Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
# 30
Момичета до довечера,дано мъж се смили над мен и да отиде да гледа футбол навън ,че и тв и комп да са на мое разположение.С детенце ще се разберем Wink
Виж целия пост
# 31
Момичета, знате ли някой сайт за торенти, където са качени епизодите на БГ, но с ХУБАВО качество. Тези, които са в темата в началото не ми се отварят, а искам за личната ми колекция да ги имам епизодите. Някаква идея? Или ако не на БГ като краен вариант поне на турски, но HD ?
Епизодите със субтитри ги има в masters

NEMIPUKA.COM  Peace
Това е същото видео от дейлито.В датабг също има качени епизодите,с малки липси.Но и те ще се качат скоро.
Ааа и в SmartBG също. Peace
Виж целия пост
# 32
А на хубавата снимка според мен са пред кафенето в тяхната си махала.

И аз така си мисля, защото отзад се вижда седнал комшията, бащата на Есма.

Виж целия пост
# 33
Леле,колко сълзи днес в темата  Hug Hug Hug....
Момичета, аз съм сигурна че ние ще си останем тук, с новите проекти на любимците ни и всички клюки покрай тях...

Жалко,че доста мнения съм изпуснала Rolling Eyes.Освен всички да си викаме Фатмагюл,че да е по темата,както направи  mamaris преди време  Joy hahaha.

Миленка
,моля ти се,не се поддавай на провокации!Предстои последното ни онлайн гледане,да се съсредоточим...
Аз довечера ще съм със специално обкело-само по тениска...Не мога да дишам от жега.
Пожелавам си,а и на всички вас,безпроблемен нет,сигурно ще е натоварено,като за последна серия...
Виж целия пост
# 34
Engin Akyürek Kerim Murat Boz Soyadımsın

Виж целия пост
# 35
http://www.pepelotrozi.tv/album#/credits

Оххх, да си ги припомним.... Cry
Виж целия пост
# 36
Предлагам да си припомним моментите,които събра за нас Дива.

http://www.dailymotion.com/rozadiva#video=xrm1oe[/video]

http://www.dailymotion.com/rozadiva#video=xrm5u6[/video]

http://www.dailymotion.com/rozadiva#video=xrm5ue[/video]
Виж целия пост
# 37
 

Здравейте момичета !
Очаквам  и приемам само щастлив финал за тях !


Честита нова - "финална" тема !

 


Не съм ви забравила точно днес - но просто задачите за деня ми бяха малко в повече.
Дано нета не ни прави "бойкот" довечера и да се наложи да пием по една "студена вода" - разбирайте естествено " студен чай" - предложен ни от знаете кого - накрая свикнахме и с него, и с рекламата му, с всичкото му.

П.П. Работя по нещо ново - ако е речено да види бял свят - до петък вечерта се надявам да ви изненадам с  моето "Довиждане Фатмагюл и Керим" - трудя се върху него от известно време.
Виж целия пост
# 38
Преди да са изтекли последните минути от началото на финалния епизод на нашия любим филм, който ни събра тук , където намерихме много сродни души  и приятели , пожелавам на всички приятно гледане, хубави емоции , сълзи от щастие и умиление  и да се видим после пак тук да си споделяме до насита !
Виж целия пост
# 39
ПАДНАЛА ОТ БАЛКОНА ,добре си ни паднала  Joy Joy Joy Много готин подпис  newsm10

За Миленка не се притеснявайте,нали знаете,че на нея бързо и минава.
 А сега искам да ви поздравя с един чудесен клип на Роси.

http://www.youtube.com/user/rosisan22?feature=watch
Виж целия пост
# 40
ПАДНАЛА ОТ БАЛКОНА ,добре си ни паднала  Joy Joy Joy Много готин подпис  newsm10

За Миленка не се притеснявайте,нали знаете,че на нея бързо и минава.
 А сега искам да ви поздравя с един чудесен клип на Роси.

http://www.youtube.com/user/rosisan22?feature=watch
Ооооо, добре се подхлъзнах и ви паднах на главите...хаххахахах
С радост ще проследя финала с вас...само не знам дали ще успея да се уредя да пиша.
Виж целия пост
# 41
Слагам ви нещо от мен - за довечера. Естествено в скрит текст, защото може да се хареса на някой и да си го "забърше" т.е "замете".

Който иска успокоително хапче - моля.

Ако пък кафето ви действа добре на успокояването - има и от него.

Ако предпочитате вино - вземете, но с мярка. Да не стане така, че утре вместо спомен от последната серия - в главата ви да звучи рефрена "Червено вино снощи пих и капка не остана...."

Ако сте "твърди и стабилни" момичета - давайте направо на сериозното "успокоително" - с лед, без лед - може само като видите ледените очила на знаете кой - да ви дойде елексирното усещане за свеж, студен и най-важното успокоителен вкус.

Ако и това не ви помогне - е няма смисъл - потопете се в едни кафяви,  топли очи - нека ви говорят, зарежете сериала и успокоението и се отдайте на "дълбокосмислени"разговори.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 42
ПАДНАЛА ОТ БАЛКОНА ,добре си ни паднала  Joy Joy Joy Много готин подпис  newsm10

За Миленка не се притеснявайте,нали знаете,че на нея бързо и минава.
 А сега искам да ви поздравя с един чудесен клип на Роси.

http://www.youtube.com/user/rosisan22?feature=watch
Ооооо, добре се подхлъзнах и ви паднах на главите...хаххахахах
С радост ще проследя финала с вас...само не знам дали ще успея да се уредя да пиша.

Що пък да не се уредиш?Да не би да заемам цялото виртуално пространство? Joy Joy Joy
Днес всички сме в очакване на изненадата.Дано да е приятна и накрая да сме доволни и усмихнати.
Последните дни се опитвам да ви припомням клиповете създадени от нашите съфорумки.Всички те:
Марта,Дива,Роси,Ома създадоха за нас прекрасни творения.Сърдечно благодаря

А сега едно клипче на Марта.


Виж целия пост
# 43
 wavey wavey На линия съм, но с песни от време оно......и нещо, което последните месеци ме разтърси във областта на киното /сериалите/! Peace


Виж целия пост
# 44
Момичета,някой да даде линковите,че аз ги нямам!
  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия