко блузки, ама или широки, или тесни в бюста. (
Виж целия пост
# 489
Днес ходих на зареждането, но нищо особено.
Взех все пак една пола, много ми хареса, макар да ми е малко големичка. И една рокля като за морето. ) После ще снимам.
Мерих няколко блузки, ама или широки, или тесни в бюста. (

Вчера някой беше казал, че няма нужда от нищо лятно.  Laughing
Виж целия пост
# 490
Киса, е вярно е, нямам. ) Ама как да излезе човек с празни ръце. )
Иначе мерих страхотен панталон, тип дънки на Онли. С етикетите, чистак нов. Излизаше 14лв, утре ако е останал може да мина да го взема. ) Той си е за есента вече, че е доста плътен.
Виж целия пост
# 491
14 лв не давам, дори да е есенен или зимен.  Mr. Green

Едната ми кафява блузка от супертънката интересна материя дето я показвах  след пране в пералнята нещо стана на г*з - сега е по-плътна  Shocked, заваляна, изобщо, нямам идея как се получи, досега всичко съм прала в пералнята, най-много нещо по-фино да сложа в торба-мрежичка, нищо не ми се е прецаквало... ще си я нося вкъщи май  Tired
Виж целия пост
# 492
На 21ви...Пише специална цена 1,99 лв..мисля,че е на килограм  newsm78

Хаха, глупости, вече никъде няма такава цена, дори и на разпродажба.  Laughing

В нашите стари Хумани на брошурата за предстоящото зареждане също пишеше цени от 1.99, но съм убедена, че става дума само за някакви си стоки, дето или са малко като количество, или са покривки, нещо от сорта.  Laughing Laughing

Иначе цените им са високи, що-годе изгодно е да се пазарува като имат - 50 %, защото като тръгнат да разпродават в последните дни на месеца обикновено нищо хубаво не е останало, макар че пак се намират някои неща.
Не съм съгласна! В Хумана зареждат постоянно, даже разправят, че е на всеки час. На левчето съм си взимала страшно готини неща на Motivi, Sisley от новозаредената закачалка Grinning
Виж целия пост
# 493
на миналото зареждане ходихме в 9.00 с детето ... нямаше кошници и беше фраш с народ  newsm78 сигурно хората ходят в 8.30
сдобихме се с чудна рокля и 3/ 4 дънки обаче  Peace


Сигурно е било 10 щот те тогава отварят  Hug
Иначе ... да ... кошниците изчезват на първите десет секунди след отварянето на вратите  Mr. Green
До сега все се блъсках и аз, но вече не ми се рискува и ще вляза след блъсканицата. Надявам се хората да са на почивка и да няма толкова много /всеки път има около 50-60 човека пред вратите  ooooh!/
Пък и смятам само някаква рокличка да погледна за по-едрички  Mr. Green и евентуално на мъжо панталонки  Heart Eyes
Вече не ми трябват толкова дрехи  Crazy
Joy Joy Joy абе помня че едвам дигнах щерката и тя все мрънкаше че много рано
 Peace добре че каза 10 че като нищо щях да се замъкна в  hahaha 9.00
Виж целия пост
# 494
На 21ви...Пише специална цена 1,99 лв..мисля,че е на килограм  newsm78

Хаха, глупости, вече никъде няма такава цена, дори и на разпродажба.  Laughing

В нашите стари Хумани на брошурата за предстоящото зареждане също пишеше цени от 1.99, но съм убедена, че става дума само за някакви си стоки, дето или са малко като количество, или са покривки, нещо от сорта.  Laughing Laughing

НЕ СЪМ сигурна дали пишеше 1,99 лв за килограм или ОТ защото не се загледах чак толкова..

Все някой ден ще го прослушам,само да намалее интереса, не обиичам гъчканици..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия