Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 858
  • 721
# 660
Здравейте,
отскоро съм в Пловдив, и виждам че има много хубави отзиви за 33..А Маниите как са? И колко? Струва ли си да ги издирвам, или да заложа на "сигурно", доверявайки ви се напълно?  bouquet
Виж целия пост
# 661
Мирама, честити находки Heart Eyes
Всичко е в много мой стил, но ризата туника ми лепна на сърцето. Направо на ум я съчетах, че и бижута добавих Blush

И аз имам такава риза, но трябва да видя с какво да яобличам, че като я облека с дреха, която не е по тялото и стои кофти...като мечка съм Simple Smile
Виж целия пост
# 662
здравейте,случайно попаднах на тази тема и по тази причина си направих профил.Аз и дъщеря ми много обичаме тези магазини и имаме страхотни находки.Ето и няколко:

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/296340_2 … _1095557192_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/319986_2 … _1802945521_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/292273_4295160237 … 0_411143557_n.jpg и трите са облечени от ВУ

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/538077_4 … _1217853167_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/563975_4 … _1678932477_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296748_2637691936 … 028_2544558_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300773_2637703269 … 248_7950422_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/600154_4 … _1705740992_n.jpg

ето и приятелки на дъщеря ми облечени също от там:

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/480409_4840709582 … 0_752249241_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/320400_2732266927 … 2_891630405_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/419555_3 … 4_128553047_n.jpg

Виж целия пост
# 663
Страхотна мацка е дъщеря ти, макар че аз никога не бих разрешила на майка ми да публикува мои снимки от фейсбук тук  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 664
Mirama много много хубави находки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 665
юлфет ибрям,
Добре дошла.
Друго си е дреха на манекен.
Много са хубави находките.

Mirama,
роклята на френската марка /ей тук слагам емот иконката за звучна целувка с три пръста/ newsm74
Виж целия пост
# 666
здравейте на мен също много ми хареса туниката...   с месеци търсех нещо подобно ....
Взех си един панталон който много харесах но е много по мен и имах нужда от нещо подобно , гледах и в нормален магазин (макар че ми се вижда много да дам 30 лв. за риза ) но и не си харесвам нищо   
http://denica3.snimka.bg/hobby/vu.692004---това е панталона  за 4 лв
http://denica3.snimka.bg/hobby/vu.692004.27936839 а това е туниката която взех на предпремиера от манията и ми излезе 10 лв но не ми досвидяха защото много си я харесах и стои добре с панталона
Виж целия пост
# 667
юлфет ибрям, всичко е страхотно и манекенката и дрешките  Simple Smile
Виж целия пост
# 668
Юлфет ибрям, страхотни находки и щерка ти е сладка! A от къде пазарувате?
Виж целия пост
# 669
Момичета, малко хелп. )
Взех онзи ден една пола на Веро Мода, чистак нова. Сега като тръгнах да я пера видях, че още и стои това пластмасовото, което слагат за защита от кражби.
Как изобщо се маха това чудо? По магазините имат едни машинки, ама аз как да го разкарам сега?

най-добре е да намериш някой в магазин, който да го махне. Ако не, доколкото зная може да се махне иглата с нещо остро, но има опасност да нараниш плата
Виж целия пост
# 670
Честито, находки, момичета! Страхотни неща - плакна очи с вашите, аз тези дни нямам време за ВУ.
Виж целия пост
# 671
Някой спомена Мания в Младост 4 .... да знаете кога и къде смятат да я отварят?

Питам защото за други през седмицата нямам време... събота и неделя все не стигам... а така през седмицата, за почивка Simple Smile ще мога да отскачам....  Embarassed
Виж целия пост
# 672
Някой спомена Мания в Младост 4 .... да знаете кога и къде смятат да я отварят?

Питам защото за други през седмицата нямам време... събота и неделя все не стигам... а така през седмицата, за почивка Simple Smile ще мога да отскачам....  Embarassed
В момента в Маниите има промоция до края на юли има процент отстъпка с толкова който ден сме-днес е 27% HugВчера си взех едни блузки от зала Б върху 2лв.кги с 26%отстъпка-излязоха ми стотинки!А в Мл-4 ще открият Мания в сградата на Флоримонт/така ли се пише-не знам newsm78/
Виж целия пост
# 673
А в Мл-4 ще открият Мания в сградата на Флоримонт/така ли се пише-не знам newsm78/

Тъй се пише ... ех не ми е много близо ... но ще видим Simple Smile Мнооооогооооо ми се "рови" вече Sad
Виж целия пост
# 674
Страхотна мацка е дъщеря ти, макар че аз никога не бих разрешила на майка ми да публикува мои снимки от фейсбук тук  Rolling Eyes

Благодаря ти!Вече ми се скараха даже,просто не съм снимала дрехите отделно и реших да се поразровя из фейсбук.


Юлфет ибрям, страхотни находки и щерка ти е сладка! A от къде пазарувате?

От Русе съм-магазин Мания


юлфет ибрям, всичко е страхотно и манекенката и дрешките  Simple Smile

Благодаря ти!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия