Нашите second hand находки- част 9!

  • 61 858
  • 721
# 705
Някой знае ли кога е зареждането на софийските ЗЗ в младост и дружба?
До вчера в Младост беше 9,99, така че сега трябва да е последната седмица от старото зареждане.


Виж целия пост
# 706
аз гледах онзи ден едно мн направено малко магазинче  на Витошка до  централният вход на южен парк, мн сладурско изглеждаше, но не успях да вляза, а и предполагам е подбрано с подбрани цени Simple Smile някой случайно да е влизал Simple Smile

Иначе сега съм с детето и никак не мога да обикалям, а ми се ще....  така си мечтая да направят някой по-голям близо до нас, ама няма...

иначе ново имам само едно топ-че на веро мода, едно зелено потниче и едно лилаво за детето, на общата сума 1,50....

А за картърс...чак пък толкова нещо спец. да са им дрехите...хубави, но нищо кой знае какво и всъщност имат и доста дрехи със щампи Wink
Виж целия пост
# 707
F.a.t.e. , въпросът не беше ли за софийските 33  newsm78 Все си мисля, че като бяхме миналата седмица беше 21.99лв

Майя, Младост и Дружба не зареждат в един ден.
Виж целия пост
# 708
F.a.t.e. , въпросът не беше ли за софийските 33  newsm78

Дааа, беше, беше... Laughing (да поспамя малко  Embarassed)
Виж целия пост
# 709
F.a.t.e. , въпросът не беше ли за софийските 33  newsm78

Дааа, беше, беше... Laughing (да поспамя малко  Embarassed)

И аз да поспамя   Mr. Green извинете, че не съм разбрала  Blush
Виж целия пост
# 710
И аз отскоро съм фенка на магазини. Отдавна не бях си купувала нещо ново, а се падам и скрънзичка, така че секъндхендовете много ми допаднаха. Забелязах доста такива в София. Всъщност майка ми им е фенка и аз прихванах нещо от нея Wink
Ще се похваля с нещо, но сега ме мързунти. Надявам се да си открия наистина нещо уникално.  Laughing
Виж целия пост
# 711
А бе спамете си вие, ама да не ни разхвърлят тука  Laughing Пак 48ма страница е станала  Laughing

Аз днес уж по намаленията в Мола на Цариградско се пуснах, само едни обувки намазах, после минахме през 33 в Младост и излязох с два панталона за общо...4.22лв  Mr. Green
Виж целия пост
# 712
И аз съм тръгнала по този път. Само бебешки и детски дрешки. Даже намерих магазинче и вече предплатих наема от септември. Ще се радвам да си даваме съвети Smile
Защо не харесвате Мания? Аз предимно от там пазарувам и има страхотни неща. Искам да споделя за бебешките и детски дрешки на Картърс Sad Отдавна само плакнех очи по сайта им, но за съжаление нямат доставка до БГ, а пък в магазините за ВУ откривам доста такива. Прекрасни са.

За бутона "извести" не знаех Smile Благодаря !

Ами да и аз ще се раздвам да разменяме опити и идейки Simple Smile Аз също съм намерила магазинчето,но все още имам документи за оправяне.Имам някави идеи и представи,но само времето ще покаже!!!  newsm78
Виж целия пост
# 713
Ходих в магазинчето на Витошка до входа на Южния парк. Направено е с много вкус, но кой знае какви дрешки не видях. Купих едно гащеризонче на малката, но го изпрах и после ще го снимам.
В 33 има ли хубави неща?
Виж целия пост
# 714
да и аз успях да вляза...  наистина е подредено хубавко, цените, като за такова са ок (сравнение с дуруги подобни), но наистина мн малък избор, то било от седмица, а и в момента почти никакви клиенти не влизали, така че  каза, че вероятно др седмица нямало да зарежда ново(потах аз дали да минавам, ако ще има повечко неща)...
Виж целия пост
# 715
Съжалявам за спам-а. Angel_Dust аз също попитах. Всеки ден минавам оттам, но все пак да си знам дали ще има Simple Smile Ако имаш възможност отиди до Неофит Рилски. Там има много повече избор, а и е само за дечица.
Виж целия пост
# 716
Ами то аз не само за деца гледам... къде на Неофит Рилски(може и на ЛС), има ли за по-големи деца? 7г? проблема ми е че сега сме сами с детето, а той не е типа, който   ме търпи да зяпам по магазини...и хляб трудно изтрайва да си купим...
Виж целия пост
# 717
Каква е цената сега и през следващите дни в пловдивския ЗЗ?
Виж целия пост
# 718
Днес на цена 3,99 в ЗЗ Младост взех една чанта за 2.60, която ще дам на систърчето, на детето суичър Umbro и дънково яке супер запазени, 2 шалчета, 2 парчета плат, от които ще изкарам 3 покривки с коледни мотиви и ленено панталонче и бяло клинче за една малка госпожица. И тъй като това ми беше малко и имахме път към Дружба, та и там се разписахме - вярно че скромно, но затова пък съм супер доволна. Търсих си шапка за плаж, а се оказа че си намерих страхотна шапка за зимата и една риза за съпруга ми:) И в двата магазина ни промотираха откриването на ЗЗ в Люлин, но на мен там ми е крайно неудобно, и ще се въздържа от посещение. За тези на които им е удобно - откриването е на 3 август Peace
Виж целия пост
# 719
Каква е цената сега и през следващите дни в пловдивския ЗЗ?
21.99 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия