Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 861
  • 721
# 525
Находки за свободното време:

Суитшърт с къс ръкав
Честно казано, връхните дрехи с къс ръкав са ми доста непрактични, но стои свежо и викам "айде, давай и такова да имам".  

пола Имам подобна, но до под коляното - харесвам този модел, но се гладят ужасно трудно.

Имам поне още 20 накупени неща, идея нямам защо точно тези реших да снимам.
Виж целия пост
# 526
елхичка, не успях да видя снимките  newsm78
Виж целия пост
# 527
Проблема е в моя телевизор. След малко ще ги оправя.
....
Мисля, че вече е ОК.
Виж целия пост
# 528
Проблема е в моя телевизор. След малко ще ги оправя.
....
Мисля, че вече е ОК.

Още не е Simple Smile
Виж целия пост
# 529
Момичета, в 33 Пловдив има ли обувки?
Виж целия пост
# 530
Момичета, в 33 Пловдив има ли обувки?

Да, в стаичката на втория етаж  Peace

елхичка все още нищо не се вижда  Heart Eyes
Виж целия пост
# 531
Момичета, в 33 Пловдив има ли обувки?

Да, в стаичката на втория етаж  Peace

елхичка все още нищо не се вижда  Heart Eyes
Мерси Фейтче, утре към 10часа съм решила да съм там, дано след днешния щурм си намеря нещо  Grinning
Виж целия пост
# 532
Момичета, в 33 Пловдив има ли обувки?

Да, в стаичката на втория етаж  Peace

елхичка все още нищо не се вижда  Heart Eyes
Мерси Фейтче, утре към 10часа съм решила да съм там, дано след днешния щурм си намеря нещо  Grinning

И ние ще сме там с мъжо ... дано утре имам повече късмет  Mr. Green
И дано магазина да е подреден, че след таково турнадо като днешното е кошмар да се гледа  ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 533
F.a.t.e.  пусни новия календар на ЗЗ как намалят че аз чакам малко да понамалее цената и тогва ще ходя , благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 534
F.a.t.e.  пусни новия календар на ЗЗ как намалят че аз чакам малко да понамалее цената и тогва ще ходя , благодаря предварително Hug

Няма нов календар ... вървят като предния месец цените  Peace

27,99 лв./кг.
21,99 лв./кг.
15,99 лв./кг.
  9,99 лв./кг.
  5,99 лв./кг.
- последната седмица са падащи 4,99 лв./кг.  3,99 лв./кг.  2,99 лв./кг. и т.н  Heart Eyes

Стоките за бита - чаршафи, пердета и други за на 15 лв./кг. първите три седмици  Heart Eyes
Виж целия пост
# 535
vanichka75, на вторият етаж в дъното. Отворена е през седмицата след 16ч и в събота и неделя по цял ден.
Благодаря!  bouquet Утре ще мина да видя, какво има в стаичката.
Виж целия пост
# 536
Абе мисля си някоя тема ми липсва откакто съм с новия профил и днес се сетих че е точно тази  Heart Eyes
Виж целия пост
# 537
Понеже виждам, че повечето от вас искат хубави и нови обувки, реших да споделя за едно магазинче ВУ! Намира се в кв. Дианабад точно срещу фитнес залата на Дианабад, не мога да се сетя как се казваше булеварда но през там минават автобусите: 88,94,102. Не знам като цени колко струват но мисля че всеки чифт си е с отделна цена а аз обърнах внимание на два чифта зимни детски ботушки GEOX. Бяха естествена кожа такива пухести отвътре и чистак нови или поне по подметката си личеше, че не е стъпвано с тях. Единият чифт струваше 22 лева. Дано сте ме разбрали  , че не съм много по обясненията. Simple Smile
  Може ли по-точно да обясниш къде  се намира въпросния магазин
Ами както казах, не съм много по обясненията общо взето каквото съм написала това е. Чудя се какво друго да дам като ориентир........ сещам се, че имаше доста голяма стоматология на близо! Сега ми подсказа мъжо, че е срещу хотел Диана във една нова кооперация на 1ви етаж. Дано да съм успяла този път.  Crazy Simple Smile
Виж целия пост
# 538
Аз днес голям пазар направих. Бяхме във всички 33. Вдигнали са си цените и явно в повече им е дошло на хората, защото имаше страхотни неща, въпреки че миналата седмица е било зареждането. От този в Дружба си тръгнахме с голяма торба дрехи, от този в Младост с дънки, а от Мусагеница с една тениска. Общо към 30лв да е било удоволствието. Иначе като сложихме дрехите на кантара в Дружба и показа 20лв., ми се видя доста. После приятелят ми ми напомни, че само едната тениска, дето я взехме нова струва поне 50лв., се сетих защо обожавам тези магазини  Laughing Сега ги изпрах и се сушат, утре снимки. Но набързо: две поли( едната е тюлена, за една мацка от темата  Heart Eyes ), две тениски, един потник, дънки, за приятеля ми тениска и риза.

Очаквам с трепет магазина в Люлин  Heart Eyes
Виж целия пост
# 539
Момичета, а каква е схемата с Хумана, как им вървят цените, някой може ли да ми каже?
Тази седмица минах, но всичко ми се видя прекалено скъпо... на 16ти е било зареждането (на Тракия във Варна).
Искам да отида на по-ниските цени, струва ми се, че пак ще са останали хубави неща,
стоката като цяло ми се видя много хубава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия